די לאנורקסיה!!!!! - עמוד 2 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

די לאנורקסיה!!!!!

BenSmall Brown

Recommended Posts

ציטוט של Art Tatum

בכל פעם שמיקרוסופט מוציאים מערכת הפעלה חדשה הם עושים רשימת מטרות על פי סדר עדיפויות.

בעשרת העדיפויות הראשונות נמצא "שיפור היציבות".

בערך 2-3 מקומות אחרי "הוספת כלי ריגול מתקדמים חדשים", ו"החסרת פונקציות בסיסיות על מנת למכור מוצרים שיספקו אותם".

יש תוכנות כמו TALISMAN DESKTOP ואחרות שניסו לפתח ממשקים גראפים אחרים לוינדוס, ומצאו עם הזמן איך לעשות זאת למרות חוסר היעילות והקשיים שמיקרוסופט הערימו.

מזל שמיקרוסופט הכניסו לעשיריה הפותחת ברשימת העדיפויות את: "לדפוק את מפתחי הממשקים הגראפים ולוודא שהתוכנה שלהם לא תוכל לעבוד עם גרסאות וינדוס חדשות".

זה לא שלמיקרוסופט אין חזון.

יש להם חזון רזון.

למה להם לפתח את הוינדוס כדי לענות על צרכי המשתמשים?

באותו הזמן הם יכולים להוסיף עוד כלי ריגול או משחק סוליאטר שעולה 20$ לשנה בחנות.

כשיהיה לך בנק אז תעשה מה שאתה רוצה.

עד אז תקבל את מה שהבנקים הקיימים מכתיבים לך.

אתה תראה שכשיהיה לך בנק תעשה אותו דבר כמוהם.

כי כולם בני זונות.

מה... לא?

(כך אמר לי הבנקאי שלי ברמת העיקרון, דקה לפני שקרא לי קומוניסט מבלי שיש לכך שמץ של אמת).

גם כשדיברתי על החובה של משרד התקשורת ומונופולים השולטים בשוק התקשורת לדאוג לעשות שימוש ראוי למען הציבור בתשתיות שהקימו למענם, ולדאוג לקידמה פיתוח ותחרות שתעודד זאת, קראו לי קומוניסט.

אמרו לי: תגייס 2 מיליארד דולר, תשקיע בתשתית יקרה תוך כדי שילוש העלויות ועיכובים של 20 שנה בקבלת אישורים נחוצים, תוך כדי הפרע לציבור ונזק של 100 מיליארד למשק הישראלי, ואז תפסיד אותם במלחמת שחיקה יקרה שיעשו מולך המונופולים הישנים שמוכנים גם להפסיד כדי לחסל אותך, ואז תקבע מה יתרחש פה במדינה בתחום התקשורת....

אאאאאאא........

[בסרקזם והבעת חוסר אמון מוחלטת]כןןןןןןןןןן........

ויוה תחרות "חופשית"?

יחי הקפיטליזם?

זו התוצאה של מונופוליזם.

של קוד סגור.

של שוק סגור.

אילו תכונות חיוביות אתה מצפה שיתקיימו ביחסים חד צדדים?

ביחסים שמושתתים על כוחנות דורסנית וכפיה?

מאז הוינדוס הראשון ועד היום מיקרוסופט לא השכילו להכניס פונקציה פשוטה(שאפשר לתכנת תוך שעה), שתצרף פעולות העתקה ידניות של משתמש(או תוכנות שמבקשות לעשות בפונקציה שימוש) לרשימה לינארית התבצע אותן אחת אחרי השניה במקום בבת אחת, כדי למנוע פרגמנטציה והאטה אקפוננציאלית(מול מספר פעולות מקבילות) על הרדיסקים מכאנים בפעולות כתיבה/קריאה מ/אל כונן מ/אל אותו הכונן.

זה משהו שכל טכנאי מחשבים חשב שצריך היה להיות מובנה בוינדוס כבר 20 שנה לפחות.

מיליוני אנשים(מינימום) הבינו והגיעו בדיוק לאותה המסקנה.

זה לא שמיקרוסופט בחרו לא לכתוב את הפונקציה.

הם פשוט אטומים מדי בכדי לשמוע קולות שאינם של עצמם.

מה לעשות שזה לא הופיע במצגת של מנהל הפיתוח?

אתה באמת חושב שיש לו זמן להתעסק עם דברים פחות חשובים?

תפסיק לבלבל את המוח עם דברים כמו מצוקות דיור כשהדבר הכי חשוב זה הביטחון.

