מחשב לגיימינג 4K 12TB , GTX1080 מסך PREDATOR 34" - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב לגיימינג 4K 12TB , GTX1080 מסך PREDATOR 34"

oren33

Recommended Posts

מחפש מחשב חזק מאוד ב 39/38 אלף שקל לגיימינג שיעבוד חלק ויעמוד בהרבה עומס ,בשביל משחקים כבדים מאוד  לרוב ואופציה למסכים מרובים ,מ START .

38 אלף שקל *

גם לעריכת וידיאו ותלת ממד והרבה מולטימדיה וגיימינג !! .

תכתבו אם צריך להוריד או לשפר משהו ,אני רוצה להכניס שני כוננים קשיחים של 6 טרה כי אני זולל זיכרון בשניות אמרו לי שזה זולל חשמל זה נכון ? אם עדיף חברה אחרת של ה GTX1080 אני אשמח לדעת ,שמעתי שהמסך של מצוין .

מארז של , נוזלי למעבד של חברת CROSAIR וקירור למארז של COOLERMASTER

מקלדת של ועכבר גיימינג של RAZER

64 ג'יגה ראם ,לוח אם גיימינג במצבע

בנוסף רציתי לשאול אם החנות (START מחשבי גיימינג) טובה אם מישהו יודע או שמע או קנה בה או שעדיף מפלונטר או TMS .

ואפשר לשלב שני סוגים של כרטיסי מסך - X ו 1080 GTX ?? לא ידוע לי

הנה צילום מסך של המפרט שעשיתי מהטלפון

יש לי תקציב של עד 42 אלף שקל (פחות או יותר 66% המשכורת שלי ) אז אין לי בעיה להוסיף קצת

Screenshot_20160724-015157 (1).png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נשכח את העובדה שזה כנראה פוסט בולשיט . 

הלוח אם לא תואם למעבד ויש לך שתי לא תואמים אז אין לך שום הגיון בדבריך לגבי זה.

אני לא חושב שאתה מרוויח כ63אלף ש"ח אלה אם אתה ביבי נתניהו או מנהל את העולם התחתון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש להפנים שלאט לאט אבל בטוח, האתר הזה כולו  הופך לאתר של כרטיסי מסך ושל סופר . דיונים מיותרים והזויים עם מאות תגובות בכל דיון על המחיר בארץ או על בנצ'מרקים שעדיין נמצאים במצב עוברי לכרטיסי מסך שעדיין  שלא נולדו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Ivan

יש להפנים שלאט לאט אבל בטוח, האתר הזה כולו  הופך לאתר של כרטיסי מסך ושל סופר . דיונים מיותרים והזויים עם מאות תגובות בכל דיון על המחיר בארץ או על בנצ'מרקים שעדיין נמצאים במצב עוברי לכרטיסי מסך שעדיין  שלא נולדו.

אני דווקא לא מרגיש מאויים מהשרשורים על הדור האחרון של כרטיסי המסך, יש הרבה HYPE וטבעי שיהיו דיונים, דווקא אני שמח שזה מכניס קצת חיים לפורום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...