AMD RX480 Nitro Plus הושק בשעות אלו - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

AMD RX480 Nitro Plus הושק בשעות אלו

nec_000

Recommended Posts

סקירה אודות הדגם המלא עם 8GB - טריה ישר מהתנור:

http://www.eteknix.com/sapphire-nitro-rx-480-oc-8gb-graphics-card-review/

תקציר מנהלים:

ה OC שהגיעו אליו הוא 1360mhz ...

אמנם לא מדובר פה במפלצת שחשבנו שתהיה (בעקבות הדלפות מטעות) עם 1400 פלוס MHZ

ו/או 2560 ליבות פתוחות, קרי לא כרטיס שמהיר ב- 20 אחוז מגרסת הרפרנס, אך בהחלט בוסט נחמד של 5-7%

בביצועים מעל גרסת הרפרנס, שמציב מענה הולם בהחלט ל- GTX1060 (שהושק לפני מס' ימים בלבד)

ומציבה אותו ראש בראש מולו, כלומר די מוחק את הפער הביצועי שהיה בינו לבין גרסת רפרנס 480.

מבחינה פרקטית חברים הבינו, אין שום משמעות לפערים ביצועיים באזור אחד ספרתי של אחוזים לכאן או לכאן,

וגם לא 10% או יותר, והם יותר מהמגרש הפסיכולוגי.

צריכים "להכפיל ביצועים" מבחינה אחוזית, או לקפוץ בסדר גודל משמעותי, על מנת לקבל "חווית שמוש"

שונה ומובחנת באופן ברור. עין אדם אינה מסוגלת להבחין כהוא זה בפער של 10% ב- FPS (למשל בין 50 ל- 55 FPS).

וגם לא כאשר הפער הוא גדול יותר מ 10%. צריכים לפחות הכפלה, מעבר מ 30 ל 60  FPS בכדי להתחיל לחוש קפיצת

מדרגה בחוויית השמוש.

ולכן לטעמי הבסיס להחלטה באיזה כרטיס להצטייד כאשר שניהם חונים באותו אזור חיוג של ביצועים,

צריכה להתרכז בעיקר בכל מה שמסביב ובכללו המחיר, הזמינות לרכישה, כמות הזכרון, תמיכת הדרייברים,

התאמה פרטנית עדיפה לכותרים בהם אנו נערוך שימוש, החשיבות האם נרצה SLI/CF בהמשך או לא,

עד כמה אנו מאמינים שהעתיד הקרוב שייך לוולקן ול- DX12, והאם יש כאן יתרון טכנולוגי מובנה ל- או לא,

וכדומה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

נעזוב את מפרטו הטכני בצד, זה אחד הכרטיסים המוקסטמים היפים שראיתי, גם איכות החומרים שלו נראית בשמיים

אני משער שאפשר להעלות יותר תדרים ובטח שעל הקירור הזה, זה מעין גימיק כזה שמושך קונים גם ככה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

WOW, ממש ממש מאכזב...

תחלס יחס בכוחות נשמר בין 480 צד שלישי ל 1060 צד שלישי, במקום אחר ראיתי שתחלס 1060 רגיל עדיין חזק מ480 מואץ (סטריקס).

וצריכת חשמל של 480 מאוץ עולה ל300W, וואט ?!? זה פעם וחצי מ1060 מאוץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של xcalibur

לא קראת נכון.

זו צריכת מערכת.

לא צריכת GPU.

אז זה עוד יותר גרוע...
נניח שמערכת צריכה כ100W במשחק, עם ה 1060 היא צורכת 200W זה אומר 100W לכרטיס (לא כזה הגיוני אגב) ועם ה 480 היא צורכת 300W זה אומר 200W לכרטיס וזה לא פעם וחצי מ1060 אלא פי שתיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא פי 2 ולא גרביים...

צריכת חשמל ב- socket שבקיר היא ברוטו.  נצילות טיפוסית של ספקי כח כאשר המערכת בעומס היא סביבות

80%, ובספקים טובים 85%. ולכן צריכת החשמל כולל ברוטו של 300 וואט, היא נטו סביבות 250 וואט סדר גודל.

מחשב כמו בבדיקות שהם הריצו עבור מערכת כוללת, צורך נטו בעומס סביבות 100 וואט סדר גודל,

והיתר לוקח הכרטיס הגראפי.

