הגדרת ראוטר כרפיטר - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הגדרת ראוטר כרפיטר

freefall

Recommended Posts

אני מנסה להגדיר ראוטר TL-WR841HP כרפיטר.

הראוטר מחובר למחשב דרך ה- LAN.

1. נכנסתי ל- 192.68.0.1 > NETWORK > תLAN > שיניתי את ה-IP למשהו חדש (192.68.4.1). שמירה. איתחול ראוטר.

2. נכנסתי ל- 192.68.4.1 > WIRELESS > תWIRELESS SETTINGS >

א.  SSID > שם הרשת שלי

ב. MODE > תBGN MIXED

ג. CHANNEL > תAUTO

ד. ENABLE WDS BRIDGING > ת SURVEY > בחירת הרשת שלי > הזנת סיסמא של הרשת שלי. שמירה. איתחול ראוטר.

זה לא עובד. האם לא הבנתי נכון שכעת הראוטר מוגדר כרפיטר ושתהיה לי גישה באמצעותו לרשת דרך חיבור ה-LAN או ה-WIFI?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.netcheif.com/Articles/RouterAsAP/RouterAsAP.htm

עדיף שתקרא קודם את המדריך, שים לב שהחלק הראשון מתייחס לשירשור והשני שהראוטר מחובר לרשת בחיבור קווי (עדיף).

לא ברור מה עשית, איך חיברת, ומה הטווח כתובות של הנתב הראשי, בכל מקרה במידה והם באותו טווח, משנים את המספר הרביעי לא השלישי כמו ששינית, מה שעשית יצרת טווח אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה לחבר את הנתב-רפיטר אלחוטית לנתב הראשי (נתב DV2220 של נטוויז'ן-סלקום)

עקבתי אחרי המדריך (תודה) אבל אין לי מושג מה טווח הכתובות של הנתב הראשי או איך מוצאים את זה. אני לא רואה בהגדרות שלו משהו שנראה כמו DHCP או WDS לצורך העניין, שזה לא אומר שאין כמובן, רק שזה לא ברור כמו למשל בראוטר של TP-LINK.

לא ברור לי איך למצוא את טווח הכתובות, וגם איך ואיפה להזין את כתובת ה- של הנתב החדש בנתב הראשי כדי שיתקשרו ביניהם.

עצות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנתב של נטויז'ן מוגבל כי ככה הם בחרו לשווק אותו אני די משוכנע שיש אפשרות לפתוח אותו או לפחות להגיע להגדרות המתקדמות שלו דרכם ואם אי אפשר אז הקושחה שלו פשוט מסורסת ועם זה אין מה לעשות מלבד להפוך אותו למודם ולשרשר אחריו סטנדרטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מצאתי שהכתובת של הראוטר נטויז'ן היא 10.100.102.1, והטווח כתובות DHCP הוא 10.100.102.2-254 (2 עד 254).

משיחה עם נציג שלהם- אין להם מושג מה זה WDS ולמה צריך את זה כדי לדבר עם רפיטר. לדבריו אין מקום שבו ניתן להזין כתובת של ראוטר חיצוני, אבל זה גם לא נחוץ.

מהם הצעדים הבאים עם האינפורמציה הזאת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה חייב WDS כדי שזה יעבוד. גם אני תקוע על זה עם אותו ראוטר והוטבוקס2 שסירסו לו את האפשרות הזו (שדווקא פתוחה בהוטבוקס1!), הסתומים האלה לא יודעים על מה אני מדבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את ה FIRMWARE האחרון על ה TP-LINK ואין שם אופצית יוניברסל רפיטר לפי מה שאני מצליח לראות. זה אמור להיות ב-

Wireless > Wireless Settings > Operation Mode

לא יודע אם יש את זה בכל הדגמים.

דרך אגב, יש לי בדירה רפיטר של נטויז'ן שממיר הטלויזיה מתחבר אליו, BE126 תוצרת T&W אם זה אומר משהו. ה-IP שלו יושב על 192.168.66.253. האם זה יכול לעזור איכשהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Googleness

אל תעשה את זה לעצמך, הרפיטר למיניהם עובדים זוועה. מה שאתה רוצה לעשות זה להתחבר עם כבל למכשיר הראשי שלך ולהגדיר את המשני כ Access Point.

זה בהחלט יכול להיות. ההמלצה לגיטימית אז תודה.

לצערי אין לי בדירה אפשרות סבירה למתוח כבל למודם המקור (ברור שזה פתרון עדיף בכל מקרה), אז אני עדיין בבעיה עם הרפיטר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך HOT או YES בבית?

לשתי החברות יש מכשיר קטן שמתחבר ליד הממיר שלהם ואפשר דרכו להעביר רת ביתית דרך כבלי הכבלים\לוויין שבקירות.

אצלי בבית יש HOT אני משתמש במוצר  שנקרא MOCA, המכשיר המרכזי מתחבר לMOCA אחד שנמצא בקומה התחתונה והמכשיר המשני שרק מאפשר חיבור לרשת האלחוטית מתחבר לMOCA נוסף בקומה העליונה.

עובד מצוין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...