ציוד רשתות לבית פרטי ב-44,000 שח - השתגעו?! - עמוד 4 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ציוד רשתות לבית פרטי ב-44,000 שח - השתגעו?!

biodome

Recommended Posts

• תגובות 58
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

1. הרגע חסכת להם 8.5K לפנסיה / משכנתא. עם הריביות לאורך השנים זה יכול להיות גם 40K.

2. אם בארה"ב זה עולה חצי לא מפתיע בכלל שיותר יקר בפלונטר... ההוא נותן לך את הציוד, בהנחה (הסבירה מאוד, נגיד 90%) שלא יתקלקל במסגרת האחריות הוא מרוויח כפול, בהנחה שכן יתקלקל - סיכוי של 70% שטכנאי שלו יתקן את זה, ואם לא הוא יקנה לו חדש בארה"ב ועדיין הוא מרוויח כמו זה שמביא מגטר... אז יוצא שבהסתברות של 0.63 (אחד פחות 0.9*0.7) הוא מרוויח כפול. אז אם פלונטר מביאים מגטר, הגיוני או לא שיותר יקר שם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אביב, פלונטר אמר לי שהוא קונה מגטר יחידה מעל 3000 שח. קיבלתי גם הצעה מחברה שמתמחה בראקאס ועובדים רק עם ראקאס, וגם אצלם המחיר ליחידה היה יקר יותר. הם בכלל המליצו ללכת על דגם R310 שגם עובד בתקן ac ולוותר על המנהל האיזורי שאינו דרוש לטענתם.

גם לא ברור לי בהצעה למה הוא נותן לנו מנהל איזורי עם 12 רישיונות אם צריך רק 6 וכל רישיון עולה איזה 130$.

מכיוון שכל שאר הציוד שלו המחיר כמעט כפול ממחיר השוק אני דיי משוכנע שזה לא יבוא של גטר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות. תשאל אותו.

אני משער שהוא מזיז עשרות יחידות בחודש בזמן שבפלונטר המוצרים יושבים במחסן חודשים אבל הכי פשוט לשאול את הנציג שמולו אתה מתעסק.

בנוגע לרשיון, יש חבילה של חמישה או שישה רשיונות + כמה שאתה צריך בנוסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל ניתן לקנות רישיון בודד נכון? גם בפלונטר וגם בחברה השניה נתנו לי אופציה לרכוש רישיון בודד. המנהל כבר מגיע עם חמש רישיונות אז אפשר לקנות אחד וזהו יש לנו שש כמספר הנקודות בהצעה. לא ברור למה 12..

אגב פלונטר לא מחזיק מלאי. ברגע שמזמינים הוא מביא מהיבואן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@biodome

רשיון בודד אפשר לקנות רק אם קנית את החבילה של חמשת הרשיונות ואז הוספת כמה בודדים שאתה צריך.

@none77

כשאתה שולט בתשתיות של הבית שלך עם מסכי מגע (מיזוג / חימום רצפה / תאורה / תריסים / אזעקות / אודיו / טלוויזיות / וכו') אסור שיהיו ניתוקים של השלט האלחוטי מהבקר. מערכת ווי-פיי עם מכשיר שעושה Mesh בין נקודות גישה אלחוטיות מעלימה לחלוטין את הניתוקים במעבר בין AP ולכן שומר על מערכת השליטה מקוונת כל הזמן.

לך אולי זה לא ישמע יותר מדי אבל כששילמת על התשתיות הנשלטות של הבית שלך מאות אלפי שקלים ולפעמים הרבה יותר, הדבר האחרון שאתה רוצה זה שהמערכות לא יעבדו כי מישהו צלצל בדלת והלכת לפתוח לו עם האייפד ביד ובינתיים הווליום שלך בגינה עולה למקסימום כי התנתקת באמצע הפקודה או שהתריס החשמלי שלך לא מפסיק לרדת ומועך איזה מישהו.

אני אומר שוב, הפער בהבנה הוא לא הציוד. הפער נמצא בכסף. כל מי שאין לו כסף גדול מסתכל על הוצאה בסגנון כזה כטירוף. "מה, אני יכול לעשות את זה לבד בבית עם שני TP-LINK וראוטר של בזק". אצל אנשים עשירים זה עובד אחרת, הם רוצים שהדברים שהם קונים יעבדו כמו שהם מצפים ושתהיה כתובת אם משהו קורה. לא מעניין אותם שזה מחיר מנופח ולא מעניין אותם שאפשר לקנות תשעה רשיונות ומציעים להם 12. סדר העדיפויות הוא אחר וכל מי שלא נמצא בעולם הזה לא יבין.

