קניית מתקן מים לבית - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניית מתקן מים לבית

taltola

Recommended Posts

היי חברים,

בשעה טובה אשתי עומדת ללדת את ילדנו הראשון :-)

נראה לי שזו שעה טובה לרכישת מתקן מים בייתי (נמאס לי לקנות שישיות מים).

אשמח לקבל טיפים איזה מתקן לקנות?

מה חשוב לבדוק/לדעת?

ועוד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ, אנחנו קנינו לאחר התלבטות ארוכה את התמי 4 primo.

היתרונות שלו (לפחות לדעתי) הם טעם מעולה, זרם מים חזק ואולי גם העיצוב הנחמד שלו.

גם אנחנו קנינו את המתקן עם לידתו של האחיין שלי, והמכשיר הוכיח ומוכיח את עצמו כמועיל להכנת אוכל לתינוק :)

שיהיה המון מזל טוב :P 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שאף אחד לא שם על זה אבל למקרה שפותח הדיון לא מודע לעניין: על פי הוראות משרד הבריאות גם מים ממתקן צריך להרתיח שתי דקות בשביל להכין תמ"ל.

כל מתקני המים (אולי יש יוצאי דופן אבל למיטב ידיעתי אין) לא מרתיחים את המים בכלל (לא מגיע ל-100 מעלות), ובכל מקרה זה לא רותח במשך מספיק זמן בשביל עיקור.

אני לא מאכיל שום תינוק עם שום תמ"ל כרגע בשלב זה ואני לא בא חלילה לחנך, רק חשבתי ששווה לציין למקרה שמישהו לא מודע לזה אבל כן מעוניין בהקפדת יתר על הכללים :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רוצה מתקן מים שיחזיק מעמד הרבה זמן, קל לשימוש, ושאיננו דורש טכנאי בשביל פילטר והחלפת דברים מתכלים, תקנה אנג'ל מיני בר.

הדגם שאני הכרתי עד עכשיו, לא כולל שום אלקטרוניקה, מכני לחלוטין, אין משאבה (מזיגה ע"י ברז רגיל), פילטר אוניברסלי שניתן להחליף אותו באופן עצמאי לכל תוצרת ואיכות שתבחר.

נכון לעכשיו אני רואה כי הדגם הנוכחי שיש, הוא זה. יש לו אמנם קצת אלקטרוניקה, אך פשוטה מאוד ולא מוגזמת כמו לתמי 4 ואלקטרה בר. שאר הדברים שהזכרתי שיש בדגם המכני הקודם, נשארו ככל הנראה זהים בדגם שנתנתי בקישור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי חברים,

לאחר הסקר הקצר שערכתי הגעתי למסקנה שאני אלך ככל הנראה על אחת מה-2 הבאים:

תמי בר פרימו:

http://www.tami4.co.il/products/home/tami4-bar-primo

אלקטרה בר ספירל:

http://www.electrabar.co.il/apage/117019.php

המחיר מבחינתי לא משחק תפקיד מפני שאין בינהם הפרשים רצינים.

מפתה אותי ללכת קצת יותר על האלקטרה מכיוון שדי קנה אותי המשפט הזה:

טכנולוגיית הסינון הספיראלי לסינון וטיהור 99.9% מהחיידקים במים כבר מהכוס הראשונה!

האם באמת המים באלקטרה "בריאים" יותר מאשר התמי בר פרימו?

מצד שני העיצוב של הפרימו הרבה יותר יפה.

נראה לי שאשוחח מחר עם שניהם ונראה מה יותר זורם לי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תקנה אותם. תקנה אנג'ל מיני בר וזהו. אל תאמין לפרסומות. זה בולשיט מה שהם כותבים. המתקנים האלו דורשים טכנאי כדי להחליף פילטרים. באנג'ל מיני בר אתה יכול להחליף בעצמך פילטרים לאיזה שמתחשק לך, כולל פילטרים איכותיים לא פחות. מתקני מים עם טכנולוגיות סינון מובנות כמו אלקטרה מיני בר ספירל, לא מצדיקים את הכסף להחלפת פילטר, שהוא גבוה מהמחיר הראשוני של המכשיר.

בדגם הנוכחי של אנג'ל מיני בר, שוב: אין משאבות, אלקטרוניקה פשוטה ולכן פחות מועדת לפורענות, פילטרים שניתן להחליף בעצמך לכל פילטר בכל איכות ותוצרת שתבחר ועוד.

ה"טכנולוגיה" שיש בתמי 4 ואלקטרה בר ספיראל, נועדה למה שנקרא "השבתה מתוכננת" או "התישנות מתוכננת" של מכשירים אלו. באנג"ל מיני בר, אין כמעט כל מאפיין להשבתה מתוכננת במתקן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכי פשוט ואמין עם פילטרים ענקיים, תרשום בגוגל מתקן מים 4 שלבים, הרבה מוכרים מוצר דומה, יש הרבה פילטרים שנמכרים, עבור הספק הייתי הולך על האיכותיים (על הנייר) תוצרת ארה"ב, סט נמכר במחיר של 120-20 ש"ח בהתאם למקום והאיכות.

http://www.filterzol.co.il/products/601022/%D7%9E%D7%A2%D7%A8%D7%9B%D7%AA-%D7%98%D7%99%D7%94%D7%95%D7%A8-%D7%9E%D7%99%D7%9D-3-1-%D7%90%D7%A8%D7%91%D7%A2%D7%94-%D7%A9%D7%9C%D7%91%D7%99%D7%9D

http://www.hadass.biz/products/329834/%D7%9E%D7%A2%D7%A8%D7%9B%D7%AA-%D7%98%D7%99%D7%94%D7%95%D7%A8-%D7%9E%D7%99%D7%9D-4-%D7%A9%D7%9C%D7%91%D7%99%D7%9D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכם על התגובות אבל עדיין אני מעוניין יותר ב-2 הדגמים שרשמתי.

האנג'ל מיני בר ממש מכוער מבחינת העיצוב.

והמתקן לסינון מים הוא ללא הרתחה, כך שזה לא רלוונטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבדוק מה העלות השנתית, בעקרון ניתן לחבר את הפילטר למתקן הרתחה\קירור בלי פילטר. אם אתה רוצה משהו קנה אותו, לא חושב שיש בהם משהו רע חוץ מהחתונה הקטולית, תשווה גם עלות אחזקה לא רק מחיר קנייה, חשמל מעריך כ50 ש"ח בחודש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...