חייב עזרה דחופה. אין לי דרייבר של USB וגם של רשת, איך להעביר קבצים? - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חייב עזרה דחופה. אין לי דרייבר של USB וגם של רשת, איך להעביר קבצים?

dror_gh

Recommended Posts

שלום. ידידה שלי הביאה לי מחשב של 500S

הבעיה שאחרי התקנת וינדוס אין לו דרייבר לכרטיס רשת. גם רגילה וגם אלחוטית. הורדתי מהאתר של לנובו את הדרייברים המתאים, אך כשאני מחבר את ה אז מסתבר שגם לו חסר דרייבר והמחשב לא מזהה את החיבור.

איך אני אמור להעביר את הדרייבר למחשב?

מיותר לציין שאין כונן אופטי למחשב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אז קודם כל מספר הבהרות : מיד אחרי הפירמוט כלום לא היה חי, הכל היה חסר בדרייברים. גם 2 (בחיים לא קרה לי בעבר, בטח לא בווינדוס 7), גם USB3 , גם ETHERNET , גם NETWORK (שזה בעצם ה WIFI) וגם הבלוטוס. 

גם עוד כמה דברים על הדרך אבל לא רלוונטי לעכשיו. 

במצב כזה אני כמובן לא יכול להעביר קבצים לא בדיסק און קי, לא בבלוטוס מהפלאפון, לא דרך האינטרנט, וגם לא דרך הרשת הביתית. פשוט כלום. 

בסופו של דבר מה שעשיתי (אני רושם את זה בעיקר כדי שאם איכשהו זה יקרה למישהו אחר אז בתקווה הוא יגיע לדף הזה ) זה שהעליתי את ההתקנה של 7 ואז בחרתי REPAIR ומשם נכנסתי ל Command prompt ורשמתי NOTEPAD. עשיתי OPEN FILE ואז זה פתח לי את הסייר קבצים ומשם הוא כן מזהה את הUSB (כי זה לפני עליית הווינדוס שלו אין את הדרייבר) ולכן יכלתי להעתיק את הקבצים לכונן C ואז חזרתי לווינדוס עצמו והרצתי את הדרייבר המועתק מ כונן C

מקווה שלא תיתקלו בבעיה הזו ואם כן מקווה שזה יעזור :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי LIVECD אתה צודק, באותם רגעים לא חשבתי על זה. לשנות מצב תאימות ל 2 לא היה עוזר מאחר שגם ל USB2 לא היו וגם הוא לא עזר לי

NONE77 - הכלי שיש שם win7 USB3 creator פשוט משתיל לתוך ההתקנה את הדרייבר של USB3 ?

תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...