S7 Edge / G5 - מי מעניין יותר? - עמוד 37 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

S7 Edge / G5 - מי מעניין יותר?

Rockstatement10

Recommended Posts

פשוט מטומטמים, מה המטרה בהגבלה הזו, גם לפני נדרשה טביעת האצבע, למה להוסיף גם קוד. 

רציתי לתת למכשיר זמן שימוש סביר לראות שהכל בסדר לפני שאני עושה רוט, אבל נראה שאצטרך לעשות מוקדם מהצפוי (ואם תתגלה בעיה בעתיד שלא קשורה לרוט, נצטרך כנראה להלחם לקבל כיסוי לאחריות). 

אגב, 

האם שמתם על המכשיר מגן מסך? אם כן איזה והאם הוא מומלץ? 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 550
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לפי מה שהבנתי זה משהו במרשמלו ולא קשור ספציפית דווקא לסמסונג.

לא ברור מי המטומטם שהחליט שיש קשר בין האפליקציה שמכבה את המסך ובין ביטול ה"אמון" בטביעת אצבע לפתיחת המכשיר. מה הקשר??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של LazyCat

פשוט מטומטמים, מה המטרה בהגבלה הזו, גם לפני נדרשה טביעת האצבע, למה להוסיף גם קוד. 

רציתי לתת למכשיר זמן שימוש סביר לראות שהכל בסדר לפני שאני עושה רוט, אבל נראה שאצטרך לעשות מוקדם מהצפוי (ואם תתגלה בעיה בעתיד שלא קשורה לרוט, נצטרך כנראה להלחם לקבל כיסוי לאחריות). 

אגב, 

האם שמתם על המכשיר מגן מסך? אם כן איזה והאם הוא מומלץ? 

קיבלתי מגן מסך סיליקון של PURE GEAR והוא די סבבה האמת. (אדג')

אם אתה מחפש לS7 (לא אדג') אז יש מגן זכוכית מצויין של OTTER BOX.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום סוף כל סוף יצרו איתי קשר מסלקום לגבי המשקפיים, אחרי אינסוף טלפונים + פניה למועצה לצרכנות.

לפני יומיים המועצה לצרכנות שלחה בפועל את הפניה שלי לסלקום כשאני הייתי מכותב, והיום באורך פלא התקשרו אליי לתאם אספקה של המשקפיים - מחר בבוקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו אולי שם לב לבעית שמיעה בשיחות או שזה רק אצלי? (לא דרך הרמקול).

זה מורגש במיוחד בצליל חיוג, הטון צורם וצרוד כזה, אין חלק ונקי.. אני לא יודע אם זה היה ככה או שפתאום זה הופיע.

כמו איכות עלובה כשהסאונד גבוה שומעים על הפנים. כשאתה מנמיך זה עוד איכשהו סביר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שהספיקר אצלי בסדר גמור, הוא חזק ובאיכות סבבה לגמרי.. אולי אני פשוט רגיל לספיקרים גרועים.

אם עשית רוט אז יש מוד שמשפר את הספיקר (גם עוצמה וגם איכות) ובנוסף גם מפעיל את הרמקול הרגיל ביחד עם הספיקר ונוצר סוג של סטריאו, עם תוספת עוצמה. לא ניסיתי אבל מהתגובות זה נשמע מצויין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Milford Cubicle

האמת שהספיקר אצלי בסדר גמור, הוא חזק ובאיכות סבבה לגמרי.. אולי אני פשוט רגיל לספיקרים גרועים.

אם עשית רוט אז יש מוד שמשפר את הספיקר (גם עוצמה וגם איכות) ובנוסף גם מפעיל את הרמקול הרגיל ביחד עם הספיקר ונוצר סוג של סטריאו, עם תוספת עוצמה. לא ניסיתי אבל מהתגובות זה נשמע מצויין.

התכוונתי לחלק שמצמידים לאוזן (לא ידעתי שקוראים לזה ספיקר)

גם אצלי היה בסדר גמור. פתאום זה הופיע.. אולי בגלל המעבר ל012? זה גם לא תמיד.. זה מידי פעם.

ציטוט של Charybdis

אני שם לב להבדלים בשמע במעבר בין חברות.

בעיקר מול פרטנר.

יכול להיות שזה המעבר שלי מהוט מובייל ל012?

אני שומע את התקלה מידי פעם, זה מורגש בצליל חיוג, זה לא מחייג בצורה חלקה, יש כאילו רעש צורם של הפרעה\חשמל כזה מוזר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@Titan7777, ספציפית ב 012 גם אני שמעתי רעשים מוזרים בצליל חיוג, אך זה נפתר מעצמו.

[אני מניח שזה גם בפרטנר, זו אותה אם כי לא הייתי לקוח של פרטנר ישירות כבר שנים].

אני חשבתי שאתה מדבר על צליל חיוג שמשתנה בטון שלו לאחר צליל החיוג הראשון.

את זה אני שומע בגולן (סלקום).

הדבר הכי טובה לברר  מאיפפה זה נובע, היא להחליף סים עם חבר / בן  משפחה ולנסות לחייג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...