כרטיס ה-GeForce GTX 1060 כבר כאן: המבקרים משבחים, אבל למה אין SLI? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס ה-GeForce GTX 1060 כבר כאן: המבקרים משבחים, אבל למה אין SLI?

Milford Cubicle

Recommended Posts

דגם ארכיטקטורת ה- העממי ביותר הושק רשמית, ונראה כי הוא מצליח לעמוד בכבוד ביעדים שהוגדרו לו

כרטיס ה-GeForce GTX 1060 כבר כאן: המבקרים משבחים, אבל למה אין SLI?

המשך לכתבה המלאה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כתבה חובבנית משהו.

שום בנצמארקים במשחקים.

שום מילה על DX12 וולקאן שם מדשדשת מאחור גם עם ה-GTX 1060.

שום מילה על זה שב-API החדשים אין צורך בתמיכה ב- מאחר ו-MGPU מאפשר לשלב כל GPU עם כל GPU.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כל מה שיש לומר רע עליו הוא ביטול ה הם לגמרי לקחו את כל הקופה.
מי שיקח זוג 480 יאכל מרור ביחס למה שאפשר לקבל מ 1070\1080 יחיד.

כל עוד זו לא הגרסה של NV ל 1060 זה כרטיס די אידיאלי ש 90% מהמשתמשים לא צריכים יותר ממנו (ולרובם יספיק גם פחות).

העניין הלא פתור היחיד הוא כמה תמשיך להראות עדיפות בכותרים המתבססים על המנועים משחק\API החדשים.
עד שזה יההי ברור, כשיהיו מספיק משחקים לקבל תמונה מלאה, יצא כבר הדור הבא. 
[וסתם ניחוש, מגבלת ה OC היחסית של פסקאל החדש 16NM ביחס למקסוול הוותיק 28NM תפתר בדור הבא, כשהתהליך יבשיל ויהפוך יעיל יותר]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של omertgm

אם כל מה שיש לומר רע עליו הוא ביטול ה SLI הם לגמרי לקחו את כל הקופה.
מי שיקח זוג 480 יאכל מרור ביחס למה שאפשר לקבל מ 1070\1080 יחיד.

כל עוד זו לא הגרסה של NV ל 1060 זה כרטיס די אידיאלי ש 90% מהמשתמשים לא צריכים יותר ממנו (ולרובם יספיק גם פחות).

העניין הלא פתור היחיד הוא כמה AMD תמשיך להראות עדיפות בכותרים המתבססים על המנועים משחק\API החדשים.
עד שזה יההי ברור, כשיהיו מספיק משחקים לקבל תמונה מלאה, יצא כבר הדור הבא. 
[וסתם ניחוש, מגבלת ה OC היחסית של פסקאל החדש 16NM ביחס למקסוול הוותיק 28NM תפתר בדור הבא, כשהתהליך יבשיל ויהפוך יעיל יותר]

אין שום סיבה לקנות GTX 1080 כשאתה יכול לקנות 2 כרטיסי 480 וישאר לך מעל ל1000 שקל עודף, וזה עוד עם המחירים בארץ.

בחו"ל אתה יכול לקנות 3 כרטיסי 480 במחיר של GTX 1080 אחד.

כן, במבחן הביצועים הGTX 1080 יעקוף של 2 480. 

אבל מבחינת המחיר, הRX 480 הרבה הרבה הרבה יותר משתלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאשר כל משחק שלישי אינו תומך CF, ואלו שכן תומכים לעיתים אינם מומלצים - כוללים התעסקות בהגדרות \ באגים \ microstutter \ בעיות scaling והמתנה לפאצ'ים ודריברים,

אני לא יכול לקחת ברצינות אף גיימר שמתייחס ל-CF כפתרון "משתלם" (במיוחד כשמדובר בכרטיס בינוני).  מבחינתי, ונראה שגם מתחילים להודות \ להפנים, הטכנולוגיות הללו

רלוונטיות רק עבור אלו שרוצים\צריכים יותר ביצועים ממה שניתן להשיג היום עם כרטיס הכי חזק בשוק (או גג זה שמגרד מתחתיו), תוך כדי הבנה שבמקרה הגרוע (כאשר לא יתקבל ערך מוסף במשחק כלשהוא),

הם לפחות נשארים עם המקסימום שניתן לקבל עם כרטיס בודד, ומוכנים לספוג ששילמו כפול ללא תמורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ מצטרף בחום למילותיו הכה נכונות של סינדרום.