ה- RX480 מגרסא מקוסטמת אינו צורך יותר חשמל מכל RX480 אחר, והמדידות המדויקות נטו שנתקלתי

בהן הראו עליה בצריכת הזרם מאזור 150-160 וואט של הגרסאת רפרנס, לאזור 175 וואט לגרסאת ניטרו.

חברים, קצת פרופורציות בבקשה.

זאת מעבר לעובדה שצריכת חשמל בציוד שעובד על חשמל משקע בקיר, אינה מעניינת כהוא זה.

הנושא רלוונטי למערכות לפטופ בלבד אשר מונעות על כוח , כח שהוא כידוע מוגבל בקיבולת שלו,

ופחות צריכה אומר - יותר זמן עבודה בטרם שצריך לטעון מחדש את המחשב או לאתר שקע זמין לטעינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משהו בבדיקה שם לא תקין, לא משנה אם זה מהקיר, אחרי הספק או מה שמעיג ישר לכרטיס הרפרש של 100W בין 1060 ל480 ניטרו זה מטורף.

בTPU הראו את ה של איזור ה 180W הגיוניים למדיי.

נ.ב

הכרטיסים הרגילים עם כל הבעיה של ההספקת חשמל היו מגיעים ל1300-1320MHZ לליבה, הכרטיסים החדשים עם הקירור טוב יותר ומחבר 8 פינים מגיעים רק ל1330-1350+-, לא יודע מה איתכם אותי זה הפתיע לרעה ציפיתי ל1450+-.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Moon-Mage

חוץ מcrossfire אני לא רואה שום סיבה למה לקנות את אחד הכרטיסים האלה שעולים יותר מה1060, צורכים יותר חשמל ממנו וגם לא אוהבי OC כמוהו.

שכחת אוהבים יותר dx12 וולקאן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@Moon-Mage

הוא התכוון בראיה קדימה, לאחר שעוד ועוד כותרים יצאו בתקן הזה, מה שכנראה הולך לקרות כך או כך...

ובשעה שיש תמיכה מוכחת בצד החומרה של , בצד של נוידיאה התמיכה כרגע לפחות לוטה בערפל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המוצרים של נוידיה עובדים מצוין גם עם DX12 רק בשלושת המשחקים שציינתי המוצרים של מראים שיפור ניכר וגם שם בכמעט כל הבדיקות שראיתי השיפור הוא בממוצע אבל לא במינימום ולי אישית המינימום יותר משנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של nec_000

@Moon-Mage

הוא התכוון בראיה קדימה, לאחר שעוד ועוד כותרים יצאו בתקן הזה, מה שכנראה הולך לקרות כך או כך...

ובשעה שיש תמיכה מוכחת בצד החומרה של , בצד של נוידיאה התמיכה כרגע לפחות לוטה בערפל.

במקרה של נוידיה לא הייתי דואג יותר מידי, אני בטוח שהפתרון לכל עמדת נחיתות יגיע במהרה.

ל- אני יותר דואג, אחרי השקת כרטיס כ"כ עלוב ביצועית ביחס לצפיות, אני באופן סופי כבר לא רואה

אותה כיריבה אמיתית אל מול המתחרה, אלא יותר על אופציה קיימת תקציבית יותר, אבל, למרבה הפליאה גם

זה כבר לא מובטח שבינתיים אני לא רואה את ההבטחות של מחירי ה-$230\$200 בשווקים, אלא רק השקה

מהירה של מתחרה מפתה יותר בדמות ה-GTX1060 שגם זול יותר כרגע, וכל יחידה כזו שנמכרת מידי יום על חשבון

ה-480 זה הפסד של האדומים.

ידוע שחומרתית\תוכנתית AMD מפגרת שנים לאחור, אבל כנראה שגם הכשרון העסקי שם לא בשמיים.

לא מפליא שהם בקרשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית מבולבל, וחסר חשק לקנות אף אחד מהכרטיסים האלה.

הvulcan הזה הכניס אותי ללבטים רציניים. :huh::rolleye0018:

נניח ואני קונה עכשיו 1060 שעל פניו נראה כבחירה העדיפה, ופתאום vulcan הופך להיות חביב הקהל בקרב המפתחות.

רמת הביאוס תהיה תהומית. האם מישהו יכול לשכנע אותי שזה לא יקרה ? :D  

או לסירוגין, אתם חושבים שה1060 יכול לעשות קפיצת מדרגה בביצועי vulcan ברמה התכנתית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...