שום דבר לא חשוב כמו הביטחון, והביטחון הכי חשוב כל הזמן, ולכן אין זמן להתעסק עם שום דבר אחר.

ביבי חכם, תהיה כמו ביבי.

כן. אתה יודע דיברנו על זה באינטרנט ורשתות.

אתה באמת קשור לזה אישית?

אם כן. נעשה לך אבל קשה. משהו כמוני ואף יותר.

תגיד אתה יכול להנפיק איגרות חוב במסלולי חיסכון מפורסמים ע"י דביר ושאר הפרזנתורים...

כי אם כן זה והד סטארט יכולים להציל אותך.

ביבי הוא שקרן שמדבר בעמידה עם היד בפה, 

תקשיב אני שם רק את האמת בקלפי, נמאס מהשקרים שלו: מפרסם מודעה בערבית בכפרים שברק עשה דברים ימנים, נו הוא רמתכ"ל איך הוא לא יעשה בשירות שלו דברים ימנים. גם יונתן שפירה כתב במכתב הטייסים את כל מה שהוא עשה בצבא אז הוא ימני?

מה אם כיכר ציון שכחנו את השילהוב, מה אם התהלוחה עם קבר "מוות לשלום"?

בקיצור יש רק אחד שניצח את ביבי בבחירות וזה לא חוסן אובמה.

בעניין הפונקציה למה שלא יעשו כמה פעולות במקביל היום ללא מחט אחת מכנית ועם מספר זרמי חשמל שנשלחים לדלגלגים במקביל?

כן. זה שוחק מהר גם את הכונן מצב מוצק.

טוב בעניין הזה אתה צודק ביינתיים.

אני מאוד בעד ממונה חזק\ה על ההגבלים העסקיים:

מחירה של מגה לינות ביתן הכי קטנה מכל החברות שרצו לקנות את הסניפים, צריכה להיות תחרות הוגנת. תחרות זה טוב למשק. אסור לתת לשתי מונופולים לרמוס ביחד שחקן שלישי. דרך הגב בגלל שכל מערכת החשמל היא לרוב מיקשה אחת בכמה דרגות*, אם משהו משתמש באינטרנט על החוטי החשמל בבניין יש סיכוי לתפוס עליו גל (*אם הבית חולק, קומה, כניסה, ביניין, רחוב, שכונה, עיר, כל הארץ).

מצוקת הדיור וואי איך נגעת לליבי, נרשמתי לעצרת וכתבו לי אין להביא אוהלים, אז מה זה שווה?

איפה אני אגור ליד הכנסת עם כל האנשים שגורשו מהבית שלהם על ידי צוי הרחקה ופסקי דין של בית המשפט לענייני משפחה?

ביטחון פחחחחח (מתוך מילון הסלנג המקיף של רוביק רוזנטל), שלום יביא ביטחון: איך גששים בדוהים וילדיהם לא יגנבו מעותף עזה ובנגב וילדי צד"לניקים לא יגנבו ממושבים, אם את הזכויות המינימליות כמו ליהודים אין להם, אז למה שהם ישרטו בצבא? עדיף להם לגנוב מאשר לא לקבל כלום מהצבא לפחות הם מקבלים משהו (את הגנבה). אמר לילה אחד בתוכנית הלילה בערוץ 10 המנחה באחג ממונולוגי הפתיחה שלו: למה לא נהיה כמו אירופה ונאחד את המזרח התיכון?

יהיה לנו מלא נפט מהשחנות אנכנו נמכור להן גז יהיה טוב נחייה כמו שחיו פה הבדוהים שהיו שולטנים ושחים לא לפני הרבה זמן כל המאה ה-20 זה היה, בלי אותם חוקים פוגעניים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט

בעניין הפונקציה למה שלא יעשו כמה פעולות במקביל היום ללא מחט אחת מכנית ועם מספר זרמי חשמל שנשלחים לדלגלגים במקביל?

כן. זה שוחק מהר גם את הכונן מצב מוצק.

טוב בעניין הזה אתה צודק ביינתיים.

כשאתה עושה DRAG AND DROP ומעביר תיקיות מכונן אחד לשני או לDISK ON KEY, מה בדיוק אתה מבקש מהמערכת הפעלה?

מה אתה אומר לה?

"תעתיקי את הדברים האלו לכונן אחד אחרי השני בסדר שאני מוסיף אותם במהירות וביעילות מבלי לגרום ללכלוך שצריך לנקות אחר כך"?

