ראוטר Linksys WRT1900ACS - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ראוטר Linksys WRT1900ACS

Chen Magled

Recommended Posts

אין לדעת.

אם לא ייתפס הרווחת.

אם כן ייתפס תידרש להמציא 1001 אישורים שקשורים למשרד התקשורת ביניהם: תחום השידור,הספקים, תו תקן ומה לא, סביר שאם ייתפס גם יוחרם ולא יעבור כלל (אם משווק בארץ אחרי שקיבל תו תקן התהליך יהיה הרבה יותר פשוט)

כל עניין מוצרי התקשורת בארץ בעייתי מאוד עקב המגבלות הבלתי אפשריות שמציב משרד התקשורת בכל הנוגע למוצרים משדרים.

http://www.moc.gov.il/172-he/MOC.aspx

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעבר לבעיתיות שביבוא הנתב הזה לישראל, מדובר בדגם עם שלל בעיות ותקלות שונות ומשונות.  יש על כך אין ספור דיווחים באתרי התמיכה השונים.  הדרך היחידה להתגבר על בעיות אלה היא על ידי התקנת DD_WRT.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

נראה שמוכרים את ה WRT1900ACS עכשיו בארץ. עדיין לא מומלץ?

מה לגבי החלפת הקושחה ל DD-WRT. מישהו ניסה?

אני מחפש פתרון לנתב עם טווח טוב, יכולת לעבור ל DD-WRT כאופציה לעתיד. אפשרות לחסימת פורטים/כתובות בלי DD-WRT (למשל אפשרות לחסום את 8.8.8.8 פורט 53 UDP)

מתלבט בין:

LinkSYS wrt1900acs

TP-Link Archer C7 or C9

DIR 880L/A1A

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Cheif

המחיר שלו בארץ - 1900 שקל - שערורייתי ולא שווה להשקיע סכום כזה בנתב במיוחד לאור הבעיות שיש בו שנפתרות רק עם התקנת DD_WRT.

מסכים. נשאר להתלבט בין:

Tp Link Archer C7

D-Link DIR-880L/A1A

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם כלל לא באותו טווח מחיר.

למרות החיבה פה ל c7 כבעל ביצועים טובים ברמת מחיר שפויה ה dlink הרבה יותר יקר (כפול) אבל מקבל ביקורות מהללות.

Sent from my -H815 using Tapatalk

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה DIR-880L מתאים לי לתקציב. המוזר זה ה A1A בסוף הדגם. נראה לי שזה משהו מותאם לשוק המקומי וזה אף פעם לא סימן טוב. האם זה ימנע ממני להתקין DD_WRT בעתיד אם ארצה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...