בחירת ציוד לחיבור ממד לרשת קווית - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בחירת ציוד לחיבור ממד לרשת קווית

The Coolest

Recommended Posts

ברצוני לחבר ממ"ד לרשת בצורה קווית, פשוט העדפה אישית שלי על פני Wifi.

מדובר על דירה עם תשתיות חדשות. המטרה היא לקבל את הרוחב פס הכי גבוהה שניתן (שאר הרשת בבית היא 1G) מבלי להעביר כבל לתוך החדר, וכמובן גם לא להוציא סכומי עתק על ציוד.

אני לא הכי בקיא בכל הפתרונות הקיימים היום בשוק, אבל אני מכיר את Home Plug, MOCA ו HPNA.

האם MOCA תעבוד גם ללא חיבור להוט או יס (כמובן שסלילה של קואקס קיימת בקירות)? ומהן המהירויות שניתן להגיע אליהן?

על אילו מתאמי Home Plug אתם יכולים להמליץ בסכום סביר עם ביצועים טובים וחיבור 1G?

נראה לי שעם HPNA לא ניתן להגיע לאותם קצבים כמו עם MOCA וHP, וגם המחירים גבוהים יותר. כל זה עד כמה שידוע לי, אולי אני טועה? אשמח לעוד קצת מידע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הפתרונות האלה לא אמינים , לפעמים זה מצליח לפעמים זה לא, תלוי בהרבה גורמים.

אם אתה מכיר את המונחים שהשתמשת בהם לעיל אז בטח קראת גם פורמים על הבעיות בפתרונות אלה.

ממליץ לך לעשות כל מאמץ להעביר כבל ופתרת את הבעיה מהשורש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שאתה גם מכיר את היתרונות והחסרונות של כל מוצר.

הום פלאג הוא אלמנט של מרחק וכמובן שלא מסתדר עם תלת פאזי.

מוקה ודומיהם תלויים באיכות הקואקסים בקירות בהנחה והכל תקין אין מניעה לקבל את מלוא רוחב הפס שוב כתלות בתקינות הציוד/הכבלים.

אם יש לך צנרת עם קואקסים בקירות בדרכ אפשר גם להשחיל כבל , תבדוק את העניין למען השקט שלך רק בהנחה שהדבר אינו אפשרי בכלל הייתי פונה לכיוונים אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדובר על תשתיות חדשות לחלוטין, כך שאני מקווה שלא אמורות להיות בעיות מיוחדות.

לגבי השחלה של כבל בקיר, אצטרך לבדוק את העניין הזה לעומק אבל לדעתי הסיכוי לזה קלוש עקב המיקום שבו הראוטר יעמוד.

הראוטר יעמוד בחדר צמוד לממ"ד, אבל לא לאותו קיר שלידו תעמוד הטלויזיה. אם בעתיד אוסיף תקרת גבס, אז כמובן אקדח חור והעביר כבל , אבל בינתיים אני לא חושב שזאת אפשרות.

capture1766.png

הראוטר ימוקם מעבר לקיר של הארון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...