windows נתקל בבעיה קריטית ויפעל מחדש אוטומטית תןך דקה - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

windows נתקל בבעיה קריטית ויפעל מחדש אוטומטית תןך דקה

MEGI

Recommended Posts

שלום לכולם,

היום הייתה לי הפסקת חשמל וכאשר הדלקתי את המחשב מחדש קיבלתי מסך שחור שסרק לי תחילה את הדיסק הקשיח

אחר כך המערכת נכנסה כרגיל (שולחן עבודה + התיקיות) אבל עם ההודעה הבאה: windows נתקל בבעיה קריטית ויפעל מחדש אוטומטית תןך דקה. נא שמור את העבודה שלך כעת.

אין לי גישה לאף תיקייה במחשב, (.ההודעה שמופיעה שאני לוחצת על תיקיה על הדסקטופ:. אין אפשרות לגשת להתקן, לנתיב או לקבוץ שצויינו. יתכן שאין לך הרשאות מתאימות לצורך גישה)

אפשר רק ללחוץ על התחל וגם אז רק על הכפתורים: נעל\ החלף משתמש. לא ניתן להיכנס לאף תיקייה, אבל לצייר או למחשבון דרך ההתחל(ניסיתי לראות אם הכל חסום) אפשר.

ניסיתי להיכנס דרך ה- safe mode כי ראיתי באיזה מקום שכדי לבדוק אם explorer.exe לא מסומן אבל גם לשורת משימות זה לא נותן לי לגשת

שחזרתי לנקודה קודמת וגם זה לא פתר את הבעיה

נכנסתי למצב repair your computer ועשיתי שם כמעט את כל האופציות - אבחון , שחזור מערכת....

(מערכת ההפעלה של המחשב היא: 7 home premium+דיסק)

דבר נוסף, במהלך הסריקה הראשונית של הדיסק הקשיח אחרי שהמחשב נכבה הוצאתי שהיה לי במחשב כי חשבתי שזאת הסיבה שזה עושה את הבעיות)

אם למישהו יש רעיונות אני אשמח לשמוע? או שאין ברירה וצריך מעבדה....

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוקר טוב,

התקלה נשמעת כמו וירוס או משהו לפי מקוות כאלה ואחרים באינטרנט.

אני רוצה להאמין שזה לא המקרה,

מצאתי פה אתר שנותן כמה פתרונות לתקלה והייתי מציע לך לנסות לעיין בו:

http://www.gunnalag.com/2014/07/17/fix-windows-has-encountered-a-critical-problem-and-will-restart-automatically-in-one-minute-please-save-your-work-now/

(זה באנגלית, אם תתקשי שלחי לי הודעה ואעזור לך)

מקווה שזה יסתדר :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוקר טוב,

אני מנסה עכשיו לעבור על השלבים וניראה מה יצא.

תודה בכל מקרה.

שני דברים נוספים ששכחתי לציין,

-המחשב הזה לא מחובר לאינטרנט כמעט בכלל - אין לו כרטיס ובשביל לחבר אותו אני נעזרת בכבל. הוא נועד בעיקר לכתיבת עבודות ואין לי צורך באינטרנט.

-דבר שני, כשאני נכנסת דרך SAFE MODE מופיעה לי הודעה בכניסה 'הקריאה לפרוצדורה המרוחקת נכשלה' , אני לוחצת על אישור ומכאן זה נותן לי את שם המשתמש (אין סיסמא) אני לוחצת על אישור ואז הודעה נוספת , שרת RCP אינו זמין, ואז המחשב נכבה שוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשמע הזוי ביותר- ותיקון קטן- יש לך כרטיס , זה שאת נעזרת בכבל בשביל לחבר אותו לא אומר שאין לך אחד כזה :)

ותהיתי לעצמי מה יקרה אם תנסי לעשות אתחול מהדיסק התקנה ותבצעי ׳תיקון׳ או תצקיני את הוינדווס מחדש מבלי לעשות פורמט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני מבצעת אתחול או מתקינה את הווינדוס מחדש מהדיסק, זה לא ימחק לי את המסמכים במחשב?

דבר נוסף, כשנכנסתי דרך ה-F8 ועשיתי: reapair your computer זה לא אותו דבר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוקר טוב.

אם אני קורא נכון את הפוסט הראשון שלך, נשמע שזה מחשב עבודה או לימודים.

אני ממליץ בחום לקחת אותו למעבדה ולא להמשיך להתעסק עם זה אם יש לך שם קבצים חשובים מאוד.

קודם כל, את כן יכולה למחוק דברים כשאת מנסה לתקן בלי להבין בדיוק מה את עושה. מעבר לזה, יכול להיות שזו גם בעיית חומרה כלשהי, אולי המנוע של ההרד דיסק לא תקין, אולי איזה חלק באספקת החשמל אליו אפוי ולא מעביר את מה שהוא צריך להעביר ואולי סתם הווינדווס התחרבש ולא מצליח לתקן את עצמו.

אם יש לך גיבוי מסודר להכל, תשתוללי עם תיקוני מערכת והתקנות חדשות אבל אם אין לך (וזה המצב אצל רוב האנשים) - קחי אותו למישהו מקצועי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי לכולם,

חדשות טובות!

ניסיתי לעשות תמונת ווינדווס לתאריך קודם דרך הרקוורי וזה עבד. ( עדיין לא הצלחתי להבין  מה גרם לבעיה המשונה הזאת אבל העיקר שהמחשב בסדר)

המון תודה על העזרה:)!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...