מה האוזניות המושלמות? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה האוזניות המושלמות?

onetwo

Recommended Posts

שלום,

אני עובד קשה, וחוזר הבייתה בלילה, ורוצה לשבת שעה ולראות פרק מסדרה מול הלפטופ (זה השימוש העיקרי).

אני רוצה שיהיו מסביב האוזן (השחורות הגדולות) עם חוט (יש לי מספיק דברים שמשדרים בבית)

ועם האיכות והנוחות כמובן הכי טובות שאפשר להיות.

לא אכפת לי מבחינת התקציב, אם זה "שווה את זה" אני מוכן עד 1000+.

אשמח מאד להצעות.

אהיה בארה"ב עוד מספר חודשים, אז אני יכול גם לחכות עד אז.

תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל אחד טעם סובייקטיבי, ובכל מקרה האזניות המושלמות לא עולות 1000 שקלים.

לא ציינת באיזה לפטופ מדובר אבל סביר שכמעט כל לפטופ יגביל אזניות איכותיות גם מבחינת איכות השמע וגם מבחינת ההגברה (תלוי בסוג אוזניה) 

אני מניח שאתה מדבר על סגורות ושכל הסביבה תשמע אותך זה לא בא בחשבון, הייתי ממליץ לך לשקול משהו כזה:

http://www.aliexpress.com/item/Fiio-Q1-Portable-Headphone-AMP-DAC-Effective-Sound-Card-for-Laptop-PC-96kHz-24bit-PCM5102-DAC/32476293641.html?spm=2114.01010208.3.248.REtDGw&ws_ab_test=searchweb201556_8,searchweb201602_1_10037_10017_10021_507_10022_10032_10009_10020_10008_10018_10019_101,searchweb201603_6&btsid=a295f7f4-2339-4a66-b0b6-9aa14827a23c

שלמעשה מסיר את האחריות מהלפטופ, מה שכבר ישפר את איכות השמע והעוצמה.

+

http://soundforless.co.il/index.php/product/sony-mdr-1a-black/

אזניות פינוק, יפיפיות,  סופר נוחות, לא קשות להגברה, אטומות באופן מספק לרוב האנשים, וניתן להשתמש בהן גם מהסלולרי ולקבל איכות שמע טובה.

תוכל להשתמש בהן אפילו מחוץ לבית אם תרצה ולא תראה כמו טרול כי הן מאוד אלגנטיות, במיוחד בגרסת החום\כסוף (לטעמי). 

יתאימו מעולה לסרטים, וגם למוזיקה כמובן, אני די בטוח שאתה תאהב אותן, במיוחד במידה ואילו האזניות האיכותיות הראשונות שלך.

כל מי שנתתי לו להאזין להן אמר שהן חוויה מהנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...
ציטוט של Roy.T

מצטרף להמלצה, אלו אחלה .

דבר נוסף, אתה יכול ללכת לכיוון אלחוטיות שיאפשרו לך לזוז יותר בחופשיות אבל זה אומר ששביל אותם אלף שקל (או הסכום שהם יעלו) מקבלים פחות "איכות". כפי שרועי ציין, זה פחות משנה אם המקור שלך הוא לפטופ או שעיקר הצפיה היא כיוון שמלכתחילה איכות הסאונד זה לא הצד החזק שם.

חברות מומלצות נוספות בתחום המחירים הזה הן כל הגרמניות למינהן, AKG, Senheiser, Beyerdynamic וגם חברות אמריקאיות כמו Shure.

פחות מומלץ ללכת על המצועצעות, Beats ודומיהן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...