בעיה עם הכרטיס מסך (מקריס את המחשב) - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה עם הכרטיס מסך (מקריס את המחשב)

ColonelJackass

Recommended Posts

שלום,

בזמן האחרון (למען האמת במהלך החודשיים האחרונים) נוצרה לי בעיה כזאת:

כאשר אני נכנס למשחק כמו OVERWATCH או League Of Legends דקה אחרי שהמשחק נטען, וברגע שהעיבודים הגרפיים מתחילים, המחשב נכבה ונדלק מחדש.

ניסיתי כל פיתרון אפשרי שמצאתי כגון הוספת TdrDelay ברגיסטרי, עד לביטול תהליכים של , עד ל UnderClock של הכרטיס ומה לא!!

המפרט שלי: Gtx 760

Intel I7 2600K

H67M D2 B3

אשמח לעזרה בנוגע לאיך לפתור את הבעיה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של פי-שיא

בדיקת טמפרטורה של כרטיס המסך - יכול להיות שהוא לא מצליח לקרר את עצמו בעומס.

תפתח את המארז ותבדוק אם המאורר שלו תקין.

בדקתי טמפרטורות והוא עומד על 70 - 80 מעלות, כפי שאמרתי זה לאחר שהמשחק מתחיל להטען, הכרטיס מסך עוד לא מספיק להתחמם

ציטוט של lompy

דבר ריאשון שהייתי בודק זה ספק

ספק 650W עם קירור של coolmaster G650M (קרור נוזלי למעבד), הספק עצמו עובד בסדר והמחשב לא קורס שאני משתמש בכרום/וורד או כל תכנה אחרת שלא דורשת יכולות עיבוד גרפיות כמו , טימספיק וכ'ו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך אפשרות להריץ משהו עם OpenGL במקום DirectX? איזשהו Benchmark? אולי הDirectx אצלך רוצה התקנה מחודשת.

יכול להיות שמדובר בחיבורי חשמל של 6 פין שיש לו X2 - תבדוק שהם מחוברים טוב. יכול להיות עדיין שזה משהו בספק - עד שאתה לא עובר ל3D צריכת החשמל של הכרטיס

היא זעומה! בעומס הכל משתנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של פי-שיא

יש לך אפשרות להריץ משהו עם OpenGL במקום DirectX? איזשהו Benchmark? אולי הDirectx אצלך רוצה התקנה מחודשת.

יכול להיות שמדובר בחיבורי חשמל של 6 פין שיש לו X2 - תבדוק שהם מחוברים טוב. יכול להיות עדיין שזה משהו בספק - עד שאתה לא עובר ל3D צריכת החשמל של הכרטיס

היא זעומה! בעומס הכל משתנה.

אוקיי, הבנתי בגדול מה אתה אומר, צירפתי שלוש של החיבורים של ה PCI-E, ומה אני יכול להריץ עם OpenGL? תכנת STRESS או משחק? ואיך?

אגב שעשיתי בדיקת לחץ עם FurMark הכרטיס היה על 60~ מעלות אפילו פחות והחזיק מעמד יפה מאוד, לא קרס לא התחמם מדיי... עם anti sliasing ירד ל 35 FPS ולעומת זאת בלי AA החזיק יפה על 60-70 FPS

ושכחתי לציים שפירמטתי את המחשב לוינדוס 7, לאחר שהייתי עם 10, עדיין לא עזר

IMG_20160712_192930.jpg

IMG_20160712_192958.jpg

IMG_20160712_193002.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבתי על ספק כי כתבת שהמחשב מרסט ברגע שאתה מפעיל משחק כי באותו רגע גם צריכת החשמל עולה.

אם זה קורס במשחקים אבל אתה אומר שהרצת  FurMark  בלי בעיה אז כנראה בעיה אחרת.

האם זה קורס רק במשחקים הספציפים שכתבת או בכל משחק? יתכן וזאת פשוט בעיה של דריוורים. תנסה לעדכן דריוור

או אפילו להתקין דריוור ישן יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של none77

יכולה להיות בעייה בספק שקשורה לשינויי זרם מהירים ואת זה furemark לא בודק, תנסה עם catzilla.

כבר אנסה ואעדכן

http://www.catzilla.com/showresult?lp=706975

עבר בהצלחה, מה שכן עשיתי את הבדיקה של ה 720P, זה לא נותן לי להריץ את הבדיקה של ה 1080... זה אומר שרק כרטיסים עם יותר מ 512MB יכולים להריץ... מוזר

ציטוט של lompy

חשבתי על ספק כי כתבת שהמחשב מרסט ברגע שאתה מפעיל משחק כי באותו רגע גם צריכת החשמל עולה.

