כרטיס מסך 1080 gtx כמה שווה יד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס מסך 1080 gtx כמה שווה יד 2

netanel38121

Recommended Posts

• תגובות 63
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אם אתה צריך את הכסף למכירת כרטיס כזה, אני לא בטוח שיהיו לך את 6000+ השקלים הנדרשים לאחד מהטיטאנים החדשים.

אם אתה חושב שכן, והכרטיס חדש, פשוט תוריד 200-300 שקל מהעלות שלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שאלה (ומבקש שלא לכעוס עלי),

נניח שאני עכשיו צרכן בשוק, שמחפש להצטייד בכרטיס GTX1080 חדש.

ונניח לצורך הדיון, שמחיר של חדש הוא כ- 3600 ש"ח (מה שכנראה גם די נכון בפועל, אך זה לא מה שחשוב כרגע).

מה הראציונאל שלי כקונה, לנסות לחסוך 200-300 שח זוטא - שהם משהו כמו בקושי 5-7 אחוז מערך הכרטיס,

ולהסתכן ברכישת משומש, ונוסף על כך להטריח את עצמי עד לביתו של מישהו זר, שכנראה נמצא רחוק יותר

ממני גאוגראפית, מאשר החנות (או שרותי המשלוח שלה לעניין זה שמביאים לי את הכרטיס עד לבית/למשרד).

מבקש לקבל ראציונאל, האולי אני מפספס כאן משהו ?

שיהיה ברור:

אינני מעלה חלילה טרוניה או טענה או סרקזם, באמת רוצה להבין מה אני מפספס (במידה ומפספס).

ואם יתברר שלא מפספס (סיכוי סביר שזהו המצב), אז אולי על הדרך, שאלת התמים שלי תסייע לפותח השרשור

לקבל תובנות לאיך נכון לתמחר כרטיס כזה משומש, כאשר הוא מסתכל מזווית עיניו של הלקוח הפוטנציאלי,

והסיכוי הראלי למכור בזמן סביר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקרה הזה , כשמדובר במוצר שאנשים קונים מתוך התלהבות , אז יש אפשרות למכור אותו במחיר קרוב למחיר המלא שלו , מכיוון שיש את אלמנט הרגש.

תחשוב על נער שיבוא לחברים שלו ויתלהב על זה שהוא הראשון שיש לו את המוצר הכי טוב בשוק. בשביל אותו נער זה שווה הרבה כסף.

וגם , בשביל אותו נער , 200 שקל זה הרבה כסף , שאולי עושים את ההבדל.

Sent from my -H815 using Tapatalk

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני נוטה להסכים עם NEC במקרה הזה.

אם הייתי מתכנן לקנות 1080 משומש והיו מציעים לי ב300 שח פחות מאחד חדש, גם אם הוא לא יצא מהניילונים לא הייתי קונה אותו. עדיף כבר חדש. כי רק אלוהים והמוכר יודעים מה עבר על הכרטיס (וכולנו יודעים שאין אלוהים, וגם אם יש אז הוא מזמן לא איתנו, התייאש ועזב אז יוצא שרק המוכר יודע חח), אם בכלל הוא תקין, אולי האחריות פגה בכלל בגלל נזק פיזי, קיצר סיכון שלא הייתי לוקח בשביל לחסוך 300 שקל. בכל זאת לא מדובר פה על צעצוע זול...

תוריד יותר כ15% מהמחיר לפחות, אז זה עוד שיקול...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שזה יד שנחיה מורידים 20 אחוז. מעבר לכך שהוא ממש חדש. יש גם אחריות כמובן של החנות והיבואן הרישמי. יש קבלות יש הכל. לא הבנתי למה צריך להיות סיכון בלקנות יד שנייה אם ירד 20 אחוז ילסית זה משמעותי כשמדובר בכרטיס שעולה בן 3600 ל 4000.. יש חסרונות ויתרונות לכל דבר במקרה הזה החיסרון הוא שאין לי את הקרטון של הכרטיס כי אלה שהרכיבו לי אותו לא נתנו לי אותו . מעהר לזה אין שום עוד חיסרון לדעתי.

Sent from my -H815 using Tapatalk

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של nec_000

אני שאלה (ומבקש שלא לכעוס עלי),

נניח שאני עכשיו צרכן בשוק, שמחפש להצטייד בכרטיס GTX1080 חדש.

ונניח לצורך הדיון, שמחיר של חדש הוא כ- 3600 ש"ח (מה שכנראה גם די נכון בפועל, אך זה לא מה שחשוב כרגע).

מה הראציונאל שלי כקונה, לנסות לחסוך 200-300 שח זוטא - שהם משהו כמו בקושי 5-7 אחוז מערך הכרטיס,

ולהסתכן ברכישת משומש, ונוסף על כך להטריח את עצמי עד לביתו של מישהו זר, שכנראה נמצא רחוק יותר

ממני גאוגראפית, מאשר החנות (או שרותי המשלוח שלה לעניין זה שמביאים לי את הכרטיס עד לבית/למשרד).

מבקש לקבל ראציונאל, האולי אני מפספס כאן משהו ?

שיהיה ברור:

אינני מעלה חלילה טרוניה או טענה או סרקזם, באמת רוצה להבין מה אני מפספס (במידה ומפספס).

