איך לצפות במחשב דרך הטלויזיה ? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך לצפות במחשב דרך הטלויזיה ?

Vlad Shumiev

Recommended Posts

שלום לכולם,

יש לי בסלון (סמארט טי וי), מחובר לטלויזיה אנדרויד TV BOX.
המחשב נמצא בחדר סמוך, אך כדי להעביר כבל צריך לפחות 25-30 מטר, זה אומנם פתרון קל , אך לא הכי אסטטי וחכם.

האם יש דרך כלשהי להשתמש במחשב ולצפות בו דרך הטלויזיה בסלון ללא חיבור ?

תודה מראש לכל העונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@Vlad Shumiev אתה לא אמור לחבר את המחשב פיזית לטלוויזיה אלא אם כן זה מחשב ביתי שיושב בסלון צמוד לטלוויזיה.

במקרה שלך, מבלי להכנס לפרטים טכניים של דגמים ספציפיים ותתי תפריטים, אתה צריך להזרים את הסרט/מדיה מהמחשב דרך ה- wifi אל המכשיר (tv box או ישירות לטלוויזיה החכמה) והמכשיר יעביר אותו ישירות לטלוויזיה.

1. תוודא שכל המכשירים מחוברים לאותה (המחשב לראוטר וה- tv box ל- wifi)

2. תשתף את ספריות המדיה שלך במחשב כך שתוכל לגשת אליהם מה- tv box / טלוויזיה

3. ב- tv box תחפש תפריט של הזרמת מדיה (streaming) ודרכו תגש למחשב ותבחר את הקובץ בו אתה רוצה לצפות.

את הכל ניתן לעשות (תאורטית) גם מהטלוויזיה החכמה, לרובן יש אופציה של הזרמת מדיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א.ב. גימל (שם בדוי) חחח ... אתה בהחלט צודק.
אבל זו לא הייתה הכוונה, איך להריץ מוסיקה אני יודע. 
יש אתר שבונה לך סרוור פשוט וניפלא שניקרא פלאקס. (https://plex.tv/)

הרעיון הוא שחסר לי שליטה מלאה על המחשב דרך המסך בסלון.
אני רוצה להריץ משחקים במחשב ללכת לסלון ולשחק שם (בעיקר).

OvO

כמו שהזכרתי יש לי טי וי BOX שמחובר לטלויזיה, ההבדל בנינו הוא שאתה משתמש בWINDOWS.
השאלה היא האם יש אפשרות לשלוט על המחשב דרך האנדרויד ? ( והאם השליטה הזאת מהירה מספיק כדי לשחק משחקים בסלון ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אביב גפן
אח יקר .... עשיתה לי את היום, כמובן אני אתן קריאה יותר עמוקה לגבי הSTEAM LINK, אבל זה ניראה בדיוק מה שאני מחפש ...
תודה רבה רבה רבה רבה על העזרה :)
המודם יושב ליד הטלויזיה אז לא תיהיה בעיה לחבר כבל לSTEAM ( לא אוהב להעביר כבלים על הקירות ולשבור קירות לא אופציה בגלל השכירות חח ).

שוב תודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תקרא את הביקורת שלי על המכשיר שקניתי, תראה שהסיבה שקניתי את המכשיר הזה היא להזרמת משחקים מהPC..

אין שום הבדל בין ההזרמה של link לבין הזרמה דרך inhome streaming בwindows. 

רכישה של הlink הייתה אופציה כשהתלבטתי מה לקנות, העדפתי ללכת על הtvbox כי בסלון זה סופר שימושי בשבילי.

ולכן, אני רואה בTV box שקניתי מכשיר עדיף על הlink. (מבחינה פונקציונלית כמובן, בטוח שהמכשיר של יותר איכותי)

רק בשביל לחדד את מה שהlink עושה, הוא סך הכל משתף את הספרייה שלך בsteam לטלויזיה אליה הוא מחובר.

הlink לא מגיע עם פתוחה, המאפשרת עיון ושימוש בקבצי המחשב המזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכל העונים, רציתי להוסיף פה שמצאתי עוד משהו נחמד שעובד בין לאנדרויד... עובד ניפלא ( יש פיגור של כמה מילי שניות - אבל לא שמים לב לזה כל כך אם מזרימים מוסיקה ושימוש בתוכנות,
הבעיה היא במשחקים שהתוכנה לא עובדת עם "מסך מלא" במחשק... למזלי רוב המשחקים עובדים עם WINDOWED SCREEN, אז זו גם לא בעיה כל כך.

התוכנה ניקראת : http://www.splashtop.com

על המחשב אפשר להוריד את התוכנה מהאתר עצמו, לאנדרואיד להוריד מGOOGLE PLAY. ( אם במקרה ואתם נתקלים בזה שהוא אומר לשלם על מנוי חודשי - פשוט תורידו גירסא אחרת , או פרוצה האינטרנט מוצף בהם).
להגיד שהתוכנה עובדת FULL HD ? אף תוכנה לא עובדת 100% פול גז, אבל זה קרוב לוודאי ( יכול להגיד בביטחה שזה 99.98% תמונה של HD), קשה מאוד להבדיל :)
המחשב והאנדרויד שלי מחוברים שניהם למודם בכבל אז יכול להיות שבגלל זה אני מקבל מהירות תגובה טובה מאוד.

לפי מה שהבנתי כל העניין הזה של שידור עדיין בחיטולים שלו, ועדין לא הגיע לשלב שהוא עובד PERFECT.
אז בנתיים אני אסתפק במועט ואשתמש בתוכנה שמצאתי שעושה בנתיים עבודה מעולה, ואחכה לאיזשהו BOX מתקדם בעתיד.

תודה לכולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...