מחיר בארץ GTX1060 - עמוד 10 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחיר בארץ GTX1060

alon23

Recommended Posts

ציטוט של David_K

לא, אתה משווה שני מבחנים שונים, בתנאים שונים שאין שום קשר בינם.

OC של 970 ל-1500MHz יביא אותך במשחק הזה אולי קצת יותר קרוב ל1060 שמהיר ב20 אחוז, מה-970 בסטוק במקרה הזה, זה תלוי במשחק כי ה1060 לפעמים מהיר מ980 ולפעמים איטי באחוז או שניים בודדים.

האוברקלוק של ה 970 באתר שנתתי הוא EXOC.. כלומר אקסטרים אוברקלוק, ברור שהוא יותר מה MSI 1060 X.. ולכן הוא עוקף אותו.

שים את ה 970 סטוק מול 1060 סטוק (או FE) - תמצא שההבדל ביניהם קטן, כ 5FPS יותר לטובת ה 1060.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 180
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ציטוט של Idanh

האוברקלוק של ה 970 באתר שנתתי הוא EXOC.. כלומר אקסטרים אוברקלוק, ברור שהוא יותר מה MSI 1060 gaming X.. ולכן הוא עוקף אותו.

שים את ה 970 סטוק מול 1060 סטוק (או FE) - תמצא שההבדל ביניהם קטן, כ 5FPS יותר לטובת ה 1060.

נופ. חוץ מזה אני מתנגד למונחים כמו "5 פריימים" - מדברים באחוזים, לא בפריימים.

הנה לך סטוק נגד סטוק, 25%.

index.php?ct=articles&action=file&id=235

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@danielzy

ידידי, משהו מוזר פה, בבנצ' הזה...

1. ה-1060 "סטוק" מוציא במבחן הזה 49FPS, ה-OC מוציא 50. זה האוברקלוק שלו? FPS אחד?

2. ה-970 מוציא 40, שזה 3 פריימים פחות מ-290? הוא עומד מאחורי ה-780Ti? לכל הפחות הם אותו דבר, אבל אם אנחנו מדברים על הבדלים "באחוזים", אז ה- 7.5% יתרון שיש ל-290 זה ממש לא משהו מייצג...

אפשר גם להביא את הבנצ' הזה... לדעתי גם הוא לא מייצג, אבל אם מביאים משהו לא אמין אז אפשר משני הכיוונים.

http://www.anandtech.com/show/10446/the-amd-radeon-rx-480-preview/4

תראה מה קורה בטומב ריידר, Dirt rally, קרייסיס 3... ה-970 מתעלה על ה-480 בשלושתם ב-1440. נו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הייתי קורא ל1060 ממש "OC", ל1060 OC זה לקחת אותו לתדר צפונית ל2GHz, בכל מקרה, בסטוק ה1060 מגיע לביצועי GTX980 רפרנס, כדי להתקרב לזה אתה צריך GTX970 בתדר של 1500MHz, וגם זה כדי להיות קרוב בכמה אחוזים. לא לעקות ה980 רפרנס. 

אז 970 באוברקלוק ל1500MHz שלפעמים דורש כבר העלת מתח קטנה (הG1 שלי מגיע ל1470~MHz לפני ש הVoltage Limit נדלק ואומר שהמתח לא מספיק) = רפרנס 980 = 1060 FE שלא שומר על תדרי הבוסט המובטחים שלו אחרי 15 דקות, כרטיס עם קירור כמו ה- ששומר על תדרי בוסט, ומאשר עוד כמה אחוזים של OC לא משאיר פה סיכוי ל970, ואת זה אומר בעלים של 970, זה כרטיס טוב למה שהוא. אבל כמו ה960 , הוא מוגבל בהרבה בחינות, רוחב פס, הזיכרון, ה54 ROPS מול 64.. תדר לתדר אולי ה970 יהיה חזק טיפה כשאין מגבלת , אבל ה970 לא מגיע ל1.9GHz תדר בוסט, ה1060 כן.

