רעשים נשמעים מהרמקולים - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רעשים נשמעים מהרמקולים

tz2000

Recommended Posts

הבעיה אינה ברמקולים כיוון שחיברתי את הרמקולים לאייפד ואין שום רעשים , ועל המחשב יש כל הזמן רעשים מעצבנים שמתנגנת מוסיקה.

תעזרו לי בבקשה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לקח לי זמן זמן עד שמצאתי רמקולים, בכל מקרה אין מה להשוות לרמקולים שיש לי עכשיו, האיכות שלהם גרועה, וקשה לזהות.

לעומת הרמקולים שאני משתמש בהם, אבל כמו שאמרתי בIPAD אין רעשים.

יש רעשים רק שמוסיקה מתנגנת, אתר היצרן של הלוח אמ :

http://www.gigabyte.com/service/windows/w10.aspx?pid=5441

זאת הגרסא האחרונה שקיימת? 

6.0.1.7654
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Teknik

תנסה לתאר את הרעשים

1. זה קורה מקדימה, מאחורה או בשניהם?

2. תנסה אחרים בכל זאת במחשב

3. תתקין מחדש דרייבר מאתר היצרן

ציטוט של Epidem

הרעשים קבועים או רק כשמתנגנת ?

לקח לי זמן זמן עד שמצאתי רמקולים, בכל מקרה אין מה להשוות לרמקולים שיש לי עכשיו, האיכות שלהם גרועה, וקשה לזהות.

לעומת הרמקולים שאני משתמש בהם, אבל כמו שאמרתי בIPAD אין רעשים.

יש רעשים רק שמוסיקה מתנגנת, אתר היצרן של הלוח אמ :

http://www.gigabyte.com/service/windows/w10.aspx?pid=5441

זאת הגרסא האחרונה שקיימת? 

6.0.1.7654
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החברים כאן מטעים אותך. רעשים ניגרמם ממתח DC ש"רוכב" על אות השמע.בדר"כ בעיה זאת נפוצה שהרמקול מקבל הזנה מUSB. בין 5V לאות השמע יש מתח DC שללא סינון נישמע היטב ברמקולים. הממלצה שלי לחבר חיצוני 5V או 12 V

הוא מחובר בחיבור של עיגול רגיל בסוף של סאונד למחשב  לא , ויש פלאג רגיל לא שנאי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החברים כאן מטעים אותך. רעשים ניגרמם ממתח DC ש"רוכב" על אות השמע.בדר"כ בעיה זאת נפוצה שהרמקול מקבל הזנה מUSB. בין 5V לאות השמע יש מתח DC שללא סינון נישמע היטב ברמקולים. הממלצה שלי לחבר חיצוני 5V או 12 V

נראה לי שאתה לא מבין איך עובדים , מתח DC משמיע רעש רק בחיבור ובניתוק של הרמקול (ובדרך כלל יש קבל צימוד בכניסה של המגבר שמבטל גם את זה)

לשואל המקורי הסביבה הפנימית של המחשב מלאה בהפרעות אלקטרומגטיות, מתחים לא יציבים ושאר צרות שיכולות לגרום להפרעות ורעשים שנשמעים ברמקול. יש לוחות אם שמשקיעים בהם יותר בתכנון של מערכת האודיו ופותרים את הבעיה אבל זה די עניין של מזל. דברים שאתה יכול לנסות:
- תנסה להרחיק את הכבל של האודיו משאר הכבלים שיוצאים מהמחשב

- אם הווליום במחשב לא על מקסימום אז להעלות או הווליום במחשב ולהוריד את הווליום ברמקול בהתאם, זה יכול לשפר קצת

- לנסות להעביר את החיבור של הרמקולים לאחת היציאות האחרות במחשב או אפילו מקדימה לחיבור של האוזניות

- לקנות כרטיס קול או DAC חיצוני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאור הבעיה נשמע לי הרבה יותר כמו רעש אלקטרוני מאשר דיסטורסן עצבני של מגבר ברוויה, בלי שפותח השרשור יתן תאור יותר טוב של הרעשים כנראה שלא באמת נוכל לדעת.

מחבר pl הוא השם המקובל למחבר אודיו 3.5 רגיל כמו שיש בטלפונים ובלוחות אם של מחשב, הוא אמר בפרוש שאין פה שום דבר שמחובר ב-USB

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בכלל לא מבין מה זה אומר: 

ציטוט של tz2000

שמת אחרים?

עשה או לא עשה רעש?

לא מדובר פה על איכות , גם בשקל וחצי יכול להשמיע צלילים ואפשר לשמוע אם זה דיבור, מוזיקה או רעש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על איזה דברים אתם מתווכחים בחיי....

פותח האשכול, האם נוצר רעש כאשר הרמקולים ליד המחשב ולא מחוברים לכלום? -אם כן, תנסה להזיז את הכבל שמחבר למחשב למיקום אחר.
אם לא, ייתכן שהכבלים של הרמקולים קרובים לכבלים אחרים(מצב שמשתנה כאשר אתה מחברם ישירות למכשיר נייד)?

כמו שאמרו כבר, ככול הנראה הבעיה היא לא ברמקולים, אלא במשהו לידם.

אמליץ לך לנסות לשים את הכבל שמחבר אליהם (חיבור האוזניות) במקום אחר (כבלי חשמל או חיבורים אחרים יכולים ליצור את הרעש שאתה שומע), אם הבעיה עדיין לא נפתרת ייתכן שהבעיה היא בשקע בלוח אם , במידה וקיים שקע נוסף תנסה אותו ותעדכן.
בנוסף, לפני שאתה ממהר לפסול את השקע, אם זה השקע אמור להיות רעש גם כאשר תחבר או אחרים ולכן אשמח אם תבדוק גם את זה על מנת לשלול או לאשר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המקום שהרמקולים נימצאים  והכבלים , הם תמיד במקומם הקבוע ולא הוספתי "ציוד" חדש.

הזמנתי כרטסי קול חיצוני, מקווה שיפתור את הבעיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...