קנייה קבוצתית ל - 1070. דיון מחודש. (סטטוס - 6 רשומים.) - יש מחיר. - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קנייה קבוצתית ל - 1070. דיון מחודש. (סטטוס - 6 רשומים.) - יש מחיר.

Barel1

Recommended Posts

מאחר ומארגן הדיון השני לא הגיב כבר חודש לדיון אני מוכן לקחת את הארגון על עצמי ולהחיות את הקנייה הקבוצתית 

אז שוב:

1) אין שום התחייבות לרכישה - זה שאתם נרשמים זה לא אומר שאתם חייבים לרכוש כרטיס!

2) כמו שנכתב בדיון הקודם זאת קבוצה ל 1070 (בבקשה אל תתחילו עם ה - "דבר איתי שיהיה ל 1080")

3) שוב אני חוזר על הדברים שכבר נאמרו בפוסט הקודם. ומצטט - "מטרת הפוסט בראש ובראשונה היא להתארגן כקבוצה משמעותית של רוכשים, בתקווה שנחצה את ה15-20 איש, ולבוא ככוח רכישה מאורגן. זאת אומרת, אף אחד ברשימה לא מתכנן לקנות את הכרטיס בעצמו, ואנחנו נחליט כולנו יחד מתי לרכוש את הכרטיס ומאיפה. פשוט להתארגן כמסגרת יציבה ולא כבודדים, ניצור רשימת אנשי קשר ונעדכן כל אחד ממכם כאשר יש מידע חדש."

4) אל תחפרו יותר מידי על הכרטיס ולמה הוא יקר בארץ כמו בדיון הקודם - מה שאנחנו מנסים לעשות בעצם זה להוזיל את המחיר. בבקשה תגובות רק לגבי הרכישה.

עכשיו אם אתם בעניין, שלחו לי בהודעה פרטית כאן בפורום.

את הפרטים הבאים:

שם מלא.

מס' טלפון.

אמצעי תשלום מועדף (אשראי, תשלום לשליח. יתווספו עוד בהמשך.)

משלוח - איסוף עצמי או משלוח.

קודם נראה כמה אנשים מעוניינים וככה נדע עם איזו כמות לבקש הצעת מחיר מחנויות.

שיהיה בהצלחה!

עדכון: עד יש שלושה רשומים. כאשר יהיו מספיק רשומים נתחיל לאסוף פרטים ונתחיל לבקש העצות מחיר מול חנויות.

עדכון 2: אני אמור לקבל היום הצעת מחיר על שתי דגמים בכמות של 15 - 20 יחידות. יש ארבעה רשומים עד כה.

עדכון 3: קיבלתי הצעת מחיר לדגם הבא 

http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=5916#kf

2290 ש"ח

אני מחכה לעוד הצעות מחיר על דגמים אחרים ועל אותו דגם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 70
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ציטוט של zippoxer

צריך לקבל הערכה כל שהיא מאיזשהיא חנות על כמה תעלה כל יחידה ברכישה קבוצתית של 15-20. צריך לדעת אם הרווח שלנו הוא משמעותי בכלל.

ברור שצריך לקבל איזשהו מחיר יעד. אני מברר את זה מול כמה חנויות אבל במקביל צריכים שתהיה כמות של משתתפים שאני לא סתם "יטחן מים".

במקביל אנחנו צריכים לדעת על איזה דגמים אנחנו הולכים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Jinjis Han

אני בפנים, שוב ברגע שיהיה איזשהו מחיר (פלוס מינוס) תעדכנו את הנושא.

היום אני אמור לקבל הצעת מחיר על כמה דגמים. בבקשה לשלוח  בהודעה פרטית את הפרטים שציינתי בפוסט הראשון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של alont

הצעה ראשונה סבירה... עכשיו צריך לעשות סבב מול כמה חנויות ולראות מי מוכן לרדת הכי הרבה.

אני לא חושב שנקבל מחיר נמוך יותר בהרבה מהסיבה שיש מחסור בכרטיסים 

בעיקרון כל הסיבות נמצאות בדיון הזה: 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממליץ לכם לחכות שבוע שבועיים כדי לראות אם המצב ישתנה כאשר 1060 אמור לנחות בחנויות.

גם מבחינת היצע וגם מבחינת מחירים יכולים להיות שינויים, כדאי עוד קצת למשוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים אני מבין שכנראה שלא נגיע ל 15 איש.. ובכל זאת. יש לנו 6 רשומים ולפחות עוד אחד (אני)

בשביל 7 כרטיסים לדעתי גם נוכל להשיג הנחה (אולי קטנה יותר אבל עדיין).

בכל אופן, אין לי בעיה עם ה G1  של ומבחינתי ההבדל בין המחיר היום (ב STARTPC י)  - 2380 למחיר שהוצע לנו - 2300 במילא לא גדול במיוחד.

שורה תחתונה, אני רוצה להזמין כבר. אנחנו מפרקים פה ת'חבילה? או שאנחנו קונים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2400 שקל זה לא מחיר חברים. אתם יכולים בעוד חודש-חודשיים לחסוך לכם מאות שקלים אם תזמינו מאמאזון או אתרים דומים.

אתם סה"כ מקבלים מחיר של 1070 "בבניית מחשב חדש" - וחבל. בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...