אינטרנט מתנתק הוט פייבר-בוקס - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אינטרנט מתנתק הוט פייבר-בוקס

VENUM

Recommended Posts

מה קורה?

יש לי את הפייבר-בוקס של הוט כבר כמעט שנה, בכמה החודשים האחרונים אני חווה המון ניתוקי

הפייבר בסלון ואליו מחובר המוקה שמחובר למוקה השני בחדר והוא מחובר לראוטר (Linksys E3200).

תדירות הניתוקים הם בערך כל 2-3 ימים וכדי להתחבר שוב אני צריך לנתק מהחשמל את הפייבר והמוקה שבסלון ולחבר שוב.

התקשרתי לתמיכה של ושם אמרו לי שהם לא רואים אצלם שום ניתוקים והבעיה היא לא בפייבר אלא בראוטר שלי, שאני צריך לאפס בו את ההגדרות.

רק אציין שלא היו לי בעיות עם הראוטר מעולם לפני שהוט חיברו אצלי את הפייבר.

- ביצעתי איפוס הגדרות + עדכון קושחה לראוטר
- ניסיתי לחבר את הראוטר עם כבל למחשב

- התשתית היא של הוט והספק הוא בינלאומי (אינטרנט 100 מגה)

מישהו נתקל בבעיה כזאת עם הפייבר-בוקס? 
יש מצב שאלה הגדרות שצריך לשנות בראוטר עצמו ואם כן מישהו יכול לעזור לי בזה?

תודה מראש לעוזרים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Yehudaa

יש לך חיבור ללא חייגן ?  או שהגדרת בראוטר L2TP\PPTP 

כן החיבור שלי הוא ללא חייגן (הספק שלי הוא בינלאומי והתשתית של הוט)
כרגע מה שמוגדר אצלי בראוטר (וככה תמיד היה) זה: DHCP

110.PNG

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של MalGano

הפייברבוקס מוגדר כמודם? אצלי אם אני הופך אותו למודם אז הוא נתקע ומתנתק כל 1-3 ימים כמו שתארת. רק אם הופכים אותו לנתב אז הוא עובד טוב. יכול להיות שזה המצב אצלך.

הוא מוגדר כמודם כי הפייבר נמצא בסלון וזה אומר שאין קליטת בחדרים, זה חייב אותי להשתמש בראוטר ולכן הוט חיברו אצלי את ה-MoCa.. אז יש מצב שזה כן הפייבר שעושה את הבעיות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם הבאה שהאינטרנט נעלם לך תנסה להיכנס להגדרות המודם (192.168.100.1) ולראות אם אתה מצליח להיכנס. אצלי במצב מודם כשהאינטרנט מתנתק אז דף ההגדרות אינו זמין כלל (רכיב המודם פשוט קורס). אם הממשק עובד אז תנסה לחבר מחשב בצורה חוטית לפייבר ולבדוק אם יש .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של MalGano

פעם הבאה שהאינטרנט נעלם לך תנסה להיכנס להגדרות המודם (192.168.100.1) ולראות אם אתה מצליח להיכנס. אצלי במצב מודם כשהאינטרנט מתנתק אז דף ההגדרות אינו זמין כלל (רכיב המודם פשוט קורס). אם הממשק עובד אז תנסה לחבר מחשב בצורה חוטית לפייבר ולבדוק אם יש .

אוקיי אני אבדוק את זה כשלא יהיה לי (בטח מחר/מחרתיים חח)

ציטוט של none77

תעלה עוצמות מהמודם, תכנס לפי התגובה הקודמת.

0210451.PNG

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...