המלצות לשירות Cloud Storage & Backup - טכנולוגיית מידע - IT - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצות לשירות Cloud Storage & Backup

omershk

Recommended Posts

שלום לכולם, 

במקום העבודה שלי קיימת מקומית הכוללת שרת וכ- 10 תחנות עבודה. השרת מכיל מערך RAID1 (משותף כתיקיית רשת) שעליו נשמרים כל הקבצים עליהם אנחנו עובדים.

עד כה ביצענו סנכרון של התיקייה הנ"ל עם שהיה עבורנו מעין Off-site backup ובנוסף נתן לנו אפשרות לגשת לקבצים מרחוק (בעלות שנתית של כ- 120 דולר).

לצערי לא מאפשרים להגדיל את הנפח מעבר ל- 1TB (שלא במסגרת השירות העסקי) ולכן אנו מחפשים אלטרנטיבה.

מכיוון שאנו מעוניינים לסנכרן רק מחשב אחד כל שירותי ה- Business למיניהם לא רלוונטיים עבורנו (שכן מרביתם דורשים מינימום של 5 מחשבים).

לגבי הדרישות הרלוונטיות: שטח של 4TB לפחות, ללא הגבלות על סוגי הקבצים ו/או גודלם, אפשרות לגישה/עריכה מרחוק, אפשרות לסנכרון סלקטיבי של המידע עם מחשבים אחרים וכמובן מחיר אטרקטיבי. 

כמו כן יש לציין שאנחנו מגבים קבצים בלבד ואין צורך בגיבוי של מסדי נתונים וכדומה. 

בין האופציות שכבר בדקתי:

Blackblaze ו- SpiderOAK -> ממשק מצומצם למדי ולא קיימת אפשרות לעריכה של הקבצים מרחוק בדומה ל-
Google Drive / OneDrive -> נפסלו בשל עלות גבוהה. 

Dropbox -> מקסימום 1TB בתכניות שאינן עסקיות. 

תודה מראש! 

נ.ב. האם שירותי הענן של יכולים להתאים לצרכים שלנו? ניסיתי להתעמק קצת בנושא והלכתי לאיבוד בין כל האופציות והשירותים השונים שהם מספקים. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השרות של יכול מאוד להיות שיתאים לדרישות, המחיר זאת שאלה אחרת.

הדרישה שלך חורגת לדרישה עיסקית מה שאני מבין שלא מתאים לכם.

הייתי ממליץ אולי לפצל את הגיבוי לתיקיות ע גבי כמה שירותים שונים, ככה לא תחרוג להגדרה העסקית..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...