האם יש תחליף ל- android studio? - תכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם יש תחליף ל- android studio?

pantera

Recommended Posts

אני משתמש כרגע בסטודיו וזה כנראה ה ide הכי גרוע שיצא לי להיתקל בו, איטי בטירוף ונתקע כל הזמן ונסיתי את כל השיטות להמהיר אותו וזה עדיין הדבר הכי גרוע שיצא לי לעבוד איתו

אפילו התקנתי מחדש וכלום לא עוזר....

האם יש חלופה ראויה לסטודיו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שיש משהו בבילד שלך ספציפית שהוא לא מצליח לאכול מאיזה סיבה (זה גם יכול לגרום לכל הסביבה לקרטע כי הוא כל הזמן נסה לאנדקס ונתקע). 

מה בדיוק איטי שם? הכל? הבילד? גם אם אתה מרים אותו ריק ופותח פרוייקט חדש ריק אז הכל תקוע?

באחת הגרסאות האחרונות זה עבד מאוד לאט להרבה אנשים, גם אצלי, אבל עדכון מהיר פתר הכל ומאז זה חלק.

בכל מקרה התחליף היחיד הוא intellij שזה בדיוק כמו הסטודיו אבל אולי במקרה שם זה כן יעבוד לך טוב כי זה לא בדיוק אותן גרסאות של כל הרכיבים. הגרסה החינמית (community edition) כוללת את כל הכלים של אנדרויד. שווה בדיקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני לא טועה הבילד של אנדרויד סטודיו איטי כשיש לך הרבה נכסים. כי הוא מעתיק ומכווץ את הנכסים כל פעם לפאקג או משהו כזה... לפחות ככה זה היה פעם, לא יודע אם שינו את זה מאז.

לטעמי אנדרויד סטודיו זה סביבת מגעילה, אקליפס יותר נורמלי ואקליפס הוא די גרוע בפני עצמו.

בכלל לפתח לאנדרויד זה די מגעיל ומבולגן באופן כללי...

האם כבר אפשר לעשות DEBUG STEP לC++ בANDROID STUDIO או ש"הטכנולוגיה" הזו שכבר קיימת כמה עשורים לא הגיעה עדיין לANDROID STUDIO?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...