Acer Predator x34 קנייה קבוצתית? - עמוד 4 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Acer Predator x34 קנייה קבוצתית?

dwarriork

Recommended Posts

• תגובות 154
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

leahd3,
אני קצת חולק עליך, המסך המדובר הוא לא אלא 1440P עם תוספת פיקסלים.
אין ספק שעוד לא הגענו לשלב שבו אפשר לשחק בצורה חלקה על אבל זה לא המצב וה 1080 אמור להיות מספיק חזק להריץ משחקים על המסך הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מעורב בקבוצה ואני לא יודע את כל הפרטים, אבל הייתי שמח לדעת את מדיניות/ההסכם לגבי אחראיות. במיוחד לגבי זליגת אור מוגזמת למסך שכזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיברתי עם הנציג מSTARTPC , אחריות היבואן הרשמי למשך 3 שנים ובשאלה ספציפית לגבי הBLB , אם מדובר במקרה חמור אשר מפריע לעבוד המסך ישלח ליצרן להחלפה .

אני לא מבין , נכון , יש מקרים בהם הBLB ממש מפריע לעבודה שוטפת , אבל ביום יום כולם פה יושבים עם מסך מוחשך רק כדי לבדוק אם זה קיים בכלל או לא ? הרי מקרים מינוריים של BLB לא מפריעים כלל .

אני כבר שריינתי מסך אצלהם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של dwarriork

תודה לכל מי שהשתתף! הוזמנו ארבע יחידות נעדכן אתכם בתמונות בהמשך :)

כן , עכשיו אני צריך רק את ה1080 החדש ואז לתכנן לבנות מחדש את כל מערכת קירור המים מחדש , המארז לפרוייקט כבר נבחר ( 600C )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של leahd3
ציטוט של leahd3

אני אבוא עם המצלמה נעשה סרטון לערוץ שלי :)

ציטוט של leahd3

אני אשמח לעבוד איתך על המערכת :)
יש מצב שאתה גר באיזור נתניה?

יתכן , אני גר בכפר סבא , אבל אני בד"כ לוקח את הזמן עם הבניות ( יכול לפעמים לקחת מספר שבועות ) , לבנייה הזו יכנס רדיאטור 180 מ"מ כפול עצום עם עוד רדיאטור 280 מ"מ קדמי עם מאגר של MONSOON משולב משאבת D5 עם צנרת אקרילית 12 מ"מ 

כרטיס ( או אולי זוג ) MSI GTX 1080 GAMING , ושאר החומרה שלי ( 5930K על לוח X99 DELUXE ) אולי אחליף את הזכרונות לסטיקים של 8GB במהירות "נורמלית" של 3000 ומעלה ( כרגע על 2400 )

יהיה מעניין  ( במיוחד עם זוג פסי LED שמאירים הכל ) 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Works4me

יתכן , אני גר בכפר סבא , אבל אני בד"כ לוקח את הזמן עם הבניות ( יכול לפעמים לקחת מספר שבועות ) , לבנייה הזו יכנס רדיאטור 180 מ"מ כפול עצום עם עוד רדיאטור 280 מ"מ קדמי עם מאגר של MONSOON משולב משאבת D5 עם צנרת אקרילית 12 מ"מ 

כרטיס ( או אולי זוג ) MSI GTX 1080 GAMING , ושאר החומרה שלי ( 5930K על לוח X99 DELUXE ) אולי אחליף את הזכרונות לסטיקים של 8GB במהירות "נורמלית" של 3000 ומעלה ( כרגע על 2400 )

יהיה מעניין  ( במיוחד עם זוג פסי LED שמאירים הכל ) 

מה אתה מריץ ביום יום שאתה צריך שדרוג של (אולי זוג) 1080 וכמה סטיקים של 8GB?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של meir_l

מה אתה מריץ ביום יום שאתה צריך שדרוג של (אולי זוג) 1080 וכמה סטיקים של 8GB?

אני אמנם לרוב שקול ברכישות שלי ( כבר לא ממש ילד ) אבל במחשבים אצלי ההבדל בין רצון לצורך הוא מאוד שולי :D

אני פשוט נהנה מפרוייקטים מורכבים של בניית מערכות ( סוג של תרפיה מבחינתי , אני נהנה מזה ) 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...