AMD RX480 Nitro Plus הושק בשעות אלו - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

AMD RX480 Nitro Plus הושק בשעות אלו

nec_000

Recommended Posts

אף אחד לא יכול להבטיח לך כלום, אתה יכול להסתכל על בנצ'מארקס של משחקים כרגע ולהפעיל את שיקול הדעת שלך, בכל מקרה בארץ ה480 יותר יקר מה1060 אז אני לא רואה איך יכולה להיות התלבטות בכלל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

העניין הכספי לא משנה, אם אחד מהם כדאי אפשר מקסימום להזמין מחול.

ההתלבטות עומדת בעינה, ובדיוק הbenchmarks המדוברים הם אלה שהנחילו את הלבטים מלכתחילה O_O.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שמחזיר אותי מחדש ובפעם אולי המיליון בפורום, להמליץ שלא למהר, ולהמתין לא רק להשקת כל גרסאות ה- 1060

וה- 480 המקוסטמות שיצאו בחודש חודשיים הקרובים, אלא להמתין גם להתייצבות מחירים בארץ, משהו שכרגע עדיין לא

מוצה עד תום וכנראה שהמחירים ירדו בעוד 100 (אולי 200) שקלים.

בנוסף לשבת מהצד ולצפות/לקרוא ברשת חדשות, המתייחסות להשקות של ו- DX12 ולחפש בנצ'ים חדשים

שיוצאים בתחום. אם נראה שזה זוחל זה משהו אחד, אך אם נראה שזה תופס תאוצה זה משהו אחר. כמו כן יש לבחון מקרוב הכיצד נוידיאה מטפלת בפערים הללו בקידודי עבור חומרתה, סבורני שיהיה משהו גם מהכוון הזה. 

ולמי שצריך פתרון לכרטיס מסך עכשיו ולא יכול להמתין, אז ישנה תמיד את האפשרות של להצטייד לבנתיים במשהו משומש בכמה גרושים מהלוחות, כדי להעביר את תקופת ההמתנה עד ש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי

גם אני מבולבל בכל הנוגע להשקה הזו - אבל הבלבול הוא לטווח היותר רחוק. ניקח שנה מהיום קדימה - כל אחד

שמעוניין לשדרג כרטיס מסך כמו 970\290\290X\390 ומעלה.. פשוט לא ממש שווה לו לרכוש משהו מעבר לכרטיס

כמו 1070. ה 1060\480 הם לא מקפצה גדולה מ 970 במינימום פריימים. ה Nitro כבר אמרתי שזה אחד הכרטיסים

הכי סקסיים שראיתי.. אבל מ 970 זה לא שדרוג. כנ"ל 1060.. זה לא שדרוג המינימום פריימים לא שווים את הקפיצה

הזו. בעסה שאין לנו 490 באופק הקרוב.. זה למה רק 1070 רלוונטי לכל כך הרבה אנשים שרוצים לשדרג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AMD היא הבחירה הנכונה מבחינה תקציבית ורק כשנה אחרי שהכרטיס הושק, אז הוא יורד למחיר שבו הוא מתחרה של המוצר המקבלי של NV.
=>אם אין לך סיבה מאוד מיוחדת, NV היא הדבר הנכון בשנתיים שלוש האחרונות. לא רואה את זה משתנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו ראה כבר ברשת את הRX480 הזה?
ממש אהבתי את המגן דוד על גב הכרטיס.

rx480-devil.jpg

מדובר על כרטיס של חברת הסינית (אם אני לא טועה)

מעניין שעוד לא הגיע לארצנו הקטנה, מצרף סקירה של הכרטיס.

http://www.guru3d.com/articles-pages/powercolor-radeon-rx-480-red-devil-review,1.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צר לי להרוס לך אבל זה לא מגן דויד או לפחות לא אמור להיות מגן דויד . הכרטיס נקרא RED DEVIL.

כנראה לא רצו לשים על הכרטיס את ה pentagram אז עשו איזושהי וריציה שנראתה להם מסטית דומה.

