מסכי גיימינג ACER PREDATOR במחירים הכי זולים בארץ!! - מבצעים והנחות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסכי גיימינג ACER PREDATOR במחירים הכי זולים בארץ!!

StartPC.co.il

Recommended Posts

שלום לכל חברי הפורום.

מסכי PREDATOR מבית הגיעו לארץ וכרגיל אנחנו משווקים אותם במחיר הכי זול בארץ!!!

בנוסף לכל חבר פורום תינתן הנחה נוספת בעת הקנייה.

כפוף להוכחת חברות בפורום.

לינק לאתר: http://startpc.co.il/build/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער, אני הראשון שאגיד לכל אחד פה שאין מחיר לעיניים ושמסך קונים רק איכותי, אבל במחירים כאלה אני מרכיב מחשב גיימינג + מסך טוב. כמובן לא בכזה גודל, אבל עדיין לדעתי המחירים מוגזמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Zeev86

מצטער, אני הראשון שאגיד לכל אחד פה שאין מחיר לעיניים ושמסך קונים רק איכותי, אבל במחירים כאלה אני מרכיב מחשב גיימינג + מסך טוב. כמובן לא בכזה גודל, אבל עדיין לדעתי המחירים מוגזמים.

אכן מסכים אלה לא זולים, אך ישנם גיימרים אשר קונים מחשב ב10K ומעלה המבקשים מסכים איכותיים של 144HZ ובמיוחד של , לכן החלטנו לייבא ולתת מחירים הכי זולים בארץ עבורם - בגלל בקשות רבות שקיבלנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 5 שבועות מאוחר יותר...

מחיר לא רע על הפרדטור 34" אבל כבר יש חנות אחרת, לא פחות טובה, שמציעה אותו בכמה מאות שקלים פחות. מה לגבי האוס רוג 34? הוא מקביל לפרדטור 34", אין ממש הבדל ביניהם. יש כוונה להביא אותו במחיר הוגן ולהוריד את המגזימים מהאולימפוס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. אפשר לינק לחנות? זה ממש מעניין כי קיבלנו מחיר ממש זול עליו.

2. לגבי ה ASUS: כרגע אין אצל היבואנים שלנו. יש את הדגמים 27-29 אבל עדיין לא ה-34.

1. אפשר לינק לחנות? זה ממש מעניין כי קיבלנו מחיר ממש זול עליו.

2. לגבי ה ASUS: כרגע אין אצל היבואנים שלנו. יש את הדגמים 27-29 אבל עדיין לא ה-34.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...
  • 2 חודשים מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...