SLI/CF זו בעיקר פיקציה שיווקית שבאה לסמע עייני רבים ומפומפמת בכל מני אתרי סקירות חובבנים,

אשר רבים נפלו אליה במרוצת העשור האחרון, כאשר מבחינה פרקטית/מעשית/שימושית - התמורה שמתקבלת בנושא אינה אפקטיבית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^לחכמים/מלומדים בתחום, לא.

להמונים, בהחלט כן.

*בדיוק לשם כך קיים פורום כגון זה, על מנת להוות פלטפורמה איכותית ובעברית, כזו שבאה לתת לחברים

ולחובבים בתחום את ה- א' ב' בממלכה הזו (ואפילו קצת מעבר). שילמדו לעבוד עם ידע ועם ראש, ולא עם משהו אחר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלוי, אם מדובר בקצב רענון 60hz קבוע מסונכרן (לא VRR), לי זה בהחלט משנה.  

לא מן הנמנע ש 55fps במקרה זה יתורגמו לתבנית חוזרת בה קיימים פריימים משוכפלים היוצרים אפקט stutter, שלפחות אני באופן אישי רגיש אליו.

עם לעומת זאת, 5fps הפרש זה ממש לא משנה, אלא אם ה-fps מאוד נמוך מלכתחילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של SyndromE

תלוי, אם מדובר בקצב רענון 60hz קבוע מסונכרן (לא VRR), לי זה בהחלט משנה.  

לא מן הנמנע ש 55fps במקרה זה יתורגמו לתבנית חוזרת בה קיימים פריימים משוכפלים היוצרים אפקט stutter, שלפחות אני באופן אישי רגיש אליו.

עם G-SYNC לעומת זאת, 5fps הפרש זה ממש לא משנה, אלא אם ה-fps מאוד נמוך מלכתחילה.

סבורני שכוונת השואל נפלה אקראית לחלוטין על הערך 55 - 60,

ועל כן התנגשה במקריות עם ערך הסנכרון לתדר רענון המסך = 60hz.

הוא היה צריך להציג את שאלתו כך:  50 או 55 FPS

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Jonah Eli

נראה לי שביטול ה- הגיע בגלל ה-, שם יש עדיפות גבוהה לשני - אחד לכל עין.

לא סתם ביטלו דוקא עכשיו את העניין הזה בכרטיס הספציפי הזה.

כבר כתבתי את זה איפשהו, ביטול ה ב 1060 הגיע מכיוון שזוג כרטיסים יתנו ביצועים של 1080 יחיד ואף טובים יותר במשחקים שתומכים, מה שיגרום לאנשים לנטוש את ה 1080 ולקנות זוג 1060 במקום - שעולים הרבה פחות... 650$ מול 500$.

nVidia לא טפשים, מדובר בהמון כסף שהם היו מאבדים ומלאי ענק של 1080 וגם 1070 שהיה נתקע בגלל מכירות דלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול להגיד את אותו הדבר על כל דור ודור, למשל 660sli מול 680 או 760sli מול 780 או 960sli מול 980.

מה בדיוק נראה לך שונה הפעם בעניין הזה?

מי שהיה נוטש 1080 בשביל 1060sli הייתי אומר שהוא לא בדיוק העפרון הכי חד בקלמר. אין פה מתנות חינם, הכסף שתחסוך על של כרטיסי ביניים יעלה לך ביוקר, אם ביצועי highend עקביים זה מה שאתה מחפש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של SyndromE

אתה יכול להגיד את אותו הדבר על כל דור ודור, למשל 660sli מול 680 או 760sli מול 780 או 960sli מול 980.

מה בדיוק נראה לך שונה הפעם בעניין הזה?

מי שהיה נוטש 1080 בשביל 1060sli הייתי אומר שהוא לא בדיוק העפרון הכי חד בקלמר. אין פה מתנות חינם, הכסף שתחסוך על SLI של כרטיסי ביניים יעלה לך ביוקר, אם ביצועי highend עקביים זה מה שאתה מחפש.

תוכיח לי בבקשה ש SLI של 960 לוקח את 980... כסחו ל 960 את הצורה, נתנו לו רק 128 ביט ועשו אותו בינוני ביותר, אפילו בלי לבדוק את זה אני מהמר ש 980 לוקח של 960...

לעומת זאת...

כן, זה לא .. אבל אתה מסוגל להבין את הפוטנציאל..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...