GTX 1060 SLI OR GTX 1080 ?? - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

GTX 1060 SLI OR GTX 1080 ??

lirancoh1985

Recommended Posts

ציטוט של captaincaveman

הראו כבר במספיק ביקורות שהקירור כמעט ולא משפיע על תקרת ה-oc עבור .

FE וקירור עם שלושה מאווררים יתנו אותו דבר (תחת הגבלות המתח הקיימות היום)

Sent from my A0001 using Tapatalk

זה לא נכון. הכרטיסים האלה מאטים את הקצב בטמפרטורות נמוכות הרבה יותר מבעבר. בד"F מטמפרטורה של 50~ המהירות תתחיל ליפול. קשה מאוד להחזיק OC במהירות המקסימלית שלו בלי מים. לא תצליח להחזיק 1080 ב2100Mhz להרבה זמן על אוויר, כי המהירות תיפול ל1990+. חצי שעה של משחק ואתה לא תראה כבר 2100.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ציטוט של Idanh

הוא קנה 1080 כי נאמר לו שאין SLI ב 1060... אתה מוזמן לראות את הפוסט הראשון לפותח הדיון.

ואיך זה משנה משהו? רשמת " מי שהולך על GTX1080, אז אצלו להשקיע על קירור מים עוד כמה מאות שקלים באמת לא ישנה דבר. "

אם היה הולך על 1060 בSLI (במידה והיה אפשרי) או על 1080 כמו שהלך עדיין מדובר על סכום מכובד ש"להשקיע על מים עוד כמה מאות שקלים באמת לא ישנה דבר."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Liquid-Love

ואיך זה משנה משהו? רשמת " מי שהולך על GTX1080, אז אצלו להשקיע על קירור מים עוד כמה מאות שקלים באמת לא ישנה דבר. "

אם היה הולך על 1060 בSLI (במידה והיה אפשרי) או על 1080 כמו שהלך עדיין מדובר על סכום מכובד ש"להשקיע על קירור מים עוד כמה מאות שקלים באמת לא ישנה דבר."

במידה והיה אפשרי.. כמעט כולם היו חוסכים כ 150$ וקונים 1060 שמביא במשחקים תומכים כנראה ביצועים גבוהים מ 1080 יחיד.

חסכון... חסכון... חכסון...

מכיוון שאין באפשרותו לבצע חסכון.. והוא הולך לשלם ביוקר (הוא קונה בחו"ל בכלל - חסכון, חסכון, חסכון!) ואז בכלל הוא יכול להרגיש פנאן כשהוא לוקח אקסטרה או עיצוב מיוחד בעוד כמה מאות שקלים.

גם ככה הפרייארים בארץ יקנו את ה 1080 הכי נחות ועלוב שיש במחיר גבוה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להוציא עוד 800 שקל על שלא מוסיף הרבה , זה משהו שרק החובבים באמת יעשו.

מחשב מקוסטם זה תחביב כמו כל תחביב אחר , וזה לא מחייב שהאדם באמת צריך את הביצועים שהוא מקבל ממנו.

להיות בעלים של 1080 זה סמל סטטוס.

Sent from my -H815 using Tapatalk

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Idanh

במידה והיה אפשרי.. כמעט כולם היו חוסכים כ 150$ וקונים 1060 SLI שמביא במשחקים תומכים כנראה ביצועים גבוהים מ 1080 יחיד.

חסכון... חסכון... חכסון...

מכיוון שאין באפשרותו לבצע חסכון.. והוא הולך לשלם ביוקר (הוא קונה בחו"ל בכלל - חסכון, חסכון, חסכון!) ואז בכלל הוא יכול להרגיש פנאן כשהוא לוקח אקסטרה קירור או עיצוב מיוחד בעוד כמה מאות שקלים.

גם ככה הפרייארים בארץ יקנו את ה 1080 הכי נחות ועלוב שיש במחיר גבוה יותר.

ברור שכולם יחפשו לחסוך אבל זה לא משנה את העובדה שהוא העדיף לשלם עוד תוספת מחיר בשביל מים ולא בגלל שהוא התייחס לעלות מול תועלת.

גם אם היו בארץ חלקים בשפע לבניית מערכות מים עדיין היית מוצא רבים שהיו מזמינים מחול בשביל לחסוך כמה שקלים (או עשרות או מאות) אפילו שהם מוציאים כמה אלפים על המערכת הם מחפשים לחסוך אבל האם אותם אנשים יחסכו מעל 1000 שקל ויקנו אוויר שיתן כמה מעלות יותר אבל יהיה בעל יחס נהדר של עלות מול תועלת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של your humble servant

להיות בעלים של 1080 זה סמל סטטוס.

ואם קנית את זה במחיר של הארץ אז בכלל...

ציטוט של Liquid-Love

ברור שכולם יחפשו לחסוך אבל זה לא משנה את העובדה שהוא העדיף לשלם עוד תוספת מחיר בשביל קירור מים ולא בגלל שהוא התייחס לעלות מול תועלת.

גם אם היו בארץ חלקים בשפע לבניית מערכות קירור מים עדיין היית מוצא רבים שהיו מזמינים מחול בשביל לחסוך כמה שקלים (או עשרות או מאות) אפילו שהם מוציאים כמה אלפים על המערכת הם מחפשים לחסוך אבל האם אותם אנשים יחסכו מעל 1000 שקל ויקנו אוויר שיתן כמה מעלות יותר אבל יהיה בעל יחס נהדר של עלות מול תועלת?

גם עם נוזלי, זה עדיין יעלה לו יותר זול מה 1080 הכי זול בארץ... אז מה ההתלבטות בכלל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ אם הייתי יכול לקנות הכל מחו"ל (בלי לפחד ממכס) ברור שהייתי עושה את זה.

ההתלבטות פה היא לא רלוונטית - הכרטיס הכי יקר בחו"ל עולה יותר זול מהכרטיס הכי זול בארץ.

ה Sea Hawk המטורף הזה עולה $810 ב - שזה 3100 שקל.

כמה עולה הגרסה הכי מעפנה של 1080 שיש בארץ? 3400...

אחרי שאתה מבין דבר כזה.... גם אם תקנה את הכי יקר שיש - עדיין שווה לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Liquid-Love

ברור שכולם יחפשו לחסוך אבל זה לא משנה את העובדה שהוא העדיף לשלם עוד תוספת מחיר בשביל קירור מים ולא בגלל שהוא התייחס לעלות מול תועלת.

גם אם היו בארץ חלקים בשפע לבניית מערכות קירור מים עדיין היית מוצא רבים שהיו מזמינים מחול בשביל לחסוך כמה שקלים (או עשרות או מאות) אפילו שהם מוציאים כמה אלפים על המערכת הם מחפשים לחסוך אבל האם אותם אנשים יחסכו מעל 1000 שקל ויקנו אוויר שיתן כמה מעלות יותר אבל יהיה בעל יחס נהדר של עלות מול תועלת?

50 מעלות (פחות מזה אם הקירור ממש טוב) בעומס לעומת 70 מעלות בעומס, זה לא כמה מעלות יותר. 1080 שמגיע מקסימום ל50 מעלות בעומס ירוץ על תדר גבוה יותר מאשר אם הוא היה ב70 מעלות עומס, כשלשניהם יש את אותו OC. נראה לי שהרבה מכם מדברים על דברים שאתם לא באמת מכירים בעצמכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של H3avyM3tal

50 מעלות (פחות מזה אם הקירור ממש טוב) בעומס לעומת 70 מעלות בעומס, זה לא כמה מעלות יותר. 1080 שמגיע מקסימום ל50 מעלות בעומס ירוץ על תדר גבוה יותר מאשר אם הוא היה ב70 מעלות עומס, כשלשניהם יש את אותו OC. נראה לי שהרבה מכם מדברים על דברים שאתם לא באמת מכירים בעצמכם.

אויש המשפט האחרון שלך הופך אותך לכזה אפס אבל אני אגיב לך בכל מקרה

רוב האנשים יעדיפו לעבוד על 70 מעלות ולא להוסיף מחיר של כרטיס גיימינג בשביל לעבוד על 50 מעלות אבל יש אנשים שכן יעדיפו והתגובה נכתבה לשם כך

אין צורך להתפס לקטנות בגלל שרשמתי "כמה מעלות יותר" ולא "הרבה מעלות יותר" הרעיון הכללי של התגובה הוא שיש אנשים שמוכנים לשלם יותר בשביל ויש אנשים שלא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ 20 מעלות יותר או פחות - זה המון! חחחחחח

אבל בתכלס ליקוויד צודק, 70 מעלות לעבודה של כרטיס מסך בלחץ זה בסדר גמור...

אני די בטוח שבאוברקלוק הקירור הנוזלי יעשה עבודה קצת יותר טובה, אבל 70 מעלות במצב עומס זה נפלא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטח שזה בסדר גמור, אבל כל ההגיון שלכם דפוק. אם התוספת של 1000 או 2000 שקל כדי להרית כרטיס מסך ב100 או 150Mhz יותר מקירור אוויר שווה בשביל מישהו, אז היא שווה. אתם לא יכולים להגיד שום דבר מדעי כדי לשכנע מישהו שזה לא שווה. זה כמו שאגיד למישהו שהוא מבזבז את הזמן שלו על משחקי מחשב. תהיו ריאלים.

@Liquid-Love

אם אתה רוצה להמנע למקרוא משפטים מפגרים, תנסה להמנע מלרשום משפטים מפגרים. ניסוחים יעזרו לך בזה. כמה מעלות יותר לעומת הרבה מעלות יותר זה לא להתפס לקטנות. רק חסר שהיית רושם 2-3 מעלות יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@H3avyM3tal

אם הניסוח היה עיקר התגובה הייתי מקפיד על ניסוח אבל דווקא בגלל הכוונה שלי בתגובה יכלתי גם לרשום מעט מעלות יותר מכיוון שיש אנשים שגם בשביל זה יהיו מוכנים לשלם וזה בסדר ואין טעם לזרוק מושגים כמו "יחס עלות מול תועלת" לאנשים כאלה.

מתחילת התגובה שלך אני מבין שאתה חושב בדיוק כמוני כך שאני לא מבין על מה הוויכוח פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...