לסיכום ה1060, צורך 120W מול 170W בגיימינג, חזק יותר ב15-20 אחוז בסטוק מול סטוק ועדיין חזק יותר בלפחות 5-10 אחוז מול 970 ב-OC, כולל תמיכה טובה יותר בDX12 ועם 6GB של תקין. מי שיש לו 970 זה שווה ערך ללשדרג ל980, שמרו את הכסף, אבל מי שבוחר בין השלושה (980/970/1060), גם אם ה1060 יקר ב100 שקל הוא הקנייה החכמה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של David_K

לסיכום ה1060, צורך 120W מול 170W בגיימינג, חזק יותר ב15-20 אחוז בסטוק מול סטוק ועדיין חזק יותר בלפחות 5-10 אחוז מול 970 ב-OC, כולל תמיכה טובה יותר בDX12 ועם 6GB של זיכרון תקין. מי שיש לו 970 זה שווה ערך ללשדרג ל980, שמרו את הכסף, אבל מי שבוחר בין השלושה (980/970/1060), גם אם ה1060 יקר ב100 שקל הוא הקנייה החכמה יותר.

מסכים איתך שהוא חזק יותר מ 970, לא מסכים איתך שהוא יותר חזק מ 980... הוא איפשהו ביניהם יותר לכיוון של 980.. מזמין אותך לראות שוב את הסרטון שפרסמתי שם למעלה :)

וזה שהוא יקר ב 100 ממשהו זה לא תקין.. הוא צריך להיות זול מ 970..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Idanh

מסכים איתך שהוא חזק יותר מ 970, לא מסכים איתך שהוא יותר חזק מ 980... הוא איפשהו ביניהם יותר לכיוון של 980.. מזמין אותך לראות שוב את הסרטון שפרסמתי שם למעלה :)

וזה שהוא יקר ב 100 ממשהו זה לא תקין.. הוא צריך להיות זול מ 970..

השאלה איפה כל זה שם את ה-480RX על המפה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של E71

השאלה איפה כל זה שם את ה-480RX על המפה...

אני מניח שטיפה מתחת ל 1060.. לפחות לעכשיו, לפני אופטימיזציות וכשעדיין לא כל המשחקים תומכים ב DX12 - אחרי זה הם יהיו שווים פחות או יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Moon-Mage

@Idanh למה אתה חושבים שהפערים ישתנו? נוידיה לא יעשו אופטימיזציות?

nVidia עושים אופטימיזציות כל הזמן והם ימשיכו לעשות... שום דבר לא ישתנה מהבחינה הזו.

זה לא חדש שרוב השוק בוחר לעבוד עם nVidia - המון כותרים גדולים מפרסמים גם את nVidia ממש כשנכנסים למשחק - שם תמיד תמצא ש מפגרים מאחור.

אבל יש משחקים שעובדים עם - כמו שאתה בטח מבין, אני מדבר על היטמן ו DOOM עם הוולקן - ששם ידם על העליונה.

אם תיקח את 2 הכרטיסים האלה על הנייר... הם די זהים בכוחם ולכל אחד יש יתרונות וחסרונות, ה 1060 לא יושב חזק מעל ה 480.. ממש לא, ואם אתה חושב כך - אז אתה פשוט לא מבין כמה כסף nVidia שופכת כדי שמפתחים ישתמשו בכרטיסים שלהם ולעשות צרות ל ... אז AMD לומדים ומוצאים את השיטה לסחוט עוד ביצועים ממשחקים שפותחו עם כרטיסים של וגם לומדים את אלה שפותחו עם כרטיסים של AMD ודרייברים יוצאים אחד אחרי השני..

