S7 Edge / G5 - מי מעניין יותר? - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

S7 Edge / G5 - מי מעניין יותר?

Rockstatement10

Recommended Posts

כרגע יש לי את ה- G2 המעולה שמספק אותי כראוי, אך אני מעוניין לשדרג משום שאני מעוניין במכשיר יפה, טובה משמעותית ומכשיר מהיר יותר.

מי לדעתכם מעניין יותר? אמנם הם רק יצאו אמש אך אני כבר מתחיל לחשוב על זה כי בחודש הבא הבנתי שהם מגיעים לארץ.

האם יהיה כדאי להזמין מכשיר כזה יקר מחו"ל? הבנתי שיש כאלה שמזמינים מכשירים יקרים מחו"ל, הבעיה שזה קצת מפחיד למקרה שהמכשיר יגיע תקול או משהו כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 550
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ה s7 קרץ לי יותר,לא התנסיתי ברכישת מכשיר סלולרי מחו''ל ולכן אני לא הבן אדם לשאול אבל אם הייתי במקומך הייתי קונה את הS7/EDGE כשייצא במיוחד שעם הזמנה מוקדמת מקבלים GEAR בחינם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשמע נחמד מאוד ה-GEAR אבל אני לא רוצה סתם לעשות הזמנה מוקדמת, אולי G5 בכל זאת יהיה עדיף או כל דבר אחר.

הזמנה מוקדמת גם יקרה בטח, אני חושב שרכישה מחו"ל תוריד את העלות בכמה מאות שקלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתי כדאי לקנות את אחד מהם? מתי הם יצאו למכירה באתרים כמו אמזון?

גם ראיתי לאחרונה שצילום ב-16:9 יוצא על 9MP בלבד ולא 12... חבל מאוד.

התמונה תהיה טובה מאוד במצב כזה? 

ואיך המכשיר הזה אוטם מים? הוא נראה טוב ולא נראה שעשוי מחומרים קשים וחזקים שאוטמים מים, גם מקום הטעינה שלו אינו מוגן והוא בכל זאת נגד מים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע שיותר פיקסלים לא אומר תמונה טובה יותר?

סמסונג שילבו חדשה במצלמה,משהו עם DUAL PIXELS (לא גאון במצלמות) שזה אמור לצלם יותר טוב במקומות חשוכים ופוקוס יותר מהיר.

לא יודע אם קראת,אבל פירסמו פה כתבה שאנשים פתחו את הטלפון ובתוך הטלפון הצדדים היו אטומים וככה הוא אטום :https://hwzone.co.il/%D7%A6%D7%A4%D7%95-%D7%9B%D7%9A-%D7%A0%D7%A8%D7%90%D7%94-%D7%94-galaxy-s7-%D7%9E%D7%91%D7%A4%D7%A0%D7%99%D7%9D-%D7%9B%D7%95%D7%9C%D7%9C-%D7%A6%D7%99%D7%A0%D7%95%D7%A8-%D7%94%D7%97%D7%95%D7%9D-%D7%95/

יש תכונה נהדרת בS7 שמשום מה לא מדברים עליה שראיתי בהכרזה,הראו שבזמן משחק יש לך תפריט שאתה יכול לבטל את כל השיחות הנכנסות בזמן המשחק,לבטל כפתורים מסויימים שלא ילחצו ואפילו לצלם וידאו מה שאני די בטוח שעד עכשיו דרש רוט וגם קירור מים בזמן המשחק,חסכון בסוללה,שינוי רזולוציה ועוד :http://www.androidcentral.com/closer-look-galaxy-s7s-gaming-features

אני הייתי מציע לחכות שהטלפון יצא ואז לקנות,אם אתה רוצה לקנות באמאזון אני מניח שהוא יוצע לרכישה בערך שבוע לפני במכירה מוקדמת או משהו כזה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלוי מה ההפרש,אם הוא לא משמעותי מאוד (לפי מה שבדקתי מחיר ההשקה יותר זול ב 100 ש''ח ממחיר ההשקה של הS6 בזמנו) אז תקנה בארץ,ככה אתה לא צריך לשלוח תמכשיר לחו''ל ולהסתבך.

בכל אופן הייתי ממליץ לקנות בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Rockstatement10

אוקיי אבל שקע הטעינה חשוף לגמרי משום מה ועלול לההרס..

בכל מקרה אתה חושב שכדאי לקנות מכשיר יקר שכזה מחו"ל?

1.ניתן למנוע קורוזיה (הרי זה כל התקן)

2.ברגע שאין טעינה אין מתח ולכן גם לא יהיה קצר

כל הפואנטה זה שהטלפון אטום כך שמים לא יעברו דרך המסך/שקע טעינה/אוזניות/מגירת SIM לרכיבים הפנימיים ויגרמו לקצר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב, כל עוד האוזניות לא מחוברות והמכשיר לא בטעינה אין שם סכנה של קצר

הסכנה היחידה שנשארת זו קורוזיה ויש דרכים למנוע קורוזיה גם במשטחים מתכתיים

תקשיב, יש תקן והS7 עומד בו. תאמין,אל תאמין באמת שזה לא מעניין אותי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...