חיבור המחשב למסך טלויזיה 46 אינץ' - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיבור המחשב למסך טלויזיה 46 אינץ'

NoobSAviv

Recommended Posts

עדכון בקטנה.

בזמן שכבל הdvi to מחובר לטלויזיה אמרתי לכם שהמחשב לא מזהה עוד צג.

כיביתי את הטלויזיה והדלקתי אותה שוב כשהכל מחובר ואז אחרי שהיא נדלקה שנית אטומטית על מצב 1 שזה המצב בא היא מחוברת מקבלת מהכרטיס מסך ..הצג במסך המחשב נופל ואני לא רואה כלום ואז שאני מנתק את הכבל מהטלויזיה התצוגה חוזרת למחשב...עזרה פליז...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון נוסף:

*יש לי לפטופ סטנדרטי חדש בבית וכמו במחשבי יש לו וינדוס 10.

באתי עם אותו כבל חברתי בין הלפטופ לטלויזיה...והלפטופ לא זיהה אותה ולא היה רעש של זיהוי התקן חדש.

הלכנו עם הלפטופ לטלויזיה אחרת...והלפטופ זיהה אותה...כנראה פאק בטלויזיה...איזה באסה...טלויזיה חדשה בת שנתיים 46 אינץ...יש מצב זה בעיה בטלויזיה,

עכשיו גם מתחבר לי כל הנושא הזה, החיבור בין הממיר לטלויזיה לא עובד ואני עבדתי איתה עד היום דרך כניסת av ופחות יחסתי לזה חשיבות עד היום אני כמעט ולא צופה בכלל.

יש מצב שהגדרות שלה משהו חוסם הגדרתית את הפונקציה של Hdmi? פשוט לא נשמע לי סביר.

בו נגיד שהטלויזיה במקור אמורה לתמוך בhdmi ויש לה גם 3 כניסות בנויות פיזית עליה...כמה עולה לתקן פיצ'ר כזה במידה ונדרש..אני לוקח בחשבון שאין אחראיות ושטויות כאלה...חבל 46 אינץ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משום מה אחרי ארוחת ערב ניסיתי בפעם הרביעית שוב פעם לחבר את הטלויזיה למחשב באמצעות כבל Hdmi  ואז הבעיה נפתרה,יכול להיות שבסנכרון הראשוני זה לוקח כמה דקות יפות ולא נתתי לו זאת, תודה בכל אופן אפשר למחוק את הההודעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...