אני מעמיד את ה 480 עם ה 1060 באותו קו - כאשר יש יתרון קליל ביותר ל 1060 וזה עניין החשמל והקלוק המאוד גבוה שהוא מגיע איתו ויש גם יותר ROPS, מצד שני הכרטיס של AMD מגיע עם 8GB זיכרון, ועם 256 ביט לעומת ה 192 של , והוא מספק 1TFLOP יותר, אגב היתרון הקליל הוא לתקופה הנוכחית - אם בעתיד יהיו יותר משחקים שילכו עם וולקן ותהיה עבודה עם DX12 אז היתרון הקליל עלול להתהפך או להימחק לגמרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Doom לא שייך לשום חברה, BF1 ממותג לצד , אבל זה לא מנע מהם להריץ בתערוכה את המשחק על כרטיסי מסך של NVIDIA (1080( או מלNVIDIA להציג את ה1080 בהשקה מריץ את במצב , כרגע עם DX12 הבעיה היא שה"אופטימזציה" צריכה להעשות ברמת המשחק, וזה אומר מפתחים של שתי הצדדים מגיעים למשרדים של מפתחת המשחק ויושבים עם המתכנתים ומסבירים ועוזרים להם לעשות "אופטימזציה" ברמת הקוד של המשחק, כי מבחינת המשחק הדרייבר לא באמת עושה משהו, המשחק מעיין הופך ל"דרייבר" בDX12 וVULKAN מטבע היותם Low Level API, המשחק מתקשר עם החומרה כמעט ישירות. זה הוריד את ה"OverHead" של הדרייבר שהיה צורך משאבי מעבד יקרים וזה אפשר ניצול יעיל יותר של ריבוי ליבות, מנגד הביצועים של המשחקים תלויים הרבה יותר במשחק, החברות מצידם בדרייברים לא יכולות לעשות את השינויים שפעם היו יכולים, התמיכה במולטי GPU קשה יותר. יש יתרונות ויש חסרונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Idanh

אגב היתרון הקליל הוא לתקופה הנוכחית - אם בעתיד יהיו יותר משחקים שילכו עם וולקן ותהיה עבודה עם DX12 אז היתרון הקליל עלול להתהפך או להימחק לגמרי.

Heee HHAaaaaaaaaaa

ועד שזה יקרה .... פאסקל כבר לא יהיה רלוונטי... משמע... כל הדיון על העבודה בסביבות העבודה כגון VOLKAN... -> לא רלוונטי!

נ.ב.

לי יש הכרטיס הכי חזק בעולם! _ תומך MANTLE!!!! _ חזק!!!! _ (wink wink)

כשחושבים זומבים חושבים כרטיסי מסך!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של 1stcowgirl

Heee HHAaaaaaaaaaa

ועד שזה יקרה .... פאסקל כבר לא יהיה רלוונטי... משמע... כל הדיון על העבודה בסביבות העבודה כגון VOLKAN... -> לא רלוונטי!

נ.ב.

לי יש הכרטיס הכי חזק בעולם! _ תומך MANTLE!!!! _ חזק!!!! _ (wink wink)

כשחושבים זומבים חושבים כרטיסי מסך!

Hoooooo...

התכוונתי לחצי שנה, שנה קדימה - פאסקל יהיה עז אז בשיא אונו - וולקן ו DX12 כבר יראו יותר נוכחות..

GO MANTLE!!! ^_^

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שקורא אותי יודע שאני מדברת על כבר 5 שנים!

(לפני 3 שנים מחקו אותה לגמרי ו"המציאו" את פאסקל, ולפני מעט יותר משנה החזירו את .)

VOLTA עוד אז הייתה אמורה להגיע אלינו לקראת סוף 2016 עם תמיכה מלאה במה שנקרא _ (נקרא אז STACKED RAM)

כנראה היעוד שלה היה מתאים יותר ל VR ול .

דרך אגב.. אתם מדמיינים לפעמים כייצד כל זה יראה בעוד 5 שנים? כבר לא יהיו טלפונים ניידים שמצמידים לאוזן... שיחות יהפכו מיינסטרים, אולי אפילו הטלויזיות יעלמו לטובת מקרנים מתקדמים...

בקיצור..

לי כרטיס מסך תומך MANTLE!!!

כל מה שתזרקו עלי אני אתמודד איתו!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...