שדרוג מחשב - המלצה על לוח אם ג'גהבייט איכותי - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שדרוג מחשב - המלצה על לוח אם ג'גהבייט איכותי

יוסףש

Recommended Posts

חג שמח חברים,אחרי הרבה בעיות עם החלפת זול מצד KSP החלטתי לשדרג את הלוח אם ולהשאיר את שאר המרכיבים ככה שאני צריך המלצה ללוח אם איכותי מחברת ג'יגה בייט (או מחברה איכותית אחרת שאתם מכירים)

אני פריק של סרטים ומחבר כבל מהמחשב לטלוויזיה,ככה שחיבור או לפחות שניים הכרחי,יכול להיות שבבוא היום ארצה לשחק במשחקים כבדים ככה שהייתי שמח שבלוח אם תהיה את האופציה להרכיב כרטיס מסך חזק.

אני מתכוון להשאיר את המעבד, כרטיסי ,דיסק קשיח ,והספק כח (אם יש לכם המלצות להחליף פריט כלשהוא אשמח לשמוע)

מעבד : INTEL I5 3470

זכרון : KINGSTONE 4X2

דיסק קשיח :  WD  קופסה שחורה טרה אחת

כרטיס מסך לא קיים ,דרך .

אם צריך להוסיף עוד פרט אשמח לתת,הנתונים נבדקו דרך CPUZ

מחיר הגיוני מתבקש,שיהיה רלוונטי לשנים רבות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המעבד קצת ישן ומתאים רק ללוח עם תושבת 1155, בינתיים כבר החליפו תושבת פעמיים ככה שהרבה חנויות כבר לא מוכרות לוחות כאלה ומה שנשאר בשוק זה לוחות זולים ולא מאוד איכותיים. היצרנים מזמן כבר לא מוציאים דגמים חדשים לתושבת הזאת ואני בכלל לא בטוח שתמצא לוח מתאים שיחשב שדרוג ויהיה שווה להשקיע בו כסף.

איזה לוח KSP מציעים לך? המלצה שלי היא כנראה לקחת מה שהם נותנים, המעבד שלך עדיין יחסית חזק, יש לך מספיק זכרון ויהיה אפשר להמשיך להשתמש במערכת עוד כמה שנים בלי בעיה. אם אתה רוצה לשחק תוסיף כרטיס מסך אבל אין הרבה טעם להוציא כסף על בטכנולוגיה ישנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

asus p8z68-v le זה הלוח אם ששמו לי,בשביל להשתמש ב  הקדמי אני צריך לעשות ריסטרט ובכלל אני שוקל להתחיל לשחק במשחקים כבדים ולקנות כרטיס מסך יקר,אתה אומר שאין למעבד שלי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העניין עם ה- נשמע לי כמו תקלה בלוח או בדריברים, זה בטח לא אמור להיות ככה.

בלוח הזה יש חיבור PCIe x16 ככה שאני לא רואה סיבה למה שהוא לא יתאים לכל כרטיס מסך שתרצה לקנות. אפשר למצוא לך אחר אבל הוא לא יהיה יותר טוב ממה שכבר יש לך. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוגע לרכישת לוח חדש (שאם הלוח באחריות - אני לא מבין מדוע לא לדבר עם KSP בנושא)

אפשר לקנות לוח דומה ללוח שלך עכשיו ב60 דולר (240 ש"ח) כולל משלוח ומיסים בALIEXPRESS (שלך עדיין נחשב יותר טוב)

http://www.aliexpress.com/item/free-shipping-90-new-AM2-motherboard-for-Gigabyte-790x-GA-MA790X-UD3P-desktop-motherboard-DDR2-ATX/1683955917.html?spm=2114.30010308.3.2.OzxFAB&ws_ab_test=searchweb201556_8,searchweb201602_1_10037_9982_10034_507_10032_10020_10017_10005_10006_10021_10022_10009_10008_10018_10019,searchweb201603_6&btsid=57ee094f-7a7d-48dd-8f77-9931aca4c5a3

