ייעוץ | רכישת מחשב גיימנג - 11K - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ייעוץ | רכישת מחשב גיימנג - 11K

lidorkalfa

Recommended Posts

אהלן, אני שואף לרכוש נייח חדש לגיימינג בחודש הבא - בסכום של סביב ה11K כולל מסך.

ציטוט

1. מה התקציב המקסימאלי? 11K

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך? לנסות לחסוך

ב) במידת הצורך - עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב? 500+-

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? מעבודה משרדית ועד משחקים כבדים - להנות מכל העולמות

א) במידה והמחשב מיועד לתוכנות עיקריות ספציפיות, יש לרשום אותן ואופן שימוש (מזדמן/תדיר/כבד/פרנסה). X

ב) במידה והמחשב מיועד לגיימינג, יש לציין:

-אילו משחקים לדוגמא ישוחקו על המחשב. GTA V, WITCHER 3, , COD ושלל משחקים חדשים למיניהם..

-מהי הרזולוציה הטבעית (מקסימאלית) של המסך שיחובר למחשב (ניתן לציין גם גודל מסך). מתלבט בין FHD לUHD - כנראה UHD

-לאילו הגדרות גרפיות מיועד המחשב (נמוכות/בינוניות/גבוהות)? גבוהות

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ועוד)? אם כן, ניתן לרשום גם העדפות לדגמים. מסך, מתלבט בין PG278Q לבין VG248QE - אשמח לחוות דעת (גם על מסכים אחרים אם יש המלצה טובה)..

4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט?

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 8 (8 = יש לנסות ולהקפיד על השקט)? 8

6. האם מתוכנן (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)? לא מתוכנן בעתיד הקרוב, אבל מעוניין באופציה הזו למען עתיד וורוד יותר..

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? לא, ולא..

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. אין העדפה מסויימת, רק שהחנות (או החנויות) תהיה באזור המרכז, ניתן אפילו לחלק את הקניה למס' חנויות על מנת לחסוך בכסף..

9. מתי מתוכננת קניית המחשב? סביבות אמצע חודש הבא (ללא כ.מסך עדיין) או ברגע שיצא ה-GTX 1080 בגרסאות החברות השונות (לא Founders Edition)

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/USB3/ESATA, חיבורי האודיו מרובים/חיבור אופטי, דרישה לחומרה ספציפית וכדומה). *חשוב לי חיבור אופטי ע"מ לאפשר להעביר סראונד למערכת . , *שיהיה בלוח אם את כל סוגי החיבורים (USB 3.1 TYPE A/C וכו וכו).

11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד? חשוב לשמור על אפיק שדרוג, לא מעוניין לשדרג את המחשב ב5-6 שנים הקרובות ואפילו מעבר..

12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות: כמה דברים ילדותיים קצת:

*שהמארז יהיה בסגנון הNZXT H440, Fractal R5, P100 וכו' ושיהיה עם רגליים ככה שבשטיפת החדר לא יפגע המארז (לא OVER DESIGN, בצבע לבן/אפור), *אם יש אופציה לתאורה פנימית שניתן לכבות ולהדליק בעת הצורך אני אשמח (לא ממש חשוב)

תודה מראש, והלוואי שפה מישהו יצליח לסדר לי את הראש עם המפרט כי אני כבר מעל חודש לא מצליח להחליט.. :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ברור ממה שכתבת, 11K זה ללא כרטיס מסך? ז"א שאם הולכים על 1080 זה באיזור ה-14K?

דבר נוסף, בהגדרות גבוהות גם 1080 לא יתן לך כמו שצריך.

ודבר אחרון, כתבת שצריך לשמור על אופק שידרוג ובאותה נשימה ציינת שאתה לא רוצה לשדרג ב-5-6 שנים הקרובות... על איזה אופק שידרוג אתה מדבר? אחרי 5-6 שנים כנראה שלא תמצא רכיבים חדשים שיתאימו לך. תצטרך להחליף הכל. מה גם ששום מחשב שתקנה היום ב-11K וגם ב-14K לא יתן לך הגדרות גבוהות עוד 5-6 שנים.

הדרישות שלך לא הגיוניות. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של captaincaveman

לא ברור ממה שכתבת, 11K זה ללא כרטיס מסך? ז"א שאם הולכים על 1080 זה באיזור ה-14K?

דבר נוסף, בהגדרות גבוהות גם 1080 לא יתן לך כמו שצריך.

ודבר אחרון, כתבת שצריך לשמור על אופק שידרוג ובאותה נשימה ציינת שאתה לא רוצה לשדרג ב-5-6 שנים הקרובות... על איזה אופק שידרוג אתה מדבר? אחרי 5-6 שנים כנראה שלא תמצא רכיבים חדשים שיתאימו לך. תצטרך להחליף הכל. מה גם ששום מחשב שתקנה היום ב-11K וגם ב-14K לא יתן לך הגדרות גבוהות עוד 5-6 שנים.

הדרישות שלך לא הגיוניות. :)

11K זה כולל מסך, זאת אומרת כולל ה1080 שלהערכתי יעלה סביב ה3200 (לא גרסת הFoundres edition),

אני לא מחפש אלא 2K - ושוב, אם לדעתך זה לא יעבוד כמו שצריך אז אפשר ללכת על FHD, אני חלוק לגבי העניין הזה כמו שכבר אמרתי.. אני יכול במחיר של מסך 2K אחד (PG278QE) להביא 2 מסכי FHD ולהישאר עם עודף.. השאלה כמה ההבדל מהותי, וכמה זה שווה את זה..

מבחינת אפיק שדרוג, ברור לי שאינטל לא פריארים ומוציאים SOCKET חדש ללוחות אם כל שנה-שנתיים, הכוונה שלי היא שתהיה לי אופציה להוסיף עוד (סטיק אחד של 16 ולא 4 של 4), שאני אוכל להוסיף עוד כרטיס מסך אחד או אפילו שניים, שתהיה אופציה להמהרה (OC) וכו'.. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...