Windows 7 מזכיר לי את Windows Me - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Windows 7 מזכיר לי את Windows Me

iveco

Recommended Posts

אחרי התקנה נקיה של Win7 יש בעיה , " עידכונים " טוב מה עושים ? קובץ תיקון , עכשיו מה הבעיה ? הניהול דיסקים לא עובד ואחרי שאני לוחץ ניהול דיסקים לא רק שהוא לא עובד הוא תוקע את המדיה פלייר לא יודע מה הקשר בינהם אבל זאת עובדה אחרי שאני לוחץ ניהול דיסקים המדיה פלייר פשוט נתקע לגמרי וצריך להיכנס למנהל המשימות ... דברים הזויים ...

חשבתי על משהו סיכוי קלוש שאולי זאת בעיה בכונן הקשיח שגורם למערכת ההפעלה להיות " באגית " למרות שבדקתי אותו ב MHDD והוא תקין , אחרת אין לי מושג .

פשוט מערכת ה' הזויה , כל הזמן אני מגלה באג' אחר והאמת נמאס לי , ה JAVASCRIPT גומר את המעבד אתרים כבדים לאללה , מערכת הפעלה באגית אין הנאה מהמחשב פשוט , אני מתחיל להאמין שאולי הבעיה היא בלוח האם שיוצר התנגשות חומרה / תוכנה באגים כאלה הזויים , יש לי GIGABYTE ואני אישית לא הכי אוהב את המותג הזה מעדיף .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הדרייברים שלי מעודכנים , הכול עובד טוב עד שאני לוחץ על ניהול דיסקים ואז מנסה לפתוח תוכנה אחרת כמו מדיה פלייר ואז המחשב נתקע וצריך להיכנס למנהל משימות או במקרים אחרים לעשות Reset , יש קובץ תיקון לניהול דיסקים ?

הסתכלתי ב המחלה הזאת דיי ידועה אבל מה הפיתרון ? עשיתי סריקה " תיקון " דרך CMD וזה לא עזר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכול עובד שום דבר לא מתאמץ רק הניהול דיסקים לא עובד ותוקע איתו את המחשב " לא מגיב " 

הסתכלתי ב SERVICES.MSC ה VIRTUAL DISK הוא ידני ניסיתי גם אוטומט לא עובד 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עליתי על הבעיה , איזה באגית מחורBנת 

למחשב היה מחובר 2 התקנים של DOK כיביתי את המחשב ניתקתי אותם ונחשו ?

עובד , פתאום זה עובד שברתי את הראש ומה מסתבר שה DOK גרם לניהול דיסקים לא לעבוד

השאלה למה לעזעזל ה DOK גורם לניהול דיסקים לא לעבוד ?

הלו MS ? מה נסגר אתכם ?

כמו שיש אינטל ו למה אין חברה מתחרה ל שתעשה נורמלית

יש מהנדסי תוכנה כמו זבל , ואני לא מדבר על אני מדבר על ידידותית בלי באגים ותופעות כאלה מוזרות 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...