איפה קונים מק במחיר שפוי? - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איפה קונים מק במחיר שפוי?

Recommended Posts

אני לאחרונה לומד לעבוד בצורה מקצועית עם כל מיני מערכות וסביבות עבודה,

בכל מקרה תיכננתי להשיג מחשב של כלשהו סביר להניח ולהתנסות בסביבה שלהם.

בכל מקרה נכנסתי ל idigital והולי שיט... מה זה המחירים האלה?

זה אמיתי?

תגידו לי שזה רק היבואן מרביץ במחיר ככה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא. זה מחשבי פרימיום ואתה משלם על העיצוב של ג'וני אייב ועל מלא דברים נוספים.

תוסיף לזה את החזירות של היבואן וקיבלת מחיר מפלצתי.

אם תצליח לקנות בחו"ל המחיר עדיין יהיה יקר בטירוף מול (מחו"ל) אבל יהיה יותר דומה למחיר של בארץ.

אגב, מנסיוני האישי לפטופים של מחזיקים יותר זמן מלפטופים סטנדרטיים, אתה יכול בכיף לעבוד עם לפטופ שלהם 5-6 שנים לפני שאתה בכלל מתחיל לחשוב על החלפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של אביב גפן

לא. זה מחשבי פרימיום ואתה משלם על העיצוב של ג'וני אייב ועל מלא דברים נוספים.

תוסיף לזה את החזירות של היבואן וקיבלת מחיר מפלצתי.

אם תצליח לקנות בחו"ל המחיר עדיין יהיה יקר בטירוף מול (מחו"ל) אבל יהיה יותר דומה למחיר של בארץ.

אגב, מנסיוני האישי לפטופים של מחזיקים יותר זמן מלפטופים סטנדרטיים, אתה יכול בכיף לעבוד עם לפטופ שלהם 5-6 שנים לפני שאתה בכלל מתחיל לחשוב על החלפה.

המחירים בחו"ל סבירים לחלוטין אבל כשהסתכלתי על המחירים בארץ... פפפפףף טוב שלא הגזמנו. 5 ספרות למחשב נייד? פיסיכי לחלוטין.

איי דיגיטאל הם יבואן רשמי? כלומר יש להם איזה הסכם שמונע מאנשים להזמין מחו"ל מחשב ישירות מאפל? או שאפשרי יהיה להזמין מחו"ל ולבקש שם מקלדת עם עברית\אנגלית?

מה הסידור בעניין הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איידיגיטל הם Premium Reseller מה שאומר שהם לא ולא היבואן הרשמי.

גם C-media מביאים מוצרים של לארץ (וטוענים שהם היבואן הרשמי אבל הם לא) וגם חברות הסלולאר מייבאות מוצרי לארץ.

לא מאמין שתהיה בעיה לרכוש מוצר של בחו"ל ולשלוח ישירות לישראל (בכפוף להגבלות משלוח). אני קניתי את האייפון שלי בחנות אפל במדריד וקשקשתי קצת עם המוכר, אמרתי לו שאני חוזר לישראל והוא אפילו לא הרים גבה, רק חייך ואמר שיש להם הרבה קונים מישראל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 7 חודשים מאוחר יותר...

בעקרון כשאתה קונה אתה גם משלם על מערכת ההפעלה בין היתר... במחשב אתה "אמור" לקנות גם את הWINDOWS(ואת העידכונים אוליי, לא יודע איך זה ב10)

הבעיה בהאקינטוש זה עם השידרוגים של המערכת הפעלה, רוב הסיכויים שבעידכון גדול של המערכת הפעלה לא תצליח לעדכן ותצטרך ללכות שוב לבחור שמכר לך את ההאקינטוש כדי שיתקין לך פריצה חדשה שתאפשר את העידכון של המערכת הפעלה.

אבל כן, בארץ המאקים יקרים להחריד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...