או "תעתיקי את כל הדברים בבת אחת במקביל במהירות שקורסת על ברכיה ככל שאני מוסיף עוד תיקיות, ותבלגני לגמרי את המידע על הכונן כך שבעתיד גם יקח פי 2 זמן לעבוד עם המידע"?

מה ברירת המחדל צריכה להיות?

ולמה זה צריך להיות קשור לSSD?

הרי המערכת הפעלה יודעת עם איזה כונן היא עובדת.

אפשר להתאים את האסטרטגיית העתקה לסיטואציה בכל פעולה חדשה שמתווספת.

אם מעורב ויש כמה הרדיסקים פיזים שונים מהם מועתקים דברים אליו, אז אפשר לעשות במקביל כמה כתיבות אליו כי הוא בנוי לכך.

אם זו פעולה אחת מהרדיסק Aל B ופעולה נוספת מהרדיסק C לD אז הם ינוהלו בנפרד אוטומטית ויתבצעו במקביל.

אם יש שתי פעולות או יותר מ A לB אז תעמיסי את הפעולה השניה והלאה לרשימת ביצוע לינארית.

זו צריכה להיות ברירת המחדל.

כל מתכנת מוכשר יכול לתכנת זאת בשעה גג.

המהירים יכולים לעשות זאת גם בכמה דקות.

אז כשחושבים איך 20 שנה הוינדוסים בכל גרסאותם עבדו בחוסר יעילות משוועת, וגרמו לכמויות אסטרונומיות של פרגמנטציה על כוננים בכל רחבי העולם, ועיכובים מצטברים של מאות מיליוני שעות(וזאת לא הגזמה), ושכל זה יכל להיחסך מהציבור בשעת עבודה אחת של תכנת , אילו מסקנות אפשר להסיק מכך?

שמיקרוסופט מנותקים.

אטומים.

טיפשים.

חסרי דמיון.

חסרי הבנה.

חסרי כישרון.

ואני גם מוסיף רשעים, למרות שרוב האנשים יתקשו לראות את ההיקש וינפיקו תירוצים בשבילם עד סוף הזמנים כדי להרגיש נורמלים בעולם נורמלי.

הנה כבר עומדים בתור ממציאי התירוצים מלאי ה"הגיון" שיאמרו לי: "בשביל זה יש תוכנות העתקה שאפשר לקנות".

תפתח בנק משלך ואז תקבל התחשבות בלקוח.

תבנה תשתית שלישית למדינה שלמה בתנאים הכי גרועים שיש ואז תקבל התחשבות בלקוח.

וכאן יש עניין בעל משקל.

מיקרוסופט במערכת הפעלה הסגורה שלהם, לא מאפשרים למפתחים צד שלישי להתממשק למערכות בסיסיות, ולכן בכלל לא ניתן ליצור תוכנות שיחליפו או יוסיפו על מנגנונים אלו בצורה יעילה.

זאת גם הסיבה שכל כך קשה לשנות את הממשק של הוינדוס, אפילו אם זה רק צבעים וטקסטורות.

מיקרוסופט COCK BLOCKERS.

בדיוק כמו הבנקים.

בדיוק כמו חברות התשתית.

בדיוק כמו משרד התקשורת, צחי הנגבי, והוד מלכותו ביבי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2 נקודות מצדי.

1. כאשר מעבירים קובץ באותה מחיצה זה נעשה מיידית ללא קריאה וכתיבה מחדש. רק הטבלאות  מעודכנות.

2. יש סיבה טובה לפרגמנטציה. קצב העברת הנתונים מכונן קשיח מהיר בתחילתו של הכונן  ואיטי בהרבה בסופו - כחצי המהירות ואף פחות מזה.

ולכן משתדלת לכתוב קרוב להתחלה גם אם זה מתבטא בפרגמנטציה כי בסופו של

דבר הגישה לקובץ תהיה מהירה יותר.חלק מתוכנות האיחוי לא רק מאחה אלה גם מרכזות את

כל הקבצים בתחילת הכונן. ב אין שום משמעות לאיחוי או לריכוז הרבצים בתחילת הכנן.

ואישית כל הפעמונים והמשרוקיות של המראה העשיר, הצבעוני והשקוף וכדומה  מיותרות לגמרי בעיני. אין לי שום צורך למשל לכלב מקשקש בזנבו כשאני מבצע חיפוש בחלונות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של BenSmall Brown

נכון. ואפילו נכון מאוד. למרות שקצט יצאתם מהנושא כמו שאני עושה הרבה פעמים, בטעות.

