שיפור ביצועים בגזרת המעבד ? - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שיפור ביצועים בגזרת המעבד ?

kdani

Recommended Posts

האם נראה שיפור ביצועים בין 3820QM  ל- 6700Hq ? 

אותו מספר ליבות, אותו התדר, קצת יותר מהיר. 

יש איזה שהיא הצדקה לשדרג בכלל ?

(כמובן תחת שימוש כבד, תכנות, עריכת , פוטושופ) 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשהיה ברשותי Ghost Pro GS60 6QE עם 6700HQ בCinebench 11.5 הוא הוציא 7.11 בערך , קצת יותר מה6.72 שראיתי ל3820QM, ככה שהשיפור לפחות במבחן הזה דיי קטן. 

מה שכן אני בטוח שה6700HQ המודרני יחזיק תדרי Boost לאורך זמן ארוך יותר מה3820 בהתחשב בעבודה שהוא "חסכוני יותר בחשמל".

עוד דבר הוא שה6700HQ עובד עם זכרון הרבה יותר מהיר, אבל זה לא תמיד משפיע על הביצועים כל כך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מה שחשדתי, עברו 3 שנים, וכמעט אפס התקדמות, למהירות הגישה לזכרון אין כמעט משמעות בשורה התחתונה של הביצועים, אני שמח (?) שיש עדות אמפירית להשערה שלי. 

אולי אפשר לחכות עם השדרוג עוד שנה.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת היא שכשזה נוגע לDesktop מעבר ממעבד כמו ה3470 שלי מבוסס הIvy Bridge לi5 6600 צריך להביא לפחות 30 אחוז תוספת ביצועים, שזה לא כלום, במקרה של ה6700HQ הנסיון למקסם את חיי הסוללה על חשבון הביצועים משפיע, מה שגם שיש את ה6820HK שצריך להיות יותר חזק. אני בטוח שיש מבחנים שדווקא כן יראו שיפור ביצועים לטובת מעבד הSkylake המודרני עם תמיכה בפיצ'רים נוספים, יש משימות מסוימות שמעבדי בהחלט מרסקים את מה שהחליפו.. אבל ספציפית נתתי את הדוג' של Cinebench 11.5 כי זה מבחן שהרצתי בעצמי על נייד עם 6700HQ אבל זה בהחלט מבחן ישן שלא בהכרח יראה את היתרון של עם תוכנות מודרניות ספצפיות. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...