Acer Predator x34 קנייה קבוצתית? - עמוד 3 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Acer Predator x34 קנייה קבוצתית?

dwarriork

Recommended Posts

שמואל כדי שתיהנה מהמסכים שדיברנו עליהם היום אתה די חייב של 980TI..
אני יודע שאתה אוהב כרטיס בודד אבל... אין מה לעשות עדיין חומק מכרטיס בודד..אולי 1080TI מי יודע:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 154
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אם אתם מדברים על x34 אז מדובר ברז' 3440x1440 משמע 34%~ יותר פיקסלים מאשר 1440p רגיל.

לצורך העניין, זה 125% יותר פיקסלים מ-1440p,  או 67.5% יותר פיקסלים מה- המדובר.

אני מניח שכרטיס כמו GTX 1080 דווקא יספק קצבי פריימים סבירים יחסית על ה- x34.  משהו כמו 980Ti על 1440p...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אבל אני מכיר את שמואל :) קשה לו והא די חם על ה PG348Q :של :)...
בכל אופן יש לו כבר 980TI לפי דעתי אם הוא יקנה עוד 980TI במקום 1080 הרי שהוא יהנה הרבה יותר מהפריימים הגבוהים...לא נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב הכל בהנחה שהוא ימכור את הכרטיס בסביבות ה 200 ש"ח + יוסיף 1500+-. התוספת לביצועים היא כ-15-20% לפי ביקורות שיש נכון להיום. הרי שאם יקנה 980TI נוסף במשחקים שיש סקיילינג טוב יהיה לו תוספת של 70-80% בעוד שמשחחקים בלי סקיילינג טוב הוא יהנה מ-40% +-..

נראה לי במקרים האלה העלות מול תועלת נוטה לכיוון ה של 980TI.. במקרה שלו לפחות.. כמובן שזוהי רק דעתי:")

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמואל אנשים שקונים את המסכים האלה הם עם מערכים של SLI

.. אני לא רואה איך כרטיס בודד ייתן מענה. וגם אם כן יצא כרטיס כזה אז התגובה היא להוציא מסך יותר מתקדם שידרוש יותר.. אין לזה סוף אחי :)

לפי דעתי תתביית על מסך שאתה רוצה. תראה איך אתה ממקסם אותו( גם זה יצריך SLI) ותכוון לשם.. זוהי דעתי בלבד:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של leahd3

שמואל אנשים שקונים את המסכים האלה הם עם מערכים של SLI

.. אני לא רואה איך כרטיס בודד ייתן מענה. וגם אם כן יצא כרטיס כזה אז התגובה היא להוציא מסך יותר מתקדם שידרוש יותר.. אין לזה סוף אחי :)

לפי דעתי תתביית על מסך שאתה רוצה. תראה איך אתה ממקסם אותו( גם זה יצריך SLI) ותכוון לשם.. זוהי דעתי בלבד:)

לפי מה שהבנתי, ל1080 GDDR5X יש ביצועים טובים משל 2 כרטיסי 980TI, ואמור לעלות כמו כרטיס אחד (כשהוא רק יצא). 

ואיזה שדרוג מסך כבר יכול להיות הלאה? ULTRA ULTRA WIDE 9:26, 200hz?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה שמעת על הביצועים האלה? לפי מה שאני מבין מביקורות שאנשים עשו יש שיפור אך ורק ב- של 15-20% אל מול 980TI בודד...
וכבר עכשיו מוציאים מסך 180hz אמנם FHD ממה שקראתי אבל עדיין... ניתן לראות לאן זה שואף..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אנחנו צריכים לצפות בעוד youtuber "חובב", כשיש סיקורים מאתרים מקצועיים, אמינים וותיקים יותר...

בינתיים ראיתי ממוצעים לביצועים בסביבות 35%~ יותר מאשר 980Ti ב-1440p... לפחות אצל אלו שמציינים ממוצעים כוללים.  מודה שלא עברתי על כל הביקורות.

אני לא טוען שהתוצאות שלו חסרות ערך. אולי איזון שונה בבחירת המשחקים \ הגדרות \ סצינות \ תדרים, אנערף...  וגם אל תקח את זה כהמלצה לשדרוג מ-980Ti ל-1080. רק התייחסתי לביצועי סטוק.

עריכה: טוב אני רואה שהוא עם OC של כ 31.5% לליבה 980Ti אל מול OC של 19% לליבת 1080, כששניהם בבוסט. זה בטח תורם לצמצום ההפרשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של meir_l

הייתי אומר לך לחכות עם קניית הכרטיס, לפחות עד שיצאו מקבילים מחברות אחרות (1080 משודרגים)

ולNaki, כיום צריך 2 כרטיסי 980TI.

עד שישנו את הכרטיס עצמו ייקח זמן... בינתיים זה רק פיתרונות ואני מתכנן לעשות מים בכל מקרה. אבל הדיון נגרר לשיחה אחרת גמרי... אין עוד אנשים שמעוניינים במסך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של SyndromE

למה אנחנו צריכים לצפות בעוד youtuber "חובב", כשיש סיקורים מאתרים מקצועיים, אמינים וותיקים יותר...

בינתיים ראיתי ממוצעים לביצועים בסביבות 35%~ יותר מאשר 980Ti ב-1440p... לפחות אצל אלו שמציינים ממוצעים כוללים.  מודה שלא עברתי על כל הביקורות.

אני לא טוען שהתוצאות שלו חסרות ערך. אולי איזון שונה בבחירת המשחקים \ הגדרות \ סצינות \ תדרים, אנערף...  וגם אל תקח את זה כהמלצה לשדרוג מ-980Ti ל-1080. רק התייחסתי לביצועי סטוק.

עריכה: טוב אני רואה שהוא עם OC של כ 31.5% לליבה 980Ti אל מול OC של 19% לליבת 1080, כששניהם בבוסט. זה בטח תורם לצמצום ההפרשים.

ובכן אם ראית 35% תוספת הרי שעדיין יהיה יותר נכון לעשות SKI ל 980TI ( במידה ויש לך כבר אחד כזה) לא?
הרי ממילא בכותרים שרובנו משחקים בהם יש תמיכה יותר מסבירה ל ...
לא יודע אני כל חיי עם SLI/CF ואני אף פעם לא יצאתי מאוכזב..אולי זה השקפות שונות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה מראש על החריגה מהנושא, בכל זאת אגיב ל-leahd3 ידידנו...

אם לרגע נתעלם מעליה בצריכת חשמל \ חום \ רעש או תופעות לוואי כגון microstutter (ויאמר לזכות nVidia שמתמודדים בכבוד רב עם אתגרים אלו),

החסרונות העיקריים הן חוסר תמיכה (כ.מסך מבוזבז), תמיכה חלקית (בעיות scaling \ באגים) ותמיכה מאוחרת (פאצ'ים \ דריבר),  הנובעים מחשיבות נמוכה יותר בסדרי עדיפויות של מפתחות המשחקים.

בוא אני סתם יזרוק לך שמות משחקים מסקירות ביצועים אחרונות של gamegpu.com, שכלל לא מנצלים SLI, לפחות במועד הבדיקה (דברים יכולים להשתנות):

Gears of War Ultimate Edition, Total War: Warhammer, Homefront The Revolution, Forza Motorsport 6: Apex, Mirror's Edge Catalyst Beta, Paragon, Quantum Break, Doom

בנוסף  Hitman ו- Rise Of The Tomb Raider  לא תומכים במצב ה-DX12 שלהם (אבל כן ב DX11).  אני בטוח שאם אמשיך לרפרף נמצא עוד...  אפילו שמעתי שלמנוע UE4 אין תמיכה מובנית ב- .

אם אתה אדם סבלני, שממתין חודש אחרי שמשחק שוחרר לפני שאתה משחק בו.  ואם אתה אוהב טוויקים \ להתעסק עם הגדרות ופרופילים למשחקים בעיתיים (למשל הגדרת דגלי תאימות ב-nv inspector),

אז כן, ניתן להינות מהסיפור. אני ממש לא שולל על הסף כי כשזה עובד זה מעלה חיוך.  בנוסף לעיתים משחקים רצים "מספיק" טוב על כרטיס בודד כך שטיב תמיכת ה SLI פחות רלוונטי.

צריך רק לקחת בחשבון שלצד תוספת הביצועים הפוטנציאלית, הטכנולוגיה הנישתית יחסית, פותחת מימד חדש של דאגות \ התעסקויות \ אכזבות... בנוסף לאלו שכבר היו עם כרטיס בודד :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Syndrome... קודם כל, כל המשחקים של ידועים בזה שהם חצי אפויים, ממש לא הפתעה. ובהקשר של התעסקות במיקרו הגדרות ופרופילים.. אני אישית ראיתי את lehad מרכיב מערך , הבנאדם פשוט קוסם. עושה לשניהם אוברקלוק מטורף ומותאם ברמת המגהרץ. אם יש מישהו שתמיד יהיה לו זה הוא. יעדיף של gtx 560 על פני 970 בודד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סה"כ אני מסכים איתך SYNDROM אבל וזה אבל חשוב, ממילא אין כרטיס בודד שיתן לך מקסימום ביצועים על .. 60FPS... אנחנו קרובים לכך ללא ספק אבל עדיין לא לגמרי שם. 

אני שפוט לא רואה איך זה מצדיק לקנות מסך עם כרטיס שלא ייתן לך 60FPS.. יודע מה אפילו 50 "מקובל " בשבילי.. ה-1080 קרוב לכך ללא ספק במיוחד ב OC אבל ממש לא תובעני כמו שחחושבים.. אני משחק על ULTRA עם 970 לרוב על 130-140 FPS. אומנם FHD אבל זה מספרים מאוד מכובדים בשביל הקשישים שלי:)

לענייננו אם יש תקציב: למה לא ... 1080... אפילו ב יניבו תוצאות לא מהעולם הזה...

אני פשוט חושב שהרי גם עם 30% תוספת ב- אל מול ה-980TI הרי שברוב המשחקים ( לא מייקרוסופט) יש תמיכה יפה מאוד ב ובהכרח 980TI יהיו הרבה יותר טובים מ-1080 בודד.

למי שיש היום את ה -TI הרי שיכול לקנות בשוק המשומשים עוד אחד במחיר של 2000-2500 ולסגור נושא.
נכון שיש את הטכנולוגיות החדשות לריבוי מסכים ו-בלה בלה בלה. אבל ספציפית למסך ה - או ה - ממילא זה לא יועיל.

בשינוי חד מהנושא:

ינאי אני נלחם עם היבואן לשריין לי את המסכים אבל ככל הנראה מחר אני אקבל את המחיר עבור 3-4 מסכים.. אני אנסה בכל כוחי שהמחיר יישאר זהה עבור כמו שהיה עבור 5 מסכים :)

יש יתרון למשתמש ותיק שהוא על בסיס קבוע בטלפון עם היבואן :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...