וRX480 Gigabyte GTX 970 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

וRX480 Gigabyte GTX 970

Talxa1

Recommended Posts

אהלן חברה אני אגיע לעניין מהר, לפני כמה חודשים רציתי לקנות GTX 960, קודם כל שאלתי אם יהיה לי בוטלנק ואמרו שבלי OC יהיה אבל לא קריטי... ועם OC זה אמור לעבוד בסדר.

מה גם: המליצו לי לחכות לכרטיסי מסך החדשים, חיכיתי והתרשמתי מRX-480 אבל אם אני קונה אותו אני צריך לקנות מחשב חדש(מפרט נוכחי למטה) אני לא משחק כלכך הרבה כמו פעם ואני משחק לפעמים.. משחקים כמו Arma 3 /Cities Skylines ומשחקי עולם פתוח שיצאו לפני שנה-שנתיים-עומדים לצאת. אני לא ידעתי ועדיין לא יודע אם שווה להשקיע 3000 שקל במחשב חדש עם -480 שאני אשחק בו עד שנתיים גג, בינתיים גם הגרסה של הRX-480 בכלל לא דומה למה שבחו"ל(זה רק יצא ואין עוד כרטיסים צד 3).

בכל מקרה.. היום הייתי באמזון(אירופאי, תכננתי לקנות הגה וסתם רציתי לבדוק) גיליתי שהמחיר דווקא סבבה ביחס לשאר המדינות 990 שקל(חדש) ועם משלוח זה יוצא 1150-1250 שקל. ה- 480 יותר משתלם אבל אני אצטרך לקנות כנראה מחשב חדש(בוטלנק גבוה)ועם ה-970 יהיה פחות אני גם אבצע OC למעבד.

מה אתם חושבים? אני מעדיף לא לקנות חדש אבל יש לי מעבד מאוד ישן וגם הלוח האם. שדרגתי את המחשבים פעמיים 2X4 = 8 GB RAM, 550 W החלקים נקנו השנה.

ומה יהיה המחיר של ה-RX 480 בגרסה של ה-4 GB? פחות מה-970 שמצאתי? יש לי מסך 1050p אין לי בעיה לקנות מסך חדש זה לא כזה מפריע לי(אני גם מתכנן לקנות טלוויזיה לא יודע אם זה רלוונטי כלכך)

מה אתם מציעים?

זה המפרט: כן המעבד יותר מדי ישן והלוח אם. ד"א ה-Mhz של הראם וה-GHZ במעבד משום מה לא מדוייקים בכלל. יש לי יותר מ2.50 Ghz.

משחקי AAA חדשים אני משחק באקסבוקס וואן.

k9tCuhr.png

תודה לעוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...