המשך הניסיון שלי עם פלונטר - עמוד 2 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המשך הניסיון שלי עם פלונטר

n00kie

Recommended Posts

ממש חבל לשמוע על זה.

במיוחד שחנות כמו פלונטר, להבנתי, משחקת בעיקר על העניין של שירות שכן במחיר, לרוב ניתן למצוא משהו זול יותר.

אז אם הם מפשלים ולו במעט בקלף החזק שלהם, ממש חבל.

סתם גם אני לא מבין למה אין להם אתר מודרני ועוד יותר מכך למה הם לא מאפשרים רכישה עם .

ממש חבל לשמוע על זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

כמעט כל חנות אשר מייבאת דרך יבואן מסודר בארץ תפנה אותך לאחריות אצל היבואן , מדוע נטפלתם ספציפית לפלונטר ? קנית מכונת כביסה באל"מ לצורך העניין ? התקלקלה המכונה ? חזרת לחנות עם המכונה ? לא 

למה זה מפתיע אנשים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובכל זאת, ולו רק בגלל שהכרטיס עבר דרכם 3 פעמים הלוך חזור והם, לכאורה, לא טרחו לעשות בדיקת תקינות כלשהיא אפילו בפעם השלישית, זה אומר דרשני כאשר מדובר על חנות קטנה שאמורה לתת ערך מוסף מבחינה שירותית, אם לא בתמחור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Works4me

כמעט כל חנות אשר מייבאת דרך יבואן מסודר בארץ תפנה אותך לאחריות אצל היבואן , מדוע נטפלתם ספציפית לפלונטר ? קנית מכונת כביסה באל"מ לצורך העניין ? התקלקלה המכונה ? חזרת לחנות עם המכונה ? לא 

למה זה מפתיע אנשים ?

בלא מעט חנויות (כמו שציינתי, גם בKSP נתקלתי בזה) מזכים אותך בסך הקנייה או מספקים לך מוצר חלופי במקום.

אתה לא אמור לחכות חודש+ בכל סיבוב של מימוש האחריות, במיוחד ברכיב שקיים עדיין בשוק.

ואכן, כדי לאמת את דבריו של איליה, כמו שציינתי, הם לא בדקו את אף אחד מהכרטיסים למרות בקשתי והם לא הכחישו עובדה זו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של n00kie

בלא מעט חנויות (כמו שציינתי, גם בKSP נתקלתי בזה) מזכים אותך בסך הקנייה או מספקים לך מוצר חלופי במקום.

אתה לא אמור לחכות חודש+ בכל סיבוב של מימוש האחריות, במיוחד ברכיב שקיים עדיין בשוק.

KSP מייבאים המון מהמוצרים שלהם בעצמם בגלל זה אתה מקבל זיכוי או החלפה מהם , ושוב , אני בסך הכל רכשתי מספר פעמים בפלונטר ותמיד חוויית הקניה והידע היו נעימים , בכל מקום אתה עלול באמת להתקל במספר מקרים פחות נעימים, לא מזלזל חס וחלילה , המקרה שקרה לך לא נעים  .

יכלו לבדוק , זה נכון , מצד שני אם הם שולחים ליבואן לבדיקה והיבואן מחזיר להם מוצר חלופי במסגרת האחריות אני לא בטוח שהם אמורים לבדוק , אם אני אקנה ערימת חלקים אצלהם אני אבקש שיראו לי שכל חלק עובד בפני עצמו ? כנראה לא יקרה בשום מקום .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, אבל אם קנית ערימת חלקים שהיו מקולקלים, הם הוחלפו, הגיעו מקולקלים שוב ולאחר שהוחלפו שוב ביקשת שיבדקו, היית מצפה שיבדקו, לא?

שוב אני אומר, כל חנות סבירה הייתה לוקחת אחריות על הביזיון ומחליפה במשהו שקיים לה במלאי, ולאחר מכן מתעסקת בעצמה עם היבואן - לא כאן, כנראה.

עדכנתי גם בפוסט המקורי - מסתבר שהכרטיס שהם שלחו לי בפעם האחרונה הוא 7950 FLEX ולא 7950 BOOST כמו שהייתי אמור לקבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Works4me

KSP מייבאים המון מהמוצרים שלהם בעצמם בגלל זה אתה מקבל זיכוי או החלפה מהם , ושוב , אני בסך הכל רכשתי מספר פעמים בפלונטר ותמיד חוויית הקניה והידע היו נעימים , בכל מקום אתה עלול באמת להתקל במספר מקרים פחות נעימים, לא מזלזל חס וחלילה , המקרה שקרה לך לא נעים  .

