האם צריך להזדרז עם שדרוג win10 ? - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם צריך להזדרז עם שדרוג win10 ?

אחד שיודע

Recommended Posts

היי,

אני רוצה לשדרג ל - win10 מ - 7 שיש לי.

האם אפשר יהיה לעשות את זה גם אחרי יולי השנה בחינם? אמרו לאחרונה שלא יהיה ניתן לשדרג בחינם את 10, אבל ניתן להשתמש במפתח (serial) של 7 ל - 10.

בקיצור, אם אני מתכנן לשדרג - אני צריך למהר?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהתחלה היה צורך לעשות שידרוג ואחר כך אם רוצים להתקין מחדש את 10 
לקראת סוף 2015  מיקרוסופט  התירו להתקין ישר 10 ולאקטב אותו עם קוד 7\8 . 

את השידרוג או התקנה עם קוד7\8 ניתן לעשות עד 29 ביולי . 

אם אתה שואל אם כדאי ,  לפי דעתי כן , מבחינת פיצרים ווינדוס 10 עדיפה , וכן בזמנינו  היא  יציבה מאוד . 

http://windows.microsoft.com/en-us/windows-10/upgrade-to-windows-10-faq

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Googleness

@Zeev86

גם לי יש 970 (של סטריקס) ממה בדיוק אתה סובל?

אצלי כמעט סיימתי לשדרג את כל המחשבים ל10 ועד כה הכל דבש, הרבה פחות תחזוקה והתעסקות הכל רץ חלק ועובד מהר.

לרוב ממסכים. וזה לא מסכים, כי החלפתי כבר מסך 40 אינץ ב49.

עם החדש נהיה הרבה יותר בלתי נסבל.

נתחיל מרזולוציה רגילה של 1080P:

- סיכוי של 50-50 שמשחק יפתח בחלון שחור. תלוי גם בגרסת דרייבר אז עם כל עדכון זה משחק שונה.

- סיכוי קטן יותר שמשחק חדש יוצר לי ברזולוציה קטנה וחצי מהמסך. כלומר, עלי לנווט עם המקלדת ולנחש איפה לשנות את הרזלולוציה.

- אייקונים מתבלגנים ממעבר ממסך אחד לשני כששניהם מחוברים בו זמנית באופן תמידי.

מסך חדש של 4K:

* כל מה שברשימה ובנוסף:

- אייקונים לא רק מתבלגנים אלא הפעם משנים גודל, באופן רנדומלי, לפעמים סתם ככה בלי שאני נכנס למסך מלא.

- תוכנות משנות גודל. לרוב התוכנה תופיע בגודל ענקי כשרק חלק ממנה רואים ולפעמים מופיעה בגודל מזערי ביותר ולא רואים כמאט כלום.

איך מסדרים? לפעמים עוזר כשהולכים לאפשרויות מסך ומשחקים עם ה-slider של גודל האוביקטים. הפיתרון אף פעם לא זהה לפעם הקודמת. פעם עוזר לשנות ל300% ופעם להחזיר ל100% ופעם אי שם באמצע.

עם אחרונים המסך לפעמים נהיה סגול לאחר זמן מסויים שהמסך היה שחור. (לא SLEEP).

ועוד שלל בעיות שבטח שכחתי ואני אזכר בעתיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@Zeev86

מעניין,

אני משתמש במסך של מדגם U2414H , המסך מחובר עם כבל ויש גם כבל שמתחבר למחשב בנוסף. יש לי גם תוכנה של אשר רצה ברגע ומכווננת את המסך לפי פרופילים שאני מגדיר.

אני משתמש ברזולוציה של 1080P ואני משתמש בדרייבר האחרון של . כשאני מתקין עדכון אני בוחר בתיבה של התקנה נקייה ככה שתוכנת ההתקנה מסירה את הדרייברים לפני שהיא מתקינה את החדשים.

במחשב השני שלי יש לי מסך אחר של שאני לא זוכר את המודל אבל הוא מחובר עם כבל DVI וברזולוציה של 1080P גם כן. שם אין שום תוכנה המסך עובד רגיל אבל עם כרטיס גרפי מסוג GTX650TI ואני משתמש באותה שיטה כדי לעדכן את מנהלי ההתקן (על נקי).

בעיקרון לא נתקלתי בבעיות שאצלך ספציפית אצלי אבל נתקלתי בתופעה דומה אצל מחשב של לקוח שלי והסתבר שהייתה בעיה בסלוט של הכרטיס מסך, אחרי שהעברתי לו את הכרטיס לסלוט השני זה פתר את כל בעיות התצוגה. מצד שני זה אז אני לא פוסל כלום !

אבל חשוב לזכור בנוגע למבצע השדרוג חינם כל מה שצריך לעדכן פעם אחת ולראות ש10 עשה אקטיבציה וזהו מעכשיו אפשר להתקין בלי סיריאל על אותו מחשב בלי לשלם בכלל. שווה בשביל 500\1000 שקל רישיון להשקיע ערב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@Zeev86 כמעט בוודאות שזאת תקלה נקודתית אצלך, משהו עם החומרה שלך לא בסדר.

שדרגתי כבר בערך 10 מחשבים בינהם גם ובאף מחשב אין אף בעיה כמו שאתה מתאר.

במחשב האישי שלי אני גם עובד עם 2 מסכים (עבדתי עד לא מזמן) ולא היה לי בעיות עם אייקונים שזזים או בעיות רזולוציה כאלה או אחרות.

ציטוט של Googleness

יש לי גם תוכנה של אשר רצה ברגע ומכווננת את המסך לפי פרופילים שאני מגדיר

קצת אוף טופיק, אבל הורדתי את התוכנה שלהם והתוכנה המפגרת מסרבת לעבוד עם המסך שלי U2312HM למרות שהיא כן תומכת בגירסה ה- 24" U2412HM. מה שעוד יותר מעצבן שזה לא שהמסך לא יכול לתקשר עם המחשב בפורוטוקול או וואט אבר שהם משתמשים בו כי יש לי תוכנה אחרת שכן מתקשרת יפה עם המסך באותו האופן (screen bright). זה ממש מעצבן כשחברות עושות את זה רק בשביל להכריח אותך לשדרג...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

dvi ו- usb עבור הרכזת שבמסך.

הסתכלתי עכשיו יש גירסה ישנה יותר של התוכנה שכתוב שם שכן תומכת במסך שלי, אנסה אותה.

עריכה

ציטוט

This package contains the software application that allows users to configure their monitor settings such as Brightness, Contrast and Preset Modes. This application requires Display Data Channel Command Interface (DDC/CI) to work. monitors support DDC/CI on VGA, DVI, DP and inputs. DDC/CI is not supported on connection

http://www.dell.com/support/home/us/en/04/Drivers/DriversDetails?driverId=N2P0J

אמור לעבוד, אבל משום מה גם הגירסה הישנה לא עובדת. screen bright גם עובדת עם DDC/CI ככה שאני יודע שהמסך בוודאות תומך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...