מחפש מסך "27 מתאים לגיימינג - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש מסך "27 מתאים לגיימינג

אביב גפן

Recommended Posts

אני מחפש מסך "27 נחמד כדי שאוכל לתת לבת הזוג שלי את המסך הנוכחי :-)

מה אני צריך:

• רזולוצית QHD
  • אינפוט לאג נמוך מאוד (16 מילישניות לכל יותר)
  • פנל טוב

אשמח מאוד אם יהיה שם גם כי אני מתכנן על כרטיס של כשיצא הדור הבא.

הייתי מעדיף מסך 16:10 אם יש כאלו בגודל הזה אבל חייב להיות מסוגל לסרוק 1:1 ולתת תמונת 16:9 אמיתית.

התקציב כרגע הוא עד 2,000 שקל, מעדיף לקנות מהארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה ששינית את הכותרת. הייתי קרוב לשלוח אליך חוליית חיסול עם שמן לעיסוי וואזלין. :lol:

כל מסכי "27 הם 16:9 וQHD היא 16:9, אז זה כל מה שתמצא בגודל הזה.

אני לא חושב שתוכל למצוא בארץ מסך "27 QHD ב2000 שקלים, שלא לדבר על . זה או "27 FHD או "25 QHD (הDELL U2515H).

תקרא את השרשורים על המסכים הקוריאניי מאיביי. אני לא יודע אם יש בהם משהו שתומך GSync (לדעתי לא), אבל יש שם כמה נחמדים כולל כאלה שאפשר להעלות להם את קצב הרענון באופן משמעותי מעל ל60HZ.

עריכה: ואז הרסת ושינית את השם QHD למונח העילג WQHD. אשלח אליך איזה grammar nazi מחר בערב. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משהו כזה אני מקווה.....

http://vignette2.wikia.nocookie.net/austinpowers/images/8/87/Knockoutspray.jpg/revision/latest?cb=20130515014522

תודה, אני אעיף מבט בשרשור הקוריאני או אשקול לקנות משהו בחו"ל.

יש איזה משהו מומלץ חוץ מהאסוס המפלצתי אם אני קונה בחו"ל?

עריכה - אתה אבשלום קור של עולם המחשוב. מייד אשנה הכתוב למינוח המוגדר בתקנות :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש תיאום מחירים, מה שהולך עם ה-"27... אני אומר לך! :P

סתם, בצחוק. ראיתי את ה-2715 ב-B&H בניו יורק (באתר שלהם) - 549 $ שזה 2150 ש"ח. תוסיף מע"מ וזה כבר נראה לא רחוק מבארץ...

זה לא שה-27 יקרים כאן, הם פשוט נחשבים עדיין כפרימיום. לעומתם ה-2515 (שיושב אגב על השולחן שלי..) הוא פשוט "מציאה" למחיר שלו, לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצב טוב שאתה צודק, לא בדקתי מחירים בחו"ל בסוף.

נראה לי שבשביל אלף חמש מאות שקל ה2515 זה באמת מסך פצצה. גם רזולוציה טובה, גם פנל טוב, גם מגיב מהר, גם מגיע מכוייל (פלוס מינוס) וגם השירות של בארץ שמנסיוני הוא מצויין (יש לי עוד מסך UltraSharp שלהם, התחילו איתו קצת בעיות לפני כמה חודשים, הם החליפו לי אותו תוך שיחת טלפון אחת).

נראה לי שאקנה את ה2515H ואשמור את ה"27 וה למסך הבא :-)

חבר'ה, תודה רבה על העזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...