יכלו לבדוק , זה נכון , מצד שני אם הם שולחים ליבואן לבדיקה והיבואן מחזיר להם מוצר חלופי במסגרת האחריות אני לא בטוח שהם אמורים לבדוק , אם אני אקנה ערימת חלקים אצלהם אני אבקש שיראו לי שכל חלק עובד בפני עצמו ? כנראה לא יקרה בשום מקום .

אני מצפה מחנות לתת לי מוצר חלופי במקום, ולאחר מכן לשבור את הראש עם היבואן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של n00kie

לא, אבל אם קנית ערימת חלקים שהיו מקולקלים, הם הוחלפו, הגיעו מקולקלים שוב ולאחר שהוחלפו שוב ביקשת שיבדקו, היית מצפה שיבדקו, לא?

שוב אני אומר, כל חנות סבירה הייתה לוקחת אחריות על הביזיון ומחליפה במשהו שקיים לה במלאי, ולאחר מכן מתעסקת בעצמה עם היבואן - לא כאן, כנראה.

זה בהחלט מוצדק , הייתי מצפה שלאחר מספר פעמים שהחלק חוזר לא תקין החנות תתערב 

ציטוט של danielzy

אני מצפה מחנות לתת לי מוצר חלופי במקום, ולאחר מכן לשבור את הראש עם היבואן.

ברור שזה מה שאנחנו מצפים , אבל כמו שכבר ציינתי קודם , גם כשאתה קונה מכונת כביסה ומתקלקלת לך המכונה , אתה אומר "תחליפו לי" ? זה הרי לא יעמוד במבחן המציאות ( העגומה במדינת כמובן ) היבואן יתקן ויחזירו לך , אבל כמו במקרה של N00KIE , הייתי מצפה מהחנות להתערב אם כל פעם חוזר מקולקל . 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Works4me

זה בהחלט מוצדק , הייתי מצפה שלאחר מספר פעמים שהחלק חוזר לא תקין החנות תתערב 

ברור שזה מה שאנחנו מצפים , אבל כמו שכבר ציינתי קודם , גם כשאתה קונה מכונת כביסה ומתקלקלת לך המכונה , אתה אומר "תחליפו לי" ? זה הרי לא יעמוד במבחן המציאות ( העגומה במדינת ישראל כמובן ) היבואן יתקן ויחזירו לך , אבל כמו במקרה של N00KIE , הייתי מצפה מהחנות להתערב אם כל פעם חוזר מקולקל . 

זה ממש לא אותו הדבר. יש סטנדרט מסוים כי מדובר ברכיבי צריכה שונים.

מכונת כביסה זה לא כרטיס מסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של shapin

אז אתה מאמין שהסטנדרט בכרטיסי מסך הוא להחליף?

יש לך דוגאמות של אנשים שהחליפו להם כרטיס בגלל תקלה?

איך זה הפך לסטנדרט בדיוק?

כל כרטיס שהתקלקל לי עד היום הולף מיידית בחנות (2 כרטיסים ב SkyPC ז"ל ואחד ב TMS)

ובהרחבה: הגעתי לחנות פיזית, הכרטיס חובר לאחד המחשבים במעבדה - החברה ראו שלא עובד והביאו לי כרטיס חדש סגור הרמטית - במקום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של danielzy

כל כרטיס שהתקלקל לי עד היום הולף מיידית בחנות (2 כרטיסים ב SkyPC ז"ל ואחד ב TMS)

ובהרחבה: הגעתי לחנות פיזית, הכרטיס חובר לאחד המחשבים במעבדה - החברה ראו שלא עובד והביאו לי כרטיס חדש סגור הרמטית - במקום.

כפי שציינת : SKYPC ז"ל ( אני מנחש שלהרבה אנשים "נגמרה" באופן פתאומי האחריות ברגע שהם סגרו )  ושוב אני אחזור על זה  TMS הם חנות ישירה של היבואן ( CDLOG ) לכן החליפו לך מיידית , אין להם יבואן לשלוח אליו , הם היבואן .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Works4me

כפי שציינת : SKYPC ז"ל ( אני מנחש שלהרבה אנשים "נגמרה" באופן פתאומי האחריות ברגע שהם סגרו )  ושוב אני אחזור על זה  TMS הם חנות ישירה של היבואן ( CDLOG ) לכן החליפו לך מיידית , אין להם יבואן לשלוח אליו , הם היבואן .

אז אם חנות אחת תתן שירות טוב יותר מהשניה, אני אקנה אצלה, הסיבות לא משנות לי.

כבר כמה חלקים שקניתי מTMS לאחרונה מאז שהפסקתי לקנות מפלונטר בעקבות השירות שקיבלתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...