דיסקים קשיחים ישנים בשילוב חומרה חדשה - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיסקים קשיחים ישנים בשילוב חומרה חדשה

NoobSAviv

Recommended Posts

שלום לכולם,

קניתי לפני שבועיים מחשב חדש:

מעבד

i7 5930k 3.5ghz 15mb l3 cache

לו אם

gigabyte ga-x99-sli lga2011-3,intel x99 ,4xpci-e

זיכרון

corsair vengeance lpx 2x8gb 3200mhz cl16

דיסק קשיח

wdc caviar green 2tb 64mb sata III wd20ezrx

כונן ssd

kingston ssdnow v300 2.5 inch 480gb sata III sv300s37a/480g

ספק כוח

seasonic 750w

מסך

samsung s27e390hs led pls 27 inch 4sm vga wide screen black+blue

כרטיס מסך מהמחשב הישן שהעברתי

geforce gtx 650 boost ti 2GM RAM

אז ככה הבאתי מהמחשב הישן הקודם שלי 3 דיסקים קשיחים שהם בני 3-4 שנים והם תקינים לחלוטין ע"פ בדיקת .hardisk sentinel

קורה לי מקרה מוזר התקנתי וינדוס 10 על הכונן הכל עולה תקין כל הכוננים עולים ומזוהים ואני עובד איתם בצורה מצויינת.

אך יש באג קטן אני קורה לזה.

בזמן שהחומרה הישנה \הדיסקים הקשיחים מחוברים למחשב אין לי אפשרות להיכנס לביוס במחשב הוא לא נכנס הוא נתקע על מסך שחור,ואם אני שניה מכבה את המחשב מנתק אותם מדליק אותו ואז מנסה להיכנס לביוס אז הביוס עולה לי פתאום.

זה מוזר כי על פניו אם נגיד אני לא צריך את הביוס ואני מחבר אותם המחשב עולה והכל מוצג לי ואני יכול לעבוד עם כל הכוננים.

דבר נוסף שמחשיד אותי,נגיד התוכנה שציינתי למעלה שאני מפעיל אותה היא מזהה לי את כל הכוננים החדשים+הישנים,אבל נגיד ashampoo win optimizer 12 ,הוא לא מזהה לי את הכוננים בכלל...אשמח לעזרה למה אמרו לי שזה מצב לא בריא,תודה אביב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעשה את כל התהליך הזה כשרק הרד דיסק אחד מחובר כל פעם ותראה אם אחד מהם מייצר את הבעיה.

אם זה לא הרד-דיסק, תבדוק אולי זה אחד הפורטים של הSATA על הלוח שלך - תעשה את התהליך שוב כשאתה מחבר הרד-דיסק תקין לכל פורט עד שאתה מוצא איזה מהם לא בסדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל משגע אותי מה יכולה להיות הבעיה,כי על פניו הכל תקין ועובד הכוננים מזוהים אני עובד איתם,מעביר בינהם מידע והוא עובר מהר הם אולי בני כמה שנים אבל הם במצב בריא ותקין אני מדגיש,בבדיקה מול כל התוכנות שמנתחות הארדיסקים עם על 100% .

רק במצב שאני צריך גישה לביוס ספיציפית אני חייב לנתק את שלושתם משום מה,אני מדבר רק על הכוננים הישנים כמובן..קצת הזוי בעיני,זה לא כזה מפריע לי בשוטף אבל אתה יודע זה יכול להביא מחלות חומרתיות עם הזמן וזה מה שמחשיש אותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט

נסה לעדכן את הביוס של לוח האם.

זה גם מה שהמליצו לי לנסות אבל אף פעם לא עידכנתי ביוס לבד ואמרו לי שלא מומלץ אם לא עשית זאת קודם לכן,יש מדריך מוסדר בנושא שאתה יכול לתת לי ואני אעקוב אחריו? תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שכן שלי איש מחשבים ולרב אני לא מטריד אותו,אבל קבעתי איתו להיום רק לנושא הביוס ואני אשתמש במקור שהבאת לי,אז על זה תודה רבה !
כי אני פשוט לא רוצה לשחק עם הביוס טעות לפה לשם בגרסה מסויימת יכולה לשבש לי את המערכת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...