דרוש מפרט בכ-3500 ש"ח לVirtual Reality - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דרוש מפרט בכ-3500 ש"ח לVirtual Reality

look-GOD

Recommended Posts

1. מה התקציב המקסימאלי? 3500

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך? הכל בכיף

ב) במידת הצורך - עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב? 1000-500

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? VIRTUAL REALITY!!! VIVE

א) במידה והמחשב מיועד לתוכנות עיקריות ספציפיות, יש לרשום אותן ואופן שימוש (מזדמן/תדיר/כבד/פרנסה).

ב) במידה והמחשב מיועד לגיימינג, יש לציין: GAMING + GENERAL VR

-אילו משחקים לדוגמא ישוחקו על המחשב. 

-מהי הרזולוציה הטבעית (מקסימאלית) של המסך שיחובר למחשב (ניתן לציין גם גודל מסך). לא רלוונטי

-לאילו הגדרות גרפיות מיועד המחשב (נמוכות/בינוניות/גבוהות)? גבוה כי אין בינוני או נמוך ב VR

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, ועוד)? אם כן, ניתן לרשום גם העדפות לדגמים. אין לי כלום אבל מניח שלא כי יש יד שניה לכל זה

4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט? אין צורך בכרטיס מסך כי אני כבר יודע שאני קונה את ה GTX 980Ti

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 8 (8 = יש לנסות ולהקפיד על השקט)? 1

6. האם מתוכנן (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)? לא ממש משנה לי וסביר להניח שלא

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? אין צורך

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. לא אבל אזור המרכז זה הכיוון

9. מתי מתוכננת קניית המחשב? יום שני!

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/USB3/ESATA, חיבורי האודיו מרובים/חיבור אופטי, דרישה לחומרה ספציפית וכדומה). מניח שכמה שיותר USB3 ומעלה

11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד? כן מאוד חשוב כי אני מחליף לכרטיס מסך חיה בעתיד ואשמח מאוד אם פשוט אוכל להחליף מעבד וגם להוסיף ולהוציא בקלות

12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות: אין ממש הערות חוץ מזה שאין צורך לכלול כרטיס מסך בתקציב בכלל

תודה מראש :) הזוכה בהמלצה הכי טובה אולי יוזמן אלי לסשן עם ה VIVE החדש שלי עוד שבוע :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של David_K

הOcolus Rift והVive דורשים כמינימום GTX970, ככה שאין סיכוי שאתה מרכיב מחשב חדש מהחנות שיעשה את העבודה. 

בטח שכן. המחיר לא כולל כרטיס מסך שכבר יש לי (GTX 980TI)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...