לכן יצרתי שוויון לייקים בגלל שזה לא בדיוק הנושא.

אתם מדברים על דברים ברומו של עולם.

אני דיברתי בעיקר על מערכות החדשות לאומת XP. נכון בלינוקס אין Direct X, במערכת XP הצלחתי לשים Direct X10, ואף Direct X11 זה גם נראה בפקודה dxdiag בהפעלה בהתחל וגם עובד בכל המשחקים. רק צריך כרטיס מסך תואם.

היתרון החשוב ב-XP זה SP4 עם תמיכה בכל החומרה שיצאה אחרי התאריך 1IX2014.

היום אפשר לעשות שילוש ולהשאר עם XP

מי שפוחד מווירוסים שלא יכנס לאתרים שלא מאושרים ע"י בראם כהן (להבדיל מהאתר שלי) ושלא יכנס לאתרים שנותנים סיראלים אלה רק פורומי סיריאלים ישראלים והכי חשוב ישכנס רק לאתרים כמו "החרמן" ואתרי פורנו על פלתפורמות: Wix, פלנט נענע, וואלה... ולא יגש לאתרי פורנו עולמיים או יחפש בגוגל.

יש עוד הרבה דרכים להמנע מוירוסים שלא אפרט כרגע.

אני בעיקר דיברתי על אפשרויות העיצוב והשמע בקלות של שכנראה נמצאות גם בלינוקס.

אם גוגל יצרו מערכת לינוקס בשם אנגרואיד הם יכולים ליצור מערכת גם למחשב האישי עם תמיכה מלאה ב Direct X אבל כפי שהמערכת שלהם נראת וירוסים בחנות שלהם אני לא אומר להיות אפל. אבל כבר לפחות Vaio's ו- lumia's יותר בטוחים ממנו. אני קורא לכולם להפסיק לקנות מערכות חדשות או לשדרג חינם מ-7 או 8 את מערכת ההפעלה החדשה ביותר ולעבור לחלונות XP SP4 With Direct X 11 אין יותר טוב מזה אני עכשיו יצור קובץ התקנת מערכת מותאמת אישית את זה עם קראק. אין מערכת יותר טובה מזאת.

תגיבו על זה. זה הכי חשוב.

כל הדברים יצאו מהנושא והגבתי עליהם למרות שהן לא קשורות לנושא.

השאלה שלי:

ציטוט של BenSmall Brown

@djelectric

מה הבעיה לאלפית רקות או גוגליון או כל חברה אחרת ליצור רק 3 מערכות מחשב:

1. לשרתים

2. למשחקים ועריכת וידאו

3. למשרד

לא צריך יותר מה 3 האילה.

כאשר המערכת מספר 3 תהיה דומה למערכות שיש עכשיו ורק היא.

נכון שמערכת קלה משפיעה על ביצועי המשחק וביחוד משחקים מול שחקנים אחרים (...CSGO, BF1 וכל משחקי האסטרטגיה), נו אז גיימרים ועורכי וידאו לא יקחו את המערכת כבדה יותר עם כל הפיצרים למשחקים ועריכת וידאו בגלל זה?

אפשר לסגור את הדיון אם אתם חושבים שמיצינו את הנושא.

בעניין סידור המסימות לטובת הכונן הקשיח או במצב מוצק, לא הבנתי כל כך את הנושא למרות שהוא כמו הנושא של אפשרויות עיצוב ושמע קשור לבעיות במערכות הפעלה של אלפית הרכות.

"האם ועורכי חוזי (Video) לא יקחו את המערכת הכבדה יותר עם כל הפיצ'רים למשחקים ועריכת חוזי (Video) בכלל העמסה וכבדות?"

לדוגמה לפיצ'רים תמיכה ב: twitch.tv plays.tv .youtube.com...

תמיכה ברמת: אפטר אפקט, פרמייר של Movis Maker, Media Encoder...

אפשרויות שינוי DPS בחלון העכבר המוכר במקום סקלה ללא מדד DPS...

העדפות זרימת אינטרנט למשחקים והאתרים המוזכרים...

תמיכה בשרתי משחק: GameRsnger, GameSpy,Tanngle Beta...

אפשרויות הוספת שמות תחום למשחקים ושרתים ללא שימוש בדפדפן עם קוד לכניסה לראוטר 

ועוד הרבה פיצ'רים...

זאת השאלה היחידה שנשארה פתוחה, והיא לסקר שוק לא לפה. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

אורח
דיון זה נעול לתגובות חדשות.
  • צור חדש...