המלצה לסרטי לד ואביזרים - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לסרטי לד ואביזרים

roi286

Recommended Posts

שלום רב,

אבקש את עזרת המבינים : אקדים ואומר שאין לי הרבה מושגים בעולם החשמל(אני מגי מתחום המשפט), אני מעוניין לרכוש סרטי לד לפי הצורך הבא :

1. סרט שיכסה אורך של 3.4 מטר, הסרט יבא בתוך גליל אלכסוני מתחת לארונות מטבח, האור אמור להאיר משטח עבודה, חלק מהתאורה תעבור מעל משטח בישול (נראה לי שטוב יהיה אם הסרט יהיה מוגן מלחות ואדים וכמו כן יוכל לעבוד תחת טמפרטורה כבוהה יחסית ).

2. סרט לד נוסף באורך כולל של 5.4 מטר, יעבור כתאורה נסתרת מעל ארונות מטבח, אמור להאיר מקומות אפלים שתאורת המטבח אינה מגיעה כתוצאה ממגבלות טכניות.

3.  כנ"ל ארון באורך 60 ס"מ

4. ווטרינה באורך כ 4 מטרים.

ככלל, תאורת הלד באה כגיבוי לתאורה הקיימת, שלדעתי אינה מספקת, ע"כ אבקש המלצה ללדים שיתנו את התאורה המקסימלית וללא צורך במציאת פתרונות כדוגמת פסי אלומיניום כאמור חלק ניכר מסרטי הלד אמור להיות מונח על ארונות עץ וכו')

כמו כן, אשמח להמלצות על ו\או ספקי כוח תואמים אמינים ברמת יחס מול תועלת.

אודה לכם אם תוכלו לתת המלצה לנתונים שהם אלו שיהוו את המגדלאור בכל הקשור לחיפוש אחר המוצר התאים, אשמח לדוגמאות כגון איביי.

בברכה,

רועי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

שלום,

ניתן בקלות למצוא סרטי לד בכל אורך ובסוגים שונים כגון 2835,3528,5050,5630 (גודל דיודת הלד ובהתאם - הזרם המתאים לה).

כאשר פס הלדים עובד על מתח של 12V ולא נדרשת תוספת לקירור או .

בקשר למשטח הבישול, תלוי בגובה, יתכן ולא יהיה צורך להגנה מפני לחות (הגנה כזו נקראת IP65 כאשר פס הלדים מצופה בסיליקון, או IP67 כאשר פס הלדים מושחל בתוך שרוול סיליקון).

ולסיכום, הייתי ממליץ על פס לדים מסוג 3528 או מקבילו החדש יותר 2835.

בהצלחה

דור,

BuyLed.co.il

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...