בארץ ניתן לרכוש לוח של ב400 ש"ח

http://www.plonter.co.il/detail.tmpl?sku=DZ68DB

בעיית הUSB אכן לא נשמעת סבירה. KSP לא יכולים לבדוק מה קורה ולתקן את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחשב היה עושה ריסטרט כל ערב ופעם בשבוע הוא היה עושה לופים של ריסטרטים,,הייתי הולך אליהם כל שבוע מתעצבן מחדש,הטכנאי שם בשם נתן אמר שהבעיה בכרטיס מסך שהיה לי ,זרקתי אותו,(היה לי בלוח אם כגיבוי בלוח אם בגיגבייט) אח"כ בדיסק הקשיח היוקרתי שהיה לי (WD קופסה שחורה טרה אחת) הוא החליף לי אותו (אין לי שמץ למה הוא החליף לי אותו) בסוף אחרי שאמרתי לו שבפורומים כתוב שזה הלוח אם הוא טען שהכל בסדר בו,הוא שלח את המחשב למעבדה מקצועית וגם שם אמרו שהלוח אם בסדר,הוא ביקש מהם בכל זאת להחליף את הלוח אם (אחרי שבאתי עם המחשב בפעם ה 20) והבעיה נפטרה למעט שהמחשב לא קורא  מקדימה ומאחורה למעט שני חיבורים עליוניים מאחורי המחשב,בשביל שכל החיבורים יעבדו צריך לעשות ריסטרט למחשב,אין לי כח וחשק ללכת אליהם שוב,גם הלוח אם ששמו לי אין תמיכה ל 10 ככה שהוא לא נותן לי לעדכן דרייברים וזה ממש עצבן אותי כי הלוח המקורי כן תמך ב 10 ,צעקתי עליהם ורציתי לוח גיגבייט חדש אבל הם סרבו מה עוד שהלוח עדיין תחת אחריות,ביקשתי שלפחות יתנו זיכוי משהו להחליף וגם לזה הם סרבו,ממש מגעילים ואני לקוח שלהם מעל 15 שנה,עכשיו אתם גם אומרים שלמעבד הזה אין איכותי וזה ממש מבאס,לשימושים שלי לא רואה סיבה להחליף את המעבד,סתם לזרוק כסף לחינם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלוח שהם נתנו לך היה פעם לוח יקר ואיכותי, חבל שהוא עושה בעיות ואין לו תמיכה רשמית ב- 10. אם הבעיות האלה מספיק חשובות לך אז תקנה לוח מתאים ב-200-300 שקל וסגור עניין, רק תבדוק שהוא תומך בחלונות 10 ושיש לו חיבור מתאים לכרטיס מסך. אפשר להתעקש ולהביא מחול לוח שנחשב יותר "איכותי" אבל לדעתי להוציא עכשיו 700-1000 שקל על פלטפורמה ישנה ולא מעודכנת זה סתם לזרוק כסף לפח ועדיף להפנות את הכסף לקניית כרטיס מסך טוב יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלוח "תומך בווינדוס 10".

לי יש לוח EP45-DS3 שרץ מצויין בווינדוס 10, ואני מבטיח לך שלא יצאו לו דרייוורים אחרי 2009.

לצערי הפתרון הכי טוב יהיה לחזור לKSP. אולי אפילו לאיים בתביעה.

גם לי הייתה סאגה עם TMS שנמשכה שנה (חצי שנה ממנה המחשב היה במעבדה של TMS!)

בסופו של דבר הבעיה נפתרה אחרי שהחלפנו את דגם לוח האם וכרטיסי המסך ביחד. בלי שקל נוסף ממני כמובן.

אל תוותר להם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^ אני עם אור.

בנחמדות (אתה לא רוצה ליצור אנטיגוניזם) אבל בצורה בלתי מתפשרת - אל תוותר להם.

זו לא פעם ראשונה ששומעים תלונות על הרשת הזו, כמעט תמיד איכשהו הלקוח אשם לפי הדרך שלהם.

לך לשם ואל תעזוב לפני שאתה מקבל את השירות שמגיע לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@יוסףש 

אומר את זה שוב. אין לזה שום קשר ללוח אם. על איזה דרייוורים אתה מדבר? כרטיס מסך?

אם זה כרטיס מסך - אז מומלץ להשתמש בDRIVER SWEEPER על מנת לבצע הסרה מלאה של הדרייוור הקודם.

האם שידרגת את המחשב לוינדוס 10 ללא ביצוע התקנה נקיה? גם זה יכול להסביר מדוע אתה חוווה בעיות עם הדריוורים - במידה וכך המצב - מומלץ לבצע פירמוט מלא של המערכת ולהתקין את הוינדוס 10 מחדש.

אילו דריוורים בדיוק לא מותקנים אצלך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של יוסףש

e

האתר טוען שיש תקלה בהורדה של הדרייברים,ושאי אפשר לעדכן .

הכרטיס לא תומך בווינדוס 10 ,אולי זאת הסיבה ?

הכרטיס שקיבלתי כמובן לא היה חדש אלא מחודש ,כלומר אחרי תיקון

ההתקנה הייתה נקיה לגמריי בדיוק אחרי פירמוט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיב:

אתה מוריד את כל הדרייברים האחרונים ללוח שלך מהאתר של היצרן, יענו כותב בגוגל את הדגם המדויק של הלוח, מגיע לדף המוצר באתר של היצרן, בוחר Downloads ומוריד את כל הדרייברים שאתה צריך משם. שים לב שחלק מההורדות הן גרסאות ישנות של הדרייברים ותוכנות כאלה ואחרות שלא מעניינות אותך. רק ורק את האחרונים.

אחרי זה אתה מתקין את הווינדווס שלך פעם אחת ולא עושה שום דבר לפני שאתה מתקין את כל הדרייברים שהורדת.

אם יש לך מזל, סיימת עם התקנות הדרייברים שלך עד לעתיד הבלתי נראה לעין. אם חסר שם עדיין משהו, תשלים נקודתית.

וזהו, אתה לא אמור להיתקל יותר בבעיות עם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי הכל ולא הצלחתי.

בכל אופן נתנו לי זיכוי על הכרטיס מסך אז שידרגתי כבר את כל המחשב,בחורה מקסימה בשם קארין מהשירות לקוחות של KSP נתנה יד וסיימה את הסאגה הזאת.

אפשר לנעול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...