1060 - יש ביקורות דיון מרוכז - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

1060 - יש ביקורות דיון מרוכז

coch

Recommended Posts

• תגובות 46
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אוקיי עברתי על כמה. קראתי ואני יבחר את הדבר הכי טוב לדעתי בכרטיס הזה וזה ציטוט מאחת הביקורות -

It looks like AMD’s architecture requires almost 40W more to achieve framerates that are –at best- equal to the GTX 1060’s

ובלי חפירות מיותרות פלוסים לעומת מינוסים ( מבחינתי כמובן ) כי זה היה צפוי שהכרטיס יציג כאלה ביצועים.

+ 980 בביצועים.

+ עם שיתנו יציבות וקצת שעשועים הוא עובר 980 בסטוק, אני מאמין שגירסאות כמו ה STRIX כבר יעשו את זה

+ 6GB. מבחינתי הכרטיס מעולה ל 1080P, מעל זה בשביל הגדרות מלאות לא חושב שהוא או 480 רלוונטיים וזה גורם לאנשים ללכת על 1070 כי אין ל מענה כרגע.

+ ברוב המשחקים המודרניים שנבדקו - הוא מעל RX480 בביצועים באחוזים 4-8% ~ ממוצע\הערכה גסה. יש בדיקות של DX12 כמו Ashes שנותנות יתרון ל וזה צפוי.

יש אתרים גדולים שאף טוענים שהוא מראה מספרים של 10-12 אחוז מעל 480 אבל לא נלקח בחשבון הכותרים ( הבודדים ביותר ) ש מראה יתרון.

- מחיר.

המחירים יקרים כרגע בחו"ל ברשת. ** ההודעה הזו נערכה מאחר ואני טעיתי. המחירים של 480 ו 1060 בארץ לא רחוקים זה מזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Idanh

עכשיו אני ממש מבסוט שהבאתי את ה 480... ^_^

יאלללה AMD זה הזמן שלכם להפציץ!

אני חושב ( בעצם אני בטוח ) שעשיתי טעות וראיתי 480 במחיר אחר.

לפי מה שחבר'ה באתר פה פירסמו ההבדל בין 1060 ל 480 הוא לא בשמיים.. פירסמו כבר בפולנטר שיש

כרטיסים באיזור ה 1500. סורי שהטעתי תגובה קודמת, כנראה מרוב לינקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של djelectric

למה אתה מבסוט בדיוק?

גרסת הרפרנס של 480 נוראית למדי בהשוואה לגרסאות צד שלישי שיצאו, או GTX 1060 צד שלישי

הבאתי אותו מחו"ל ב 940 שקל... וה 1060 לא כזה מנצח אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו אני יודע שזה טעם אישי.. אבל כל הגירסאות האלה בינתיים שראיתי נראות פאקינג מכוער. ה STRIX מגיע עם שלושה

מאווררים לכרטיס עם צריכה כזו.. מזל ש קיימים. זה כבר הטעם שלי, במידה ו 1500-1600 אחד מהם יעלה בארץ

אני קונה באילת אלא אם כן אני ימצא דיל בחו"ל לפני.

http://www.guru3d.com/news-story/evga-launches-geforce-gtx-1060-series.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Idanh

הבאתי אותו מחו"ל ב 940 שקל... וה 1060 לא כזה מנצח אותו.

או שהוא מנצח, או שהוא מפסיד. אין כל כך באמצע.

בצריכת חשמל הוא מנצח, בממוצע ביצועים הוא מנצח

במחיר בארץ הוא מנצח

בזמינות גרסאות עם מתקדם ושקט הוא מנצח

ביכולת על רפרנס הוא מנצח.

האם זה ישתנה עם גרסאות צד שלישי? לא בתחום צריכת החשמל, אבל אולי בתחום הביצועים והאוברקלוק. מחכה לראות מה יהיה להן להציע.

בכל מקרה ב940 שקל אין לי כל כך מה להגיד לך, כי לא תמצא שום דבר קרוב לזה בארץ אז ניצלת.

אחרים צריכים עדיין לשלם 1400 שקלים לגרסה הבסיסית בלית ברירה בארץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של djelectric

או שהוא מנצח, או שהוא מפסיד. אין כל כך באמצע.

בצריכת חשמל הוא מנצח, בממוצע ביצועים הוא מנצח

במחיר בארץ הוא מנצח

בזמינות גרסאות עם קירור מתקדם ושקט הוא מנצח

ביכולת אוברקלוק על רפרנס הוא מנצח.

האם זה ישתנה עם גרסאות צד שלישי? לא בתחום צריכת החשמל, אבל אולי בתחום הביצועים והאוברקלוק. מחכה לראות מה יהיה להן להציע.

בכל מקרה ב940 שקל אין לי כל כך מה להגיד לך, כי לא תמצא שום דבר קרוב לזה בארץ אז ניצלת.

אחרים צריכים עדיין לשלם 1400 שקלים לגרסה הבסיסית בלית ברירה בארץ

פסקה שלמה חיברת על פארש

מצא 480 במחיר מציאה, ניצח לא ניצח, צרך לא צרך, ההבדל במחיר זה משהו שהרוב המוחלט היה מעדיף גם על עוד 20 אחוז ביצועים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה הבדל במחיר ? בארץ גם בפלונטר וגם ב TMS ה1060 זול יותר ואתה מקבל כרטיס עם ביצועים טובים יותר, גם שקט יותר וגם קר יותר.

רק בKSP אפשר למצוא 480 בפחות מ1400 שקל וזה רק 40 שקל פחות מה1060 הכי זול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...