במאמר מוסגר, אני די בטוח שאחיו של פותח השרשור מסתכל על כל התיזוזים האלה בחיוך וחושב לעצמו, כמה מאמץ בשביל כמה מעט תוצאה... בשבילנו ה8,000 שקל האלו הם חסכון לחופשה בחו"ל, בשבילו סביר להניח שזה להישאר עוד כמה שעות בעבודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע אנחנו מדברים פה אומנם על רשת, ושם לא הצלחתי לשנות את ההצעה בהרבה (רק שעכשיו ירד ל-7 רישיניות וסוויטצים של חסך רק איזה 3000 שח, הוא לא מוכן להוריד להם במחיר הרשת), אבל זה ממשיך גם לאודיו וידיאו.

שם ההצעה המקורית היתה 140K (ללא הגברה והקרסטון), כרגע אחרי שחפרתי להם ההצעה ירדה ל-75K (עדיין דרך אותו מתקין) + הם מזמינים מאמאזון אירופה ב-5K.

ואת השינויים שעשינו הם לא ישימו לב להבדלים, אז חסכתי להם בטוטאל באיזור ה-60K עד כה.

אגב אחי הוא המנהל בעבודה שלו, הוא לא עובד לפי שעות :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של arik100

ה60K זה לא באמת מה שיעשה את ההבדל לאחיך

ככה לפחות זה נראה

א. קצת ציונות... 60K נשארים בארץ ויתפזרו למטרות אחרות במקום ללכת לאיזה בקיר שרק האל יודע אם מישהו בכלל ישתמש פעם בתכונות שלו. לא מזיק.

ב. אפילו אם הוא מנכ"ל בנק הפועלים, 60K זה מהנטו, ז"א שזה שווה למשכורת חודשית של 120K ברוטו. ואני לא מכיר מישהו שישמח לעבוד חודש בלי משכורת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פיייייייייייייייייי שמע פתחו לאחיך את הטוסיק אם הצעת המחיר הזאת 

במחיר שהם בנו לו אפשר לרשת את כל השכונה ועוד ישאר לשכונה ממול 

אהבתי שדחפו לו את הסוויטץ של ה 8 פורטים של סיסקו כשלמטה בהצעה 

יש עוד סוויטץ של 24 פורטים 

הפיירוול משראשון ברשימה אפשר לוותר עליו אפשר לקנות אחלה פיירוול של 

מיקרוטיק ברבע מהמחיר של הדרייטק הזה 

נקודות גישה מוגזם לגמרי הכוונה ל AP מיותר לחלוטין לבית 

אפשר לקנות נקודות גישה גם של מיקרוטיק כל נקודה 269 שח כפול 6 נקודות 1614 שח 

הנה רשימה מספיק טובה לבית 

ראוטר מיקרוטיק 24 פורטים 

http://www.routerboard.co.il/Product/switch-crs125-24g-1s-rm-mikrotik

מהקופסה מגיע כי סוויטץ מנוהל אבל אפשר לאפס את ההגדרות ולהפוך אותו לראוטר פיירוול

1075 שח 

6 נקודות גישה 1614 שח 

http://www.routerboard.co.il/category/%D7%A0%D7%AA%D7%91%D7%99%D7%9D-%D7%90%D7%9C%D7%97%D7%95%D7%98%D7%99%D7%99%D7%9D

עד עכשיו הגעתי ל 2689 שח 

משכן חייב איזה סווטיץ POE להפעלה של ה APים 

אני לא מכיר ציוד כזה למעט סיסקו שזה יקר יחסית 

אבל נגיד ואני יגזים נוסיף סווטיץ' POE נגיד יעלה 1500 שח פלוס מינוס 

הגעתי ל 4189 שח והנה אחלה לבית בן ארבע קומות 

לגבי עלות העבודה הם רצו 5000 שח ?

בוא תן לי 2000 שח מזומן אני מגיע אליו ומגדיר לו הכל 

הנסיעות עלי :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...