אם זה חברה סינית אז הם בטח אפילו לא יודעים מה מגן דויד מסמל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מיוצר אצלנו בתעשייה הביטחונית שבארץ, עבור המותג מסין - זו הסיבה שיש את סמל מגן דויד עליו (חותמת מותג).

מדובר בגרסה מיוחדת הכוללת backdoor שמאפשר (במכונות שבהם הכרטיס יותקן) שליטה מרחוק לגורמי המודיעין הישראלים

(או האמריקאים - יש לנו שיתוף פעולה עימם). במקרה שיותקן איפה שהוא, למשל, בצנטריפוגות כלשהן במדינת שטן כלשהי

(גדולה או קטנה - זה לא משנה הוא פועל בכל סוגי השטנים), גורמי המודיעין הישראלים (או האמריקאים) יוכלו לדלות מידע

מהמערך הצנטריפוגלי ואף כדי לפעול להשמדתו מרחוק (במידת הצורך).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של lompy

צר לי להרוס לך אבל זה לא מגן דויד או לפחות לא אמור להיות מגן דויד . הכרטיס נקרא RED DEVIL.

כנראה לא רצו לשים על הכרטיס את ה pentagram אז עשו איזושהי וריציה שנראתה להם מסטית דומה.

אם זה חברה סינית אז הם בטח אפילו לא יודעים מה מגן דויד מסמל

אז סיני מצוי יודע מזה פנטגרם ולא יודע מזה מגן דוד, ולמה לא השתמשו בפנטגרם? מאיזה סיבות?

אני פשוט מאמין שרצו לעשות כרטיס בסגנון דמוני והלכו על חותם שלמה שמשתמשים בו בהרבה משחקים/סדרות שקשורות לנושא, זה שסיני מצוי לא יודע מה זה אומר, לא אומר דבר לגבי המחלקת שיווק\עיצוב\פיתוח של החברה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

off-topic

יש יותר מדי גורמים בעולם הגלובאלי כיום, כולל אגב במערב וזה מה שמרגיז, שעבורם מסמלת את השטן. וסמלה של הוא כידוע מגן דויד.

אם נשאל כותב שורות אלו, אזי במצב הדברים דהיום בו אינה מסוגלת להוכיח עוד שאין לה אחות, קרי שהיא לא באמת שטן כמו שמציירים אותה,

אזי לחלופין עדיף שיפחדו מישראל כהוגן ולא יתעסקו עימה, מאשר האפשרות האחרת. בבחינת החלופה הפחות גרועה מבין השתיים.

כותב שורות אלו מרוצה על כך שישנם "כרטיסי שטן" בתחום ההאצה הגראפית, שסמל מדינת מתנוסס עליהם בגאווה.

זוהי יחצנות חינם המשרתת את האינטרס הביטחוני של המדינה נאמה. ובביטחון שלא יהיו לאף אחד אשליות:

ילדיי (ובני עמי) חשובים יותר מכל הגלובוס כולו יחדיו.

כאחד שחי את העולם התעשייתי-טכנולוגי-בטחוני ומכיר (כתוצר לוואי) כמה סודות בתחום, לעיתים הנני חולם שפעם אחת יבדקו אותנו

עד הקצה ויקבלו תצוגת תכלית שטנית שלא דמיינו כמותה. במקרה שכזה דמות השטן (שכרגע היא מטפורה) תלבש צורה דבסטטיבית ונותיר לדמיון

המפותח של חובבים גראפיים להשלים את הדרוש.

בזאת סיימנו את ה- off topic להערב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חולק עלייך על איך אנחנו מצטיירים בעיני העולם, אבל חותם שלמה (שאחרי קריאה ובדיקה הבנתי שזה חותם שלמה ולא מגן דוד) הוא סמל שידוע ביכולותו המיסטית לשלוט בשדים ומקורו כ1000 שנים אחורה, לא שאני מאמין בזה אבל בכל אופן מפה הסיבה שהם בחרו בזה לכרטיס ה"דמוני" שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...