ואם יתברר שלא מפספס (סיכוי סביר שזהו המצב), אז אולי על הדרך, שאלת התמים שלי תסייע לפותח השרשור

לקבל תובנות לאיך נכון לתמחר כרטיס כזה משומש, כאשר הוא מסתכל מזווית עיניו של הלקוח הפוטנציאלי,

והסיכוי הראלי למכור בזמן סביר.

לא רק זה. הרבה אנשים קונים מוצר כזה יקר ב 24/36 תשלומים. וזה שווה את ה עוד 200 שקל, היכולת לחלק את התשלום לזמן ארוך מאוד ולא מורגש. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Yoram_gini

לא רק זה. הרבה אנשים קונים מוצר כזה יקר ב 24/36 תשלומים. וזה שווה את ה עוד 200 שקל, היכולת לחלק את התשלום לזמן ארוך מאוד ולא מורגש. 

אני חולק עליכם אני קונה הרבה יד-2 כי 
א. זה יותר זול (ניסיתי למכור כל המיקוח הרס את המחיר והמכירה) מבלי להתמקח רק זה שהורידו את המחיר הראשי כבר זה נותן לי תמריץ לקנות.
ב. יש אנשים שירצו כמוני לא לצאת פראיירים כאשר החנויות מוכרות בארץ ביוקר ובחו"ל אתה מפסיד במכרזים פומביים כי מישהו קנה אחריך לפני סגירת המכרז.
ג. בכרטיס שלי אין תשלום חוץ בשתי מצבים: חצי שקל על כל תשלום רק מפריסה, ו-50 שקל פלוס הצמדה על כל הודעה חודשית להחזרה של הבנק בגין אי כיסוי בחשבון, כך שלא משתלם לי לפרוס לתשלומים שגם חודש הבא יש לי הוצאות וזה יכול להוביל להחזרה של הבנק בגין אי כיסוי בחשבון.

אני לא הבנתי מה הקטע של המוכר ביד-2 את המוצר בפחות כסף ושהוא קנה אותו ביותר כסף, הוא רק מפסיד מהמכירה כי אין וודאות כמה יעלה המוצר היקר יותר ומתי הוא יצא ראו למשל מכירה שקניתי ARES III בספטמבר 2015 כאשר המוכר חשב שיצא Fury x2 בדצמבר 2015 כאשר הוא יצא בשם Pro Dou 16GB ב 20,000 שקל באפריל השנה, מה יעזורו לו ה 2000 שקל שנתתי לו כמעת שנה לפניכן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שזה פשוט טעות למכור את הכרטיס, בשנתיים הקרובות אני לא חושב שאתה תתאכזב מהכרטיס, דור הבא או עוד שתי דורות תחליף.

חבל להוציא סכום כזה גדול על הטיטאן + ההפסד שלך במכירה הנוכחית, כי התמורה לא תהיה בהתאם.

חושב שתצטרך הרבה יותר מ1080? 

חכה קצת וקנה עוד אחד אחרי שיתייצבו המחירים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של BenSmall Brown

יש אנשים שירצו כמוני לא לצאת פראיירים

+100

המחירים בארץ פשוט לא שפויים. אתה מקבל במחיר פרמיום כרטיס שהוא רק HIGH END רגיל. וגם זה בקושי. ה 1070 שעולה כמו HIGH END מספק ביצועים כמו של כרטיסי פרמיום של שנה שעברה. שבתחום הזה, זה המון זמן. 

אתה משלם 2500 היום ומקבל ביצועים של 2015.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של shapin

האמת שזה פשוט טעות למכור את הכרטיס, בשנתיים הקרובות אני לא חושב שאתה תתאכזב מהכרטיס, דור הבא או עוד שתי דורות תחליף.

חבל להוציא סכום כזה גדול על הטיטאן + ההפסד שלך במכירה הנוכחית, כי התמורה לא תהיה בהתאם.

חושב שתצטרך הרבה יותר מ1080? 

חכה קצת וקנה עוד אחד אחרי שיתייצבו המחירים.

לא מסכים איתך. 

בגלל שהכרטיס כל כך מטופש במחירו, הוא יכול לקנות שני 980TI. 

או 980TI אחד, שברזולוציות מתחת ל אין שום הבדל בהרגשה בינו לבין 1080. 

וישאר עם 1700 שקל בכיס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת היא שאני גם רוצה 980TI, זה בדיוק כמו לקנות 1070, רק בהרבה פחות.

בנוגע לתגובה שלך של לקנות כרטיס עם נתונים של 2015 ב2500 שקל, אל תשכח שהכרטיס הזה עלה קרוב ל4000 שקל ב2015.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של shapin

האמת היא שאני גם רוצה 980TI, זה בדיוק כמו לקנות 1070, רק בהרבה פחות.

בנוגע לתגובה שלך של לקנות כרטיס עם נתונים של 2015 ב2500 שקל, אל תשכח שהכרטיס הזה עלה קרוב ל4000 שקל ב2015.

כן אבל גם 980TI וגם 1080 מריצים הכל ב 2K.

גם 980TI וגם 1080 לא מריצים כמעט כלום ב 4K

אז למה אני צריך 1080 שהאלמנט "2015" מאפשר לי להשיג את 980TI בזול? 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מדבר על הצורך ב1080, ציינת שאנחנו קונים כרטיס עם נתונים של 2015, כמעט כל שנה זה קיים.
הכרטיס אקסטרים של הדור הקודם הוא די זהה לכרטיס המיינסטרים של הדור הבא, במחיר מיינסטרים לעומת מחיר אקסטרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...