למה כולם אומרים ש-4K לא אפשרי על הדור הנוכחי של כרטיסי מסך? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למה כולם אומרים ש-4K לא אפשרי על הדור הנוכחי של כרטיסי מסך?

Zeev86

Recommended Posts

ניסיתי כמה משחקים על רזולוציית עם כרטיס מסך GTX970. נכון, יש משחקים כמו The Witcher שעובדים על 20 FPS. לא חלק. 

אבל ניסיתי גם משחקים כמו GTA5 שעובד על 30 FPS שזה נורמה בשביל קונסולה ואם כבר מקבלים תמונה של אז למה לא? הגדרות: רוב ההגדרות על Ultra ופה ושם High וכמובן AA ביטלתי.

ניסיתי גם Project Cars שנראה מעולה על 1080p ועובד לי על על 45-50 FPS. הופתעתי לטובה, רץ ממש חלק. הגדרות: הכי גבוהות חוץ מAA שביטלתי.

אז השאלה שלי, למה כל מי שאי פעם פתח פה דיון בשנה האחרונה עם שאלה "האם כדאי לקנות מסך לגיימינג" ונתקל רק בתשובות שליליות, מאיפה זה בא? 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 89
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה בא מהעובדה שרוב האנשים שרוצים , רוצים שהמשחקים יעבדו להם על ההגדרות הכי גבוהות ב60FPS, ללא פשרות.

ונכון לעכשיו אין חיה שמסוגלת לתת 60 FPS בהגדרות כאלה במשחקים כבדים.

אני יכול להבין אותם.. מצד אחד אתה עולה ברזולוציה ומצד שני יורד בהגדרות, אז מה עשינו בזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני נוטה להסכים עם OvO.

זה קצת מצחיק להשקיע את כל הכסף הזה במסך וכרטיס מסך חזק ובסוף לקבל תוצאה פחות מרשימה ממה שתקבל בקונסולה שנחותה משמעותית מבחינת חומרה.

אני לדוגמא שידרגתי לפני כמה חודשים ממסך 1080p למסך 1440p בלי להחליף כרטיס (GTX770 4GB). ההבדל אצלי ממש משמעותי כי עכשיו כמעט כל המשחקים החדשים (Doom לדוגמא) רצים לי על Medium וגם אז לא מגיעים ל60 באופן קבוע. מבעס גם מבחינת הגרפיקה וגם מבחינת התנועה שלפעמים חלקה ולפעמים קצת פחות.

ועוד נקודה קטנה - גם אם ה1080 יהיה מסוגל להגיע ל60FPS יציב עם משחקים חדשים בהגדרות גבוהות (והוא לא) הוא יהיה על קצה גבול היכולת שלו כבר מהיום הראשון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

60 FPS זה פריווילגיה לדעתי. 30-40 FPS מספיק בשביל Casual.

מה שמבדיל אותנו מקונסולות זה לא רק FPS אלא גם זמני טעינה וה-FOV.

ה-FOV בחלק מהכותרים בקונסולות יכול לעשות ממש כאב ראש.. ואני שמח שאין את זה במחשב, גם כשזה רץ על 30 FPS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך להתפשר או על הגדרות, או על רזולוציה, או על משחקים או על הכיס.
באופן אישי אני מעדיף רזולוציה גבוהה יותר מאשר הגדרות גבוהות יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Epidem

אישית אני לא סובל את זה שנופל לי הFPS מתחת ל60.. אם מתאים לך אז מה טוב... אני לא מתפשר על הגדרות או FPS

לא מדובר בנפילה. מדובר על FPS יציב שהוא פשוט לא 60.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ויכוח על טעם וריח ורזולוציה והגדרות - כל אחד כטוב בעיניו. 
עניין של תיאום ציפיות נטו.

כמו בנושאים אחרים, קורה שקולם של "הרוב השקול" נבלע בפסקנות חסרת הפניות של המיעוט הלא מתפשר.

יש גם את אלו שזו פרנסתם (עולם כרטיסי המסך) ולשם כך הם שמחים להציג כל סטייה מהאידיאל (4K על ULTRA במינימום 60 FPS) כדי שיוכלו למכור את הדור הבא.

הכל טוב, הכל הולך וכל אחד עם סדר העדיפויות האינדיבידואלי שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...