לוקח הרבה זמן לווינדוז 10 לעלות - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לוקח הרבה זמן לווינדוז 10 לעלות

Rami0786

Recommended Posts

שלום לכולם.

התקנתי לאחרונה לחבר במקום ה-HDD ואת ה-HDD התקנתי במקום ה-DVD

לפני התקנת החומרה העתקתי את כונן מערכת ההפעלה לSSD באמצעות תוכנה בשם "aomei backupper"

העתקת מערכת ההפעלה ל-SSD והתקנת החומרה בוצעה בוודאות כמו שצריך כי עשיתי בדיוק את אותו הדבר אצלי, ואצלי וזה עובד חלק..

אני מניח שיש התנגשות בין כרטיסי המסך  ati & hd graphics 3000

מישהו נתקל בכזו תקלה או שיודע איך לפתור אותה מבלי להתקין ווינדוז מחדש?!!!!

אני מוסיף תמונה שכוללת בתוכה את החומרה של המחשב הנייד לפי אתר היצרן DELL

כדרך אגב מערכת ההפעלה 10 education 64bit 

ZZZZZZZZZ.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שההרדיסק עם הווינדוס עדיין מחובר למחשב , אם כן זה עלול לעשות בעיות כמו שקרה לך ואחרות .
תחלץ ממנו את כל החומר , תמחק אותו , ואחר כך שים עליו  איזה חומר שאתה צריך עליו . 

דבר נוסף תוריד את התוכנה AS SSD ,  תפעיל אותה ותעלה תמונה לפה שיהיה יותר ברור לנו המצב כרגע . 
http://www.techspot.com/downloads/6014-as-ssd-benchmark.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Yehudaa

אני מניח שההרדיסק עם הווינדוס עדיין מחובר למחשב , אם כן זה עלול לעשות בעיות כמו שקרה לך ואחרות .
תחלץ ממנו את כל החומר , תמחק אותו , ואחר כך שים עליו  איזה חומר שאתה צריך עליו . 

דבר נוסף תוריד את התוכנה AS SSD ,  תפעיל אותה ותעלה תמונה לפה שיהיה יותר ברור לנו המצב כרגע . 
http://www.techspot.com/downloads/6014-as-ssd-benchmark.html

אני אעלה את התמונה יותר מאוחר..

מה שכן בתשובה לגבי כמה זמן... לוקח בין3~5 דק' עד שהמחשב נכבה..

וכמו כן בהדלקה של המחשב מגיע הסמל של הווינדוז עם הנקודות המסתובבות במעגל לכמה שניות ואז המסך "נכבה" ל3~5 דק'

ולאחר מכן המחשב עולה ומתפקד רגיל

ניתקתי את ה-HDD כדי לראות האם יתכן שיש התנגשות חומרה בין שני ההארדיסקים ועדין אותה תקלה נשארה.. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביצעתי את הפעולה שמפורטת בהמשך והיא פתרה את בעיית המסך שחור בהדלקה אבל לא בכיבוי 

AMD power saver

If you have an graphics card, there is one more step you can try. Go to the Start Menu and type "regedit". Open regedit and click the Edit button at the top of the screen, then click on Find. Type "EnableULPS" and click "Find Next". EnableULPS will be highlighted in the list of registry options.

Windows 10 - disable ULPS in Regedit

Double click it, and change the value from 1 to 0. This will disable a power saving feature that switches off your dedicated graphics card when it's not needed and this will mean your laptop consumes more battery power, so only do this if your laptop spends most of its time plugged in.

Windows 10 regedit can be found in the Start menu

שהבאתי מהאתר 

http://www.expertreviews.co.uk/software/operating-systems/1403760/how-to-fix-the-windows-10-slow-boot-bug

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביצועים מצוינים , AHCI פעיל ,   גם אם לא שמת לב לשיפור , תמחק את הווינדוס מההרדיסק הישן , זה לא מומלץ  . 
אולי אחד מהחברים תיהיה לו איזה עצה . 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחקתי את הווינדוז מההארד דיסק הישן...

ובכל זאת.. הבעיה עדיין קיימת..

בסרטון הזה בין זמן 20 שניות עד 40 שניות יש רק מסך שחור... זה בדיוק מה שיש לי, אך אצלי זה נמשך ל3~5 דק'

וכמו כן בכיבוי המחשב לוקח לו 3~5 דק' עד שהוא נכבה  לגמרה... כאילו יש את המסך שווינדוז כיבוי המסך נהפך לשחור אבל המחשב עדיין עובד כי אני רואה שהמנורה של לחצן ההפעלה עדין מוארת (במקלדת) למשך 3~5 דק' ורק אז המחשב נכבה..

חשוב לי לציין שלאחר שביטלתי את POWER SAVER המסך השחור לא מופיע יותר בעליה של המחשב אך עדין קיים בכיבוי של המחשב. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...