עבודה בהיי-טק ללא נסיון\תואר - לימודים והצעות עבודה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עבודה בהיי-טק ללא נסיון\תואר

shapin

Recommended Posts

אהלן חברים, מאז ומתמיד האהבה הכי גדולה שלי הייתה ומחשבים בפרט, אני בן 29, לא מוצא את עצמי בעבודות פיזיות יותר, אחרי מעל עשור של עבודות כאלו.

אני מעוניין להיכנס לתחום ההייטק, האם יש תחומים שעליי להתמקד בהם שאוכל להתקבל ללא נסיון\לימודים?

האם אין מנוס מלעבור קורס כלשהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין חיה כזאת , זה בלתי אפשרי.

עם קורסים אפשר להתקבל אולי רק לעבודה של SYSADMIN  (אם אתה קורה לזה היטק) וגם זה לא כל כך פשוט בלי ניסיון , תמיד יעדיפו איזה ילד

שיצא מהצבא עם ניסיון מאשר אחד עם תעודה מקורס ובלי ניסיון.

כל תחום אחר כמו תיכנות צריך תואר אלא אם אתה איזה תותח עם המון ניסיון.

אולי הדבר היחידי שעוד אפשר להתקבל זה QA (שוב , אם אתה קורה לזה היטק) וגם פה לא כל עבודת QA.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מלא עבודות משרדיות שהן לא הייטק כמו מכירות, שיווק, שירות לקוחות. זה לא משכורות של הייטק אבל יש הרבה יותר סיכוי למצוא בזה עבודה בלי ידע בתחום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך כמה אופציות לדעתי,

1. תנסה לעבוד בתמיכה טכנית של ספקית - > אם לא תסבול שם יותר מדי אז תוכל להחליט מה הלאה.

2. יש לך בשירות התעסוקה קורסים חינם בתור דורש עבודה ומעת לעת יש להם קורסים של QA \ טכנאי כזה או אחר ושות'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום הייתי בלשכת התעסוקה, הציעו לי להיות רתך :(

אמרתי לו שאם יהיה קורס נורמלי שיעדכן אותי.

בנתיים אני בלוחות ועם חברים שבודקים לי גם בכל מיני מקומות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש המון קבוצות בפייסבוק, ממליץ לך לשים את הקורות חיים שלך ב Runner ולסמן שם שאתה רוצה עבודות רק בתחום שקשור למחשבים.

מה שאמרו פה הוא די נכון, נקודת פתיחה עבורך כנראה תהיה HELPDESK או QA ידני (בשניהם לרוב לא נדרש ממש ניסיון ויש לך ידע בסיסי אז זה מספיק)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של lompy

דרך אגב יש גם משרות HELP DESK אם זה מתאים לך. בתור חובב טכנולוגיה ומחשבים אני בטוח שיש לך מספיק ידע לעבוד בתחום הזה.

לצער כולנו (כלקוחות), אין צורך בשום ידע במחשבים/טכנולוגיה בשביל להיות נציג תמיכה טכנית... צריך רק לדעת לקרוא מדף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יכול להיות נציג תמיכה טכנית, אני מכיר את סדר הפעולות בעל פה, נתק את המודם מהחשמל וחבר אחרי כ30 שניות, הפעל את המחשב מחדש, נתק את הטוסטר וחבר אחרי כ30 שניות וכו'

אני מבטיח להיות נציג תמיכה טכנית הרבה יותר טכני מאותן סטודנטיות שלא יודעות איך נראה מודם בפועל.

בנוגע לשאלה שלך @multicore

אני אוהב את תחום המחשבים גם על צד החומרה וגם על צד התוכנה, אבל לא מבין הרבה ברשתות למשל.

הייתי מאוד רוצה להכיר גם את עולם האפליקציות לIOS ואנדרואיד.

לבנות אתרים גם נשמע לי כמו דבר מאוד מעניין.

אוהב מאוד לעבוד בפוטושופ ואוטוקאד, מאוד אוהב עיצוב גרפי (ברמה שאני יודע, כמובן).

אוהב אלקטרוניקה בכלל, בפרט סטריאו וקולנוע ביתי, סלולרי גאדג'טים וכו'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הזוי, אבל כבר שמעתי אותם בטלפון מתבלבלים, נאנחים, בולעים מילים, פשוט אין להם מושג על מה הם מדברים.

@Idanh תודה, שלחתי בראנר את הקורות חיים, קיבלתי מיילים מכמה עשרות חברות שהם קיבלו את הקורות חיים, טרם התקשרו אליי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...