קורא לחרם צרכנים מסודר וגדול ככל האפשר. - עמוד 6 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קורא לחרם צרכנים מסודר וגדול ככל האפשר.

Yoram_gini

Recommended Posts

• תגובות 79
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כנראה שבעת המודרנית הגענו לשלב, שבו זמננו כה יקר וסבלנותנו מאד קצרה, וזה לגיטימי, עד שאין לנו כל בעיה

אפילו להזמין מגשר בסיסי ב- 10 שח מחנות און ליין.

לא אכפת שנקבל את הכבל תוך יום-יומיים, ויעלה עוד כמה גרושים משלוח נו שיהיה, העיקר שלא נכלה את זמננו

בנסיעה אל חנות, המתנה בתור חצי שעה, ונסיעה חזרה.

למרביתנו, שעה שלנו עולה הון, ואני לא מדבר אפילו על עלות הנסיעה עצמה, , פחת, בלאי, דלק, וסיכון לתאונה....

למי שזה עליו ולא מהעבודה כמובן.

אני כבר די מיקסמתי את זמני ככל שניתן, וכמעט שלא רוכש מאומה בחנויות פיסית, למעט אם המוצר מאלץ בחינה

דקדקנית בידיים או בעיניים (או מדידה). כל היתר, עושה הזמנה און ליין ומקבל הכל עם שליחים/דואר. לא זוכר שנכסתי לסופר

מרקט כבר מאז 2001 , הכל מגיע הביתה עם נט-סל.

הגענו ל- 2016, ובהחלט הגיע העת שנתאים את עצמו לזמנים מודרניים. נזכירה שלפני 150 שנה עוד עשו כביסה ביד על גדת הנהר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 חודשים מאוחר יותר...
ציטוט של SyndromE

היה זהיר, אם תחכה יותר מדי זמן אתה עלול להדבק במחלת הקונסוליטיס השכיחה שמעכבת את התפתחות הטכנולוגיה והמוח.

אני רושם לך המתנה עד ה-21 באוקטובר לכל היותר (תאריך שחרור של Battlefield 1).

חחח הרגת אותי!  וגם התגובת נגד  של nec אלייך מעולה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, רק מעדכן, בדיוק כמו שהאנשים ההגיוניים כאן בשרשור טענו, המחירים של הכרטיסים החדשים ברוב החנויות בארץ אכן ירדו משמעותית מאז פתיחת הפוסט הזה. אני מצאתי הבדלים של מאות שקלים  ממה שהיה באותם חנויות לפני חודש פלוס.

לדוגמא , כרטיס הg1 1060  של גיגה בייט, מחירו ירד ביותר מ300 שקל בכמה חנויות , אותם חנויות שאיתם בדקתי את מחירו של הכרטיס לפני כחודש. ואני מניח שבזמן פתיחת הפוסט לפני חודשיים מחירו היה גבוה אף יותר. 

ואפילו הפאונדרס אדישן 1080 הנוצץ , תראו את מחירו לפני כחודשיים ברוב החנויות בארץ ותראו את מחירו כיום באותם חנויות. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעולם לא ציפיתי שמחירי כרטיסים חדשים ויקרים יהיו טובים בתקופת השקתם המוקדמת בישראל.

זו גם הסיבה שאני לא קונה אותם אף פעם.

מספיק לי סדרות ב1000 שקל פלוס.

ככה אני מקבל את מה שאני באמת רוצה.

יחס עלות תועלת גבוהה.

כרטיס עם כוח שיחזיק משחקים כמה שנים בהפחתת הגדרות אם יהיה צורך.

למה לשנות את אופי השוק כשזה מציג לך אפשרויות משתלמות טובות יותר.

מי שרוצה הכי חדש הכי יקר? יכול להתלונן על הפרשי מחיר לחו"ל, אבל לא על מחיר בו ממילא יש פשרה גדולה על מחיר בשביל עוד קצת ביצועים.

עם או בלי ההנחה בהפרש מול מחירי חו"ל.

בעצם בחירתכם הסכמתם לשלם יותר על פחות כדי לעמוד בראש.

וממילא הייתם עושים זאת כל שנה.

אבל רובכם לא עושים זאת.

יכולתם לקנות ציוד דרגה אחת או שתיים פחות, ולשדרג בתדירות גבוהה יותר במקרה הצורך רק מתוך החיסכון.

יש גם שוק יד שניה שאפשר להתקיים בו בהצלחה עם ציוד לא רע בכלל סך הכל.

במחירים אטרקטיבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...