רשת לא מזוהה / ללא גישה לאינטרנט - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רשת לא מזוהה / ללא גישה לאינטרנט

URON

Recommended Posts

ברשותי מחשב נייח עם 2 7 ,המותקנים על כוננים שונים, אחד יש תקשורת והשני (העיקרי) מופיע לי על סמל התקשורת משולש צהוב וסימן קריאה , וכשאני נכנס לפרוט מופיע לי "רשת לא מזוהה / ללא גישה לאינטרנט".
לפני כן היו לי בעיות עם האנטי וירוס אווסט, והייתי צריך להסיר ולהתקינו מחדש. יצרתי קשר עם נציג בינלאומי ,ואחד אמר לי שזה כנראה בעיה בכרטיס והציע שאעדכן אותו (עדכנתי).
נציג שני אמר לי שזו בעיה טכנית ואני צריך לפנות לטכנאי מחשבים . יש למישהו אולי רעיון אחר.
כמו כן כיבינו והדלקנו גם את הראוטר וגם את המחשב, הראוטר הוא ויטק 403. המחשב נייח .

תופעה נוספת מוזרה , כשאני לוחץ  IPCONFIG
בנתונים לא מופיע לי DEFAULT GETAWAY, אבל בווינדוס השני התקין כן מופיע המספר, 192.168.14
האם זה רמז לבעיה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי,

אם לא מופיעDefault Gateway  בפקודה IPconfig זה אומר שהמחשב או כרטיס הרשת  לא מקבלים את כתובת ה-IP  מהראוטר.
ולכן, קיימת סבירות שמקור הבעיה בכבל התקשורת או בכרטיס הרשת.

בברכה,
מתן, בינלאומי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד מידע שעשוי לעזור -

במהלך נסיוניתי למצוא פתרון ,באחד המקומות הציעו לי ,לעמוד על הלוקל ארייה קונקשיין וללחוץ (לחיצה ימנית בעכבר) ושם על מאפיינים ,ובטבלה לעמוד על "אינטרנט פרוטוקול 4" ושם ללחוץ על "התקנה" ואח"כ לבחור "פרוטוקול" שם בטעות לחצתי על "הוספה" והסרתי את מה שהופיעRELABLE MULTICAST PROTOCOL  ,וכרגע החלון שם ריק..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אין לי תאריך שיחזור לפני התקלה..

יש אולי עוד כיוונים, מישהו הציע לי לנסות לאפס את רכיבי הרשת, אך אמר שיש בזה סיכון..

מה דעתכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרצתי את התוכנה לנוזקות מצאה כ-50 איומים קלים, מחקתי אותם, הפעלתי מחדש את המחשב וזה לא עזר.

כמו כן ,וכמו שאמרת הרצתי את האיפוס וגם הוא לא עזר ,יש אולי עוד רעיונות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אעשה את המלצתך, רק רציתי לראות (כיוון שהצטרפת לדיון מאוחר יחסית) אם שמת לב שכתבתי שכשאני מריץ ICONFIG , אני לא מקבל בפירוט את כתובת ה-IP של הנתב.
והאם שמת לב שבטעות בצעתי פעולה על הפרוטקול שמחקה את כל התוכן שהיה - RELABLE MULTICAST PROTOCOL

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...