ניתוקים חוזרים ואיטיות לאחר מעבר מבזק לאקספון - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ניתוקים חוזרים ואיטיות לאחר מעבר מבזק לאקספון

Yosef Refaeli

Recommended Posts

שלום

אני רוצה לציין דבר ראשון שאני כמעט לא מבין דבר בכל הנושא וכל המושגים הם סינית בשבילי אז לאט לאט איתי :)

עכשיו לעניין, יש ברשותי מודם/ראוטר של D-LINK 6850U ויש עוד מחשב שמחובר ברשת הביתית.

עד שעברתי לאקספון הכל היה בסדר ועבד כמו שצריך. מאז המעבר לאקספון דפים לא נטענים (גם אחרי ריפרש כמה פעמים) , יש ניתוקים באופן סדיר(מרגיש את זה בסטרימינג רדיו) ופייסבוק,  לעיתים הבעיה נפתרת אחרי ריסטרט למחשב וכיבוי/הדלקה של הרואטר.

מצרף כמה נתונים שאספתי ורלוונטים (זה בסדר להראות את הכתובת אי פי שלי ? )

תודה

5475823307.png

Capture66.JPG

Capture4.JPG

Capture5.JPG

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההגדרות שלך לא תקינות. ממליץ להתקשר לתמיכה, המצויינת מנסיון שלי, של אקספון שילוו אותך צעד צעד.

תשקול לבצע ריסט לראוטר שימחק את כל ההגדרות הקודמות, אם כי כדאי לדעת שלבזק בכל מקרה נשארת תמיד אפשרות לשנות הגדרות בראוטרים שלה מרחוק. בהצלחה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעדכן בבקשה איך הולך.

אני גם באקספון ויש לי לפעמים ניתוקים(ממש נדיר) ולפעמים פינגים נוראים שנפתרים רק אחרי ריסט לראוטר.

הראוטר שלי הוא TPLINK TD W9980  אין לי מושג איפה הבעיה אבל אחרי שהתקשרתי כמה פעמים לשירות לקוחות והם איפסו את ההגדרות זה עזר לזמן קצר ואחר כך חזרו הבעיות.

יש לציין שזה ראוטר חדש שקניתי כשעברתי לאקספון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא עזר ולא נעלים !

עדיין אותו הדבר :(

תשקול לבצע ריסט לראוטר שימחק את כל ההגדרות הקודמות, אם כי כדאי לדעת שלבזק בכל מקרה נשארת תמיד אפשרות לשנות הגדרות בראוטרים שלה מרחוק. בהצלחה!

מה זה אומר מבחינתי אחרי שאני מאפס הגדרות , אני צריך לשחזר אחכ מול נציג של תמיכה טכנית או שיהיה לי אחרי האיפוס ?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רקספון נותנים לך כתובת IP "לא אמיתית" - כלומר כתובת IP שמסופקת על ידי הנתבים שלהם - מה שמכונה CGN (גגל את המושג).  תבקש מהם כתובת IP אמיתית ברשת האינטרנט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Cheif

רקספון נותנים לך כתובת IP "לא אמיתית" - כלומר כתובת IP שמסופקת על ידי הנתבים שלהם - מה שמכונה CGN (גגל את המושג).  תבקש מהם כתובת IP אמיתית ברשת האינטרנט.

אני עקרונית יכול לבקש באמת דבר כזה מהם, למה שיסכימו ואז כל אחד ירצה, לא ... ?

ואז בעצם מה יקרה, לא יהיו לי ניתוקים ?

תודה על העזרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בהחלט יכול לבקש וזה בפירוש ישפר את מצבך.  כיוון שלא כל הלקוחות שלהם רוצים/צריכים את זה, אז ברירת המחדל היא לתת כתובת CGN ורק למי שמבקש זאת - לתת כתובת אמיתית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Cheif

אתה בהחלט יכול לבקש וזה בפירוש ישפר את מצבך.  כיוון שלא כל הלקוחות שלהם רוצים/צריכים את זה, אז ברירת המחדל היא לתת כתובת CGN ורק למי שמבקש זאת - לתת כתובת אמיתית.

היי, תוכל בבקשה לפרט על CGN?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...