האם כיום כדאי לבקש מהמוכר באיביי לכתוב על החבילה שהשווי הוא מתחת מ75$? - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם כיום כדאי לבקש מהמוכר באיביי לכתוב על החבילה שהשווי הוא מתחת מ75$?

nissim tr

Recommended Posts

היי חברים

לאחרונה עשיתי מעשה מטופש והזמנתי מוצר בשווי של מעט מעל 100 דולר מיפן - עם משלוח של EMS. החבילה כמובן עברה במכס וזכיתי בכבוד לשלם מכס ועמלה לדואר של כ200 שקלים (אגב רוב הכסף הלך לדואר ולא על המכס עצמו)
אתמול הזמנתי מוצר אחר מהונג קונג בשווי של 96 דולר והמוכר עדיין לא שלח את החבליה, כמובן שהפעם שלחתי דרך דואר רגיל.
השאלה שלי היא האם כדאי לבקש מהמוכר שיציין על החבילה שהשווי מתחת ל75$?

קראתי באיזה מקום שכיום ה"טריק" הזה כבר לא עובד כי כאשר הם בודקים חבילה הם מבררים על המוצר באינטרנט ומוצאים את המחיר ה"אמיתי"...

תודה מראש לעונים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר מהעבודה ניסה לעבוד עליהם, קיבל הזמנה לאסוף את החבילה שלו ממשרדי רשות המיסים בתוספת קנס, יצא ששילם כמעט כפול. כל זה בשביל מה? לנסות להתחמק מתשלום מס של 50 שקל? כמה כבר לקחו לך על החבילה הראשונה? עמלות וכו' אתה תשלם ממילא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לך על התגובה,

כפי שאמרתי עלהחבילה הקודמת שעלתה סכום דומה שילמתי כ200 שקלים שזה בסביבות ה50% מערך החבילה.

כל הרעיון הוא להמנע גם מתשלום העמלה לדואר - אם לא יקחו מכס אז גם הדואר לא יוכלו לקחת סליחה, לגזול את העמלה המנופחת שלהם. החבר שלך השתמש במשלוח הסטנדטי? היה הבדל רציני בין המחיר המוצהר למחיר האמיתי שהוא שילם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדואר רגיל אין את העמלות של EMS גם אם יש מיסים.

הבדיקה בדואר היא גם מדגמית, אין משמעות למה כתוב על החבילה לפני שנופל לבדיקה מדגמית או על פי שיקוף.

לפני כמה חודשים שלחתי בדואר 6 כשהיה במבצע 200 דולר. כתבתי על החבילה את הערך האמיתי, לא נבדק בכלל. ואם היה נבדק, אף אחד לא היה יכול לטעון שאני רמאי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני הזמנתי משהו מיפן ואחרי יומיים פתאום קיבלתי למייל מספר מעקב של EMS.

מאז אני חי בפחד...

נגמר הפחד.

104 ש"ח מע"מ.

+

130 ש"ח עמלות שקר כלשהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאיפה כולכם מזמינים? כבר שנה שעברתי לקנות מאמאזון, חנויות נוספות. קניתי הרבה מוצרים מעל 75 דולר וכל חבילה הגיעה אלי עד הבית בלי שום תוספת. אייפד, דיסק , גיימינג יקרות, מכונת גילוח, רק חלק מהזמנות שביצעתי מאז האחרון.

באמאזון אפילו לרוב החזירו לי את מחיר המעמ מכס וה-packaging.

אפילו מאתרים סיניים שמהם הזמנתי לאחרונה זה הגיע ישירות עד הבית תוך 7 ימים במשלוח שעלה לי 3 דולר. שום מכס שום מעמ ובולשיט נוסף.

מאיפה אתם מזמינים שעוצרים לכם ככה חבילות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...