בעת הפעלת המחשב הכונן משמיע מספר צפצופים/נקישות - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעת הפעלת המחשב הכונן משמיע מספר צפצופים/נקישות

KeepOuT

Recommended Posts

היי,

הייתי לא מזמן אצל חבר משפחה בשביל לסדר לו תקלה במחשב. אחרי שסיימתי לטפל בתקלה עשיתי הפעלה מחדש בשביל שהכל יושלם/יסתדר. בעת ההפעלה המחשב הכונן הקשיח עשה כמה רעשים קטנים הדומים לצפצופים או נקישות של מספר פעמים ואז הפסיק.

ברור לי שכאשר הכונן הקשיח משמיע רעשים זה אומר שמשהו לא בסדר ואמור להדליק נורת אזהרה.

המחשב ישן, לא חדש, יש לו ותק של הרבה שנים, לא ידוע כמה אבל אני חושב 8. (לא לחפור על להחליף רכיבים או לקנות חדש)

אני מעוניין לדעת מה זה אומר, ומה אתה חושבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Milford Cubicle

הכונן הולך למות, ממליץ בחום לקנות כונן חדש ולהעביר אליו את כל המידע בהקדם האפשרי.

גיבוי אני הולך לעשות איתו ביחד בקרוב , כבר אמרתי לו שהוא חייב לעשות.

סתם שאלה, איך הרעשים האלו נגרמו? יכול להיות ממכה פיזית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כוננים קשיחים מכניים פשוט מתים לפעמים, לא בהכרח בגלל מכה או משהו. אם אתה שומע נקישות כמו דפיקות כאלה של פטיש מתוך הכונן, זה כנראה ראש הקריאה שמתחרפן ונתקע בדפנות של הכונן. בהתחלה זה קורה לו רק מידי פעם, עד שבסוף כבר לא ניתן להשתמש בו לשום דבר. אתה על זמן שאול...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Milford Cubicle

כוננים קשיחים מכניים פשוט מתים לפעמים, לא בהכרח בגלל מכה או משהו. אם אתה שומע נקישות כמו דפיקות כאלה של פטיש מתוך הכונן, זה כנראה ראש הקריאה שמתחרפן ונתקע בדפנות של הכונן. בהתחלה זה קורה לו רק מידי פעם, עד שבסוף כבר לא ניתן להשתמש בו לשום דבר. אתה על זמן שאול...

הבנתי.

תודה רבה :)

מה זה הערנב הזה בחתימה, לא הבנתי 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...