אם זה קורס במשחקים אבל אתה אומר שהרצת  FurMark  בלי בעיה אז כנראה בעיה אחרת.

האם זה קורס רק במשחקים הספציפים שכתבת או בכל משחק? יתכן וזאת פשוט בעיה של דריוורים. תנסה לעדכן דריוור

או אפילו להתקין דריוור ישן יותר.

ניסיתי ישנים, לא עובד. כמו כן ניסיתי גם DYING LIGHT והמחשב רסטט גם כן.

צודק, שכחתי קודם לכן לציין את ה STRESS TEST שעשיתי, טעות שלי. אוסיף ואומר כי ביצעתי גם סטרס טסט למעבד, והוא החזיק מעמד מעולה, לא התחמם ולא קרס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של none77

יכולה להיות בעייה בספק שקשורה לשינויי זרם מהירים ואת זה furemark לא בודק, תנסה עם catzilla.

למדתי משהו חדש , חשבתי שכל הבנצ'ים הם אותו דבר. אני מניח שאם זה קורס גם catzilla , אז כדאי לנסות ספק חלופי לבדיקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחשב נכנס ללופ אין סופי,  בבדיקה השנייה שעשיתי ממש אחרי הראשונה המחשב קרס,  ועכשיו שאני מנסה להעלות אותו הוינדוס נתקע על חלון של כשל בקביעת תצורתם של עדוני וינדוס מבטל שינויים אל תכבה את המחשב,  ואחרי כמה דקות על המסך הזה המחשב קורס,  מה לעזאזל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה סיפטום של הכיבויים הפתאומים.

אם הקריסות יותר תדירות עכשיו זה רק מחזק אצלי את התחושה לגבי הספק.

תבדוק עם ספק חלופי ואם לא יעזור נמשיך משם. אם יש לך מולטימטר אתה יכול גם לבדוק אם המתחים 5V ו 12V

יציבים(כשהמחשב דלוק) או מתתחילים לרדת עד שהמחשב מכבה את עצמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של lompy

זה סיפטום של הכיבויים הפתאומים.

אם הקריסות יותר תדירות עכשיו זה רק מחזק אצלי את התחושה לגבי הספק.

תבדוק עם ספק חלופי ואם לא יעזור נמשיך משם. אם יש לך מולטימטר אתה יכול גם לבדוק אם המתחים 5V ו 12V

יציבים(כשהמחשב דלוק) או מתתחילים לרדת עד שהמחשב מכבה את עצמו.

יש לי ספק חלופי בבית אבל הוא חלש יותר (נדמה לי 400W או משהו כזה...) מה שבטוח שהוא יותר חלש מהנוכחי והמחשב לא יוכל לעלות עם הקירור הנוזלי עם ספק שהוא פחות מ 650, שיש לי.

ואני לא אקנה עכשיו ספק כל עוד אני לא בטוח שהבעיה היא בספק, יותר מזה הוא יחסית חדש, קניתי אותו לפני שנה אני חושב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הספק לא ג'נרי המחשב יעבוד עם ספק 400W,.

צריכה צפויה בפועל עם מקדם 0.9 על הכל. 80W מעבד בלי , 170W כרטיס מסך, 100W שאר הרכיבים כולל הקירור. הכל כפול 0.9 315W, בפועל סביר שפחות. תגיד מה הספק ויהיה אפשר לראות לבדוק את ההספקים במסילות, במידה ויש לו חיבורים מתאימים לכרטיס מסך הייתי מנסה, לימונים יש גם בספקים של 1400 ש"ח. אני מסכים שעבור מחשב חדש הייתי לוקח ספק 500-550W כדי שיהיה מרווח בטחון, למרות שספק איכותי נועד לתת את ההספק שרשום עליו לאורך זמן מכיוון שמקדם הבטחון נמצא בספק, עדיין הייתי מעדיף לא לבדוק את היצרן......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שנאמר לפני, ספק 400W לא גנרי אמור להחזיק לפחות לבדיקה. לא סגור על הקירור הנוזלי כי אין לי מושג כמה חשמל הוא צורך.

באתר הזה שמצאתי יש אפשרות לחשב צריכה כולל סוגים מגוונים של נוזלי.

http://outervision.com